İlk Aşkınızla nasıldınız çok utangaç mıydınız ?

Evet ilk aşık olduğunuzda karşınızdakine açılabildinizmi ? utangaçmıydınız heyecanlımıydınız nasıldıznız.

Güncellemeler:
Pardon yanlış cevaplar geliyor ben gerçek aşkınızı soruyorum.

0|0
9|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• birlikte büyümüştük doğduğumuz zamandan beri arkadaştık ikimizde birbirmizi seviyormuşuz o bana açılmıştı en sonunda , çok sevdiğim halde ( çıkmanın ne demek olduğunu bilmediğimden , utangaçlığımdan) ben seni arkadaşım olarak görüyorum deyip kaçmıştım :) hafızam beni yanıltmıyorsa 10 yaşımdaydım bu olay olduğunda :)

0|0
    0|0
  • ilk gerçek aşkımda hem cesaretliydim hem de utangaçtım :) ona yakınlaşmaya, ilgisini çekmeye çalışır sonra da çekinirdim :) ben ona açılamadım ama epey sonra beni fark etti :)

0|0
    0|0
  • ilkokulda burhan dı çocukluk işte aşk vardı sözde :)

okulun veda partşsi olmuştu 5, sınıfın partisimi olur oldu işte :D

dans etmiştik ayy ben heyecandan çok utanmıştım :))

çok popüler aşkımız vardı en yakışıklısıydı okulun :))

0|0
    0|0
  • Anaokulundaydı. Adı Kerem miydi ne öyle bir şeydi :) Valla çok yakışıklıydı o zamanlar Keremcik. O da bana aşıktı hatta sevgili olduk falan ama 1. sınıfa başlayınca koptuk bir birimizden :( Yıllar sonra onu 3. sınıfa giderken görmüştüm üst dişi çıkmıştı keratanın iğrenmiştim o çirkinliğe... Sonra da soğuyup önümdeki aşklara yelken açtım :D

0|0
    2|0
  • açılamamıştım platonik bir aşk olmuştu :)

0|0
    0|0
  • Ben utangaçlığımı yeniyodum bir şekilde ama o erkek olmasına rağmen hiç adım atmıyodu ayrıldım bende onlamı uğraşcam.

0|0
    0|0
    • demekki sevmiyomuşsun.

• 10 yaşındaydım dikkatini çekerim 8 sene önce. Ya hem nasıl sevebiliyimki yaşı bile sorun etmesek, Sevilicek bir yanı yoktu. Sevimsiz yaratık.

• Hiç aşık olmadık

0|0
    0|0
  • Bu konuda hiç utanmadım.

0|0
    0|0
  • Heyecanlı değildim .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...