Beddua tutar mı merak ediyorum

ettiğimiz beddualar gerçekten tutar mı? malallede bir kadın var. hamıle. hiçte sevmez beni. yanımda canım cicim der arkamdan konusur. bu kadını kendı akrabaları bıle sevmez. bigün benim hakkımda çok ağır konustuğunu duydum ve ağlayarak ona inşallah sende çocuğundan görürsün Allah seni çocuğunla sınasın dedim. kadın 8 aylık aylık hamıleydı. 2 hafta sonra çocuğu düştü. acaba benim ettiğim beddua yüzünden mi?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• DUALARINLA DOĞMADIMKİ BEDDUALARINLA ÖLEYİM . mesajı aldın herhalde :)

0|0
    0|0
    • ahahaha :d aynennn aldımm :D güzeldii bu :D

Erkekler Ne Diyor 8

• haklıysa eğer,Allahla mazlumun bedduası arasında bir perde yoktur.tutmuş. ama beddua çok kötü bir şey. Taifte kafirlerin tarafından taşlandıktan sonra '' Allahım sen onlara affet,Onlar yaptıklarının farkında değiller diyen bir peygamberin ümmetiyiz.''

0|0
    0|0
    • işte bnde bundan korkuyorum. bir anlık kızgınlık sinirle beddua ettim. ama çok üzülmüştüm. artık senelerdir her dediğini yuttum en sonunda patladım. ağlaya ağlaya söyledım bunu. ama çocuğun ölmesini istemedim. hani onunda çocuğu olsun onunda arkasından konuşsunlar o kadında benım yaşadığımı yaşasın demek istedim. ölmesini aklımdan geçmedi

• merak etmeyesin,senin bedduan kimseyi öldürmedi,bu senin için de onun için de bir imtihandır. Allah sabretmeyi öğretiyor,bundan sonra daha çok dikkat edersin,insanların sana söylediklerine pek kulak asma, '' Eğer bir f�sık size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa kötülük edersiniz de sonra yaptığınıza pişman olursunuz.'' Quran 49:6

• Her Ne Olursa olsun Beddua kotu bırseydır. Sımdı banada beddu etme sakın :P

Kadına üzüldüm Kötü olmus

0|0
    0|0
    • yok etmem :) çocuğu düştükten sona bütün akrabaları tanıdıkları olcağı oydu zaten herkesin arkasında konuşursa Allah büyük çıkarttı işte biyerden dedi. üzüldüm dıyen tek sensin :)

• bırak ya

0|0
    0|0
  • Bed dua etmesende gercekten sana iftira attıysa olan olucaktır, afdilemedigi sürece

0|0
    0|0
  • herkezin bedduası tutmaz derler kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • Eğer içten ve halı bir şekilde diliyorsan tutabilme ihtimali vardır...

0|0
    0|0
  • İçten ettiysen tutar inanırım.

0|0
    0|0
  • beddua edilmesi kötü sonuçlara yol açabilir o yüzden dua etmek en hayırlısı.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Evett bedduadandır

0|0
    0|0
  • Oha,kadın zaten kötü biriymiş anlattığına göre,hani haksızlık etmiş olmayayım tanımıyorum şimdi.

Ama seni bu kadar üzdü ve sende beddua ettiysen evet ondan oldu..

0|0
    0|0
  • haklıysan tutar haksızsan ve beddua etmişsen seni bulur...

0|0
    0|0
Yükleniyor...