Kız arkadaşımın bu sözü çok zoruma gitti ne yapmalıyım :(

Arkadaşlar babam bana bu arabanın aynısından aldı sıfır km link ve bu arabanın bir eksiği var sis farı yok dün akşam sevgilimle konuşuyorken onu denemek için dedimki arkadaşlarımın sevgilileri onların arabalarına sis farı almış ah ah ne sevgililer var dedim o da bana 160 tl lik zippo bir çakmak almıştı dün akşamda bana ben sana şu kadarlık çakmak aldım değerini bil dedi benim de çok zoruma gitti ben onu denemek için söyledim ama o yüzüme vurdu çakmağı şimdi ne yapıym o çakmağı geri mi veriym parasını mı veriym yoksa o çakmağı hiç kullanmimmi öyle bir şey yapmalıyım ki onu dediğine pişman olsun üzülsün siz olsanız ne yapardınız :( ? Cevaplarınız için teşekkürler

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Git kıza sana aldığı çakmaktan daha pahalı bir saat al sonra artık nerde buluşuyorsanız buluşun ver kıza saati çok sevinecektir muhtemelen biraz bekle yak bir sgara sana aldığı zippoyla koy zippoyu masaya senin bana aldığın çakmak 160 lira koluna taktığın saat şu kdr (artık ne kdrsa) değerini bil de garsondan hesabı iste hesap gelmeden koy parayı masaya sıgaranı tüttüre tüttüre git :):) giderkende bazı şeyler için çok geç de :)) baba biri böyle yapsa 5 Sene kendime gelemem ama bunu yaptıktan sonra ilişki biter haberin olsun :)) bu ne arkadaş bizde sevgilimize 527 liralık saat aldık söylyz muu :))

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Zippo'yu al ve buluşmaya git. Soğuk bir tavırla, donuk yüz ifadenle, herhangi bir yerde otururken birden çıkar ve tam önüne koy onu. " Benim buna ve senin o fiyatını önemsediğin hediyelere ihtiyacım yok." de.. Ben olsam ağır konuşurdum ama şu an baya hafifletilmiş halini yazdım bilemiyorum:)) "Benim sana ve böyle zengin bulduğun hediyelere ihtiyacım yok" de mesela.. Ama biter ilişkiniz..

0|0
    0|0
  • Zoruna gitcek bişey yok ortada

1|0
    0|0
  • Para muhabbeti geçmeseymiş iyiymiş ilişkiyi zedeliyor bu tür konular bence geri verme belki hediye vs ile telafi edersin geri verirsen iyice yıpranırsınız :) kullanıp kullanmamak sana kalmış ama kötü bir durum cidden

0|0
    0|0
  • iyi cevap vermniş kız bnce. haketmişssn. nie kızdan bşe bler gbi knuşuosn.

0|0
    0|0
  • Oha zenginliğe bak . 160 TL'ye çakmak almış.

Onu diyen kişi üzülür mü bilmem ama sen de daha pahalıya bir hediye al. Aynı lafı söyle

0|0
    0|0
  • Geri ver çakmağı.

1|0
    0|0
  • Kasinmissin sende madem dun almis guzel bir hediye.. ;)

0|0
    0|0
  • parayı ve cakmagı gerİ verırdım .

0|0
    0|0
  • parasını bana ver ben verırım sevgılıne

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bilader sen kızı orda ezmişsin işte sis farı falan kaldı ki kız sana gitmiş kaç liralık çakmak almış önemli olan hediyenin fiyatı değildirde kız düşünmüş seni gitmiş zippo almış sen kalkmış ertesi gün sis farından bahsediyon.. Bide diyon ki ne yapmalıyım dediğine pişman olsun* git özür dile hıyarlık ettim öyle demek istemedim de

0|0
    0|0
  • haketmişsin kardeim hayatta yapmayacağın tek şey sevgilinle para konusuna girmek maddiyat konuşmak haksızsın valla ne dersen de!

0|0
    0|0
  • Demek ki neymiş para mutluluk getirmiyor muş?

0|0
    0|0
  • Para muhabbeti yapmanız hiç hoş değil.

1|0
    0|0
  • Para Var Huzur Var Abi ..

0|0
    1|0
Yükleniyor...