Bana notebook tavsiyesinde bulunabilirmisiniz ? hiç anlamıyorum bu işlerden ! !

Evde 2 ay önce aldığım bir masaüstüm var. ama ne yazıkki güzelim pc yi bırakıp ünv. için şehir dışlarına çıkacağım :/ bunu yanımda götüremem. Notebook lazım bana. Sadece internete girip , müzik dinleyip , film izleyeceğim bişey istiyorum yani çok abartılıya gerek yok. donmasın takılmasın kasılmasın ısınmasın hiç bir sorun çıkarmasın hızlı olsun. ama öyle oyunmuş falan yüklemeyeceğim. bir flash player yüklerim bir microsoft office programlarını yüklerim wordpad vs. başkada bişey yükleyeceğimi sanmıyorum. dediğim gibi beni bu şekilde götürecek bir notebooka ihtiyacım var. ve markaymış şusuymuş busuymuş hiç anlamam. 1.000 lira yı geçmesin istiyorum fiyatı. En fazla 1.200. Bu civarlarda bana ne önerebilirsiniz ?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Acer E1-571G Intel Core i5 3230M 2.6GHz 4GB 500GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 53234G50Mnks

link

işlemci i5 ya da i3 olsun en az 1 gb ekran kartı olsun işini görür...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben 3 senedir lenovo kullanıyorum simdi de lenovodan yazıyorum cok memnunum.

Lenovo dünya üzerinde en cok satılan 3 notebook markasıdır.

Ayrıca IBM de satın almışladır.

Avrupada en pahalı notebooklardandır. Türkiye'de Sony nasıl pahalıysa öyle işte.

ACER'dan kesinlikle uzak durmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • Aşağıdaki makinayı al bana teşekkür edeceksin.

LENOVO G580 NOTEBOOK CORE İ3-2.50GHZ-4GB-500GB-15.6-1GB-W8 TASINABİLİR BİLGİSAYAR

Vatan bilgisayarda var bu makina.

0|0
    0|0
  • link tam aradığın samsung kalitesi tartışılmaz ayrıca i3 işlemci 4GB ram ve 2.50 Ghz hızı var yani internette dolaşırken bilgisayarda gezinirken vs. gayet hızlıdır ve takılma olmaz bunu almanı öneririm

0|0
    0|0
    • i3 çok düşük değilmi ya ?

• i3'ün üstünde i5 ve i7 var zaten yani senin aradığın şartlara göre i3 işlemci iyidir i5 daha çok oyunlar için i7'de kariyer amaçlı işlemci türleri zaten

• acer aspire al derim ben. işletim sistemi windows 8 ama ona takılma bence en gelişmiş işletim sistemi.1200 lira

link

0|0
    0|0
  • bak sana bir tavsiye, bitmeden al. bu fiyata bu ozellikelrde pc bulamazssin

link

0|0
    0|0
    • samsung olması kafamı karıştırdı. ayrıca asla net üzerinden elektronik alet almam.

• samsung, casper, hp, asus vs. icindeki parcalarin bu firmalarami ait oldugunu saniyorsun. islemci, ram, anakart vs... bu parcalarin birkac ureticisi vardir ve o bahsedilen markalar bunlari sadece toplar. sen bildigin yerden al

• dell marka al derim.. sağlam kaliteli,

0|0
    0|0
  • lenovo tek geçerim.

pişman olmazsın.

0|0
    0|0
  • ASUS

TOSHİBA

SONY

0|0
    0|0