Hayati mesele var koşunnn...

sevgiliniz sizi çok seviyor çok deger veriyor tıpkı eşi gibi görüyor..ünide 2 senesi var sizde onu seviyordunuz..aileniz aklınızı karıstırdı o da bir de ilgiden sıkıldınız...kanadalı bir akrabanızla ailenizin ısrarı üzerine nişanlandınız...sevgiliniz ahımı aldın hakkımı helal etmiyorumdedi..ve bitti...sonra pişman olurmusunuz ? aklınıza sürekli gelirmi eski sevgiliniz?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• aile kendinide yırtsa olmaz ki başka biriyle nişanlanmak bambaşka bişey kendi isteğiyle olmuştur sen ahımı aldın flan dediysen mutsuzluunda aklına gelir o lafın ama ilgiden g*tü kalkmış bir kere ne yapsanda o seni çantada keklik görüyo zaten senden hevesi geçmiş oluyo

0|0
    0|0
    • aynen kalktı zaten..bana sen dört dörtlüksün derdi hakkımın onda cok oldugunu cok iyi biliyor...sadece cok deger verdim o vermedi cok tartıstık hep onun yüzünden...sence pişman olurmu vicdan azabı cekermi?

• hayırlısı demek lazım demekki kardesim

• öyle ya allaha havale ediyorum...

Kızlar Ne Diyor 3

• Pişmanlıktan gebereceksin, ama o kız sana dönmeyecek :D

1|0
    0|0
    • ben bişey yapmadımki bunu bana eski sevgilim yaptı... o mu pişmanlıktan geberecek?

• Sen sevdin ve bu yüzden bir başkasını huzurla yeniden sevebilirsin. Ama ihanet edenler hep acı çektirdikleri insanın gölgesinde yaşayacaklar. Müsterih ol arkadaşım yakın zamanda karşı tarafta pişmanlık diz boyu.

• tskler arkadasım gercekten dogru söylüyorsun..

• arkadaşım o mu nişanlanıyor sen mi soruda sen gibi anlaşılıyor cevaplarda o demişsin :D

0|0
    0|0
    • öyle mi:) o nişanlanıyor madur olan taraf benim.d

• evet haklısın sevse nişanlanmayabilirdi. Kendini sakın üzme seni seven bir insanı yüz üstü bırakmak en büyük en kötü karaktersizliktir. O utansın

• aynen allahlarından bulsunlar

• Pişman olabilirim,hakkını helal etmedi sonuçta:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...