Bu kadın büyük günaha girmedi mi o zaman?

bundan 10 yıl kadar önceydi. Ramazan ayıydı. Kuzenim benden 2 yaş küçük. Onunla beraber fırına gitmiştik ramazan pidesi almak için. uzun bir kuyruk vardı. kuyruğun en arkasına geçtik. tam yanımızda tatlılar duruyordu. Ekler pastada vardı aralarında. Canım inanılmaz çekti. kuzenime gösterdim beraber baktık. Sonra orada çalışan bir kadın gelip kuzenime gülümseyerek çıkarıp bitane verdi. Beraber olduğumuzu göre göre çıkarıp banada bitane verme gereği duymadı. Benmi ver dedim yoksa kuzenimmi banada verdi hatırlamıyorum ama yarısınıda ben yemiştim. bana ters ters baktı gibi hatırlıyorum. Ve neredeyse her ekler pasta yediğimde bu olay aklıma gelir. Şu kadınının kim olduğunu ya da hala orda çalışıp çalışmadığını bir bilsem gidip boğazlıycam öyle moralim bozulur aklıma geldiğinde. 9 yaşlarında bişeydim çünkü ben o zamanlar..

Güncellemeler:
Bu arada kadının ters ters baktığını hissettim.

Kuzeninmi kadınmı diye sormayın diye güncelleme yapıyım dedim.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• subyanci miydi neydi kadin. kiz cocuklarina marazi vardi herhalde. Alacagi yuku almis sen merak etme. Eklere kadar tonla tatli var onlarla takil.

1|0
    0|1
    • ekleri çok seviyorum napıyım.

• bende alacağım zaten ondan aklıma geldi yine :)

• saat daha erken, zihinlerde biraz erken yer etti,

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Büyük günah mı..

Fesubhanallah..

Kardeş herşey istediğimiz gibi olmuyor diye karşı taraf büyük günah mı işlemiş oluyor

Tamam, usul olarak belki yanlış bir harekettir ama büyük günahtır diyemezsin.

Nihayetinde ikiniz de paylaşmış yemişsiniz bak.. Adamlar orada ticaret yapıyor.

Bir sana bir ona bir şuna bir buna.. Bunun sonu mu var ?

0|0
    1|0
    • biz o beraberdik diyorum be. beraber baktık. gelip verme ihtiyacı duyduysa hiç gerek yok sonuç olarak eve gittiğim gibi babama aldırdım. ama verecekse beni ayırması hem yanlış hem günah. küçüktüm diyorum. anlamıyosun sanırım?

• Babana aldırırdın madem; neyi sorun ediyorsun.

Ayırmış mayırmış diye günaha girdi deme hakkın yok. Nihayetinde vermek gibi bir mecburiyeti de yok kimsenin.

• sonuç olarak beraberken onada vermeseydi madem ! ben zaten versin demiyorumki ? anlama problemimi yaşıyorsun ? aklından zorunmu var ?

Bence sen beni bal gibi anladında 58739485 hesabın kapatılınca takılayım istediğin gibi diyosun. sktirgit hadi. uğraşamycam. oruçlu oruçlu strese sokma beni.

• Kadın seni sevmemiş demek ki neden günah olsun :)) Kuzenin sevimli bişeydi heral onu sevmiş seni gözü tutmamış

0|1
    0|0
  • Boyle Olaylara takılmayın Bak sonra piskolojık nedenler olusturuyor

0|1
    0|0
  • ya ne saçma bir soru şimdi bu ya.Ben de kuzenine aşıksın da onu anlatıyorsun sandım dinliyorum.

1|1
    0|0
  • işte kadınlardaki kin nefret örneğii...her ramazan geldiğinde kadının kulağını çınlatıyorsun heralde...evet kadın çok büyük günah işlemişşş bence pastayı alıp kadının suratına fırlatıp fırını dağıtıp çıksaydınızzız keşkee

0|1
    0|0
  • Sanırım aklına gelince bir utanma oluyor :))

0|0
    0|0
    • neden ben utanayım ki ? küçücük çocuktum. utanılacak bişey yapmadım. o utansın.

• hafızan kuvvetlıymış :))

0|0
    0|1
    • hafızamın kuvvetli oluşu değil çocukken yaşadığım bu şeyin biraz can sıkıcı olması hatırlamamın sebebi.

• Bende çocuklugumda bir çok şey yaşadım ama hiçbirini takmadım kafaya yedim geçtim sende öyle yap

• karı kesin sapık

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• ayırt etmesi yanlış olmuş... 1 çocuk değil,kaç çocuk varsa ona göre eşit davranmalıydı,günahı kendine...

1|0
    0|1
    • ya kaç çocuğu geç. biz beraberdik. dipdibeydik. yanyana aynı anda baktık. oda biz bakarken önümüze gelip elini atıp sadece ona çıkarıp verdi. hoş bişey değil bu. hele ki çocukken.

• artıladım. burda maldan başka bişey yokki. eksilemişlerdir.

• katılıyorum,insan gb birşey yazarsın..eksiler ve kovarlar.. teşekkürler..sende üzülme,kadının vebali,yanlış yapmış...günah tabi.

• Ee? Git bak o halde hala

Orda mı çalışıyo diye.. Ve evet bnce günaha girdi çnku göz hakkına sebep oldu..

1|0
    0|1
    • ya bak sorun versin değil. vermesin sonuçta herkese bişeyler vermeye kalkarsa ohooo. ama bizim beraber olduğumu bile bile ikimizde öyle bakarken sadece ona vermesi çok yanlıştı. sonuç olarak akşamına hemen aldırdım bende. ama o an orda bana kötü hissettirdi.

• Anladm canım günah bnce çnkü seni kırdı o hareketiyle...

• her istediğin olmaz bebiş bu hayatta.

0|0
    1|0
Yükleniyor...