Soru sorma üslubu üzerine bir eleştiri içerir...

Soru sorulurken başlığı girdin, detaylarını da yazdın, opsiyon olarak katagoriyi de seçtin. Gizli ya da açık herneyse devam ettin ve soruyu gör sekmesini tıkladıktan sonra, yazdığın soruyu neden inceleme zahmetinde bulunmazsın? O akdar saçma sapan hatalar var ki, Mesela:

1- Geçen bir soruda 6 tane "vücut" kelimesi vardı ve altısıda birbirinden farklı yazılmıştı.

2- Son on dakika içinde sorulan bir soru, gizli hatun 3-4 kez "çapkın" kelimesini yazmış ama hepsinde de yanlışlıkla "çarkın" yazmış.

3- Daha nicesini de hatırlıyorsunuz.

Düzenleme şansınız varken sorularını niçin düzenleme ihtiyacı duymazsınız?

Güncellemeler:
Buyrun bir de burdan yakın :(( link Herkes bir hata bulsa nasıl bir hatalar silsilesi çıkar ortaya...
En iyi cevap seçtim çünkü sadece şunu bilesin ben senin gibi biri değilim.. Bunu da herkes görsün istedim..;))
Son güncelleme olarak, link deki cevabıma bir bakarsanız, yorumlarda beni aracı sanıp özür diliyor. artık amacı neyse, anlamadım ben... Anlayan bana bir izah etsin lütfen..

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• :D soruyu soran kız mı erkek mi diye bakmadan soruyu okudum. bu kadar düzenli yazıyorsa kesin kız sormuştur dedim baktım sorana erkek... Valla tebrik ederim güzel üslup +5 benden :)) Örnek olsun soru soranlara:))

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Üşendiklerindendir bence :D Bende kontrol etmem ama yazarken genelde arada klavyeden kafamı kaldırıp üstünkörü bir bakarım gözüme takılan hata varsa düzeltirim görmezsem de boşverip geçerim şimdiye kadar pek hatamdan dolayı uyarılmadığıma göre çok dikkat çekici bariz hatalar yapmamışım demek ki :D Mutlu mu oldum ne :D

0|1
    0|0
    • İşte bu. Bende onu diyorum, bariz hatayı yapmak bir türlü, bir de bunu tekrarlayanlar var. Cinayet sebebi bence...

• :)) sıcaktandır sıcaktan ...

• Soru sormuş olmak için sorduklarından böyle olması normal..

Ne yazdım, ne anlattım, nasıl yazdım bakmıyorlar bile.

0|1
    1|0
  • çok uzun, karmaşık, düzensiz sorulara bakmıyorum zaten. genelde öyle sorulara cevap verenlerin de çoğu okumamış oluyor :)

kelime hataları olabilir, anlayışlı karşılamak lazım, cepten yazarken oluyor öyle hatalar.

1|1
    0|0
  • sen neden kontrol etmedin kadar yerine akdar yazmışsın... :))

3|4
    0|0
    • Yani, şimdi normalde olsa görmezden gelebilirdik ama, madem Zorroluk yapacağız biraz dikkat.

• sana gelince parmak sürçmesi mi oluyor ... :))

• Sen eleştirebilirsin bunu, çünkü birazcık soru ve cevaplarına baktım, gayet başarılı..Tebrik ederim, Hakkındır. Parmak sürçmesi arada olur ama ben bariz hataları sevmiyorum. Mesela link de T9 ile yamış, ama gönderdiği halde kontrol yapmamış arkadaş...İşte bunlara gıcığım ben...

• Herkes kendi adına konuşsun, ben kırk kere okurum. Sorduktan sonra da açıp bakarım tekrar, yanlış yazdığım bir şey var mı diye.

1|1
    0|0
  • dur bende çok merak ettim şimdi :)

0|1
    0|0
  • sonuca ulusmak cezbetmiş.aceledn ,sabırsızlıktan,ben zaten dogru yazarım demektende olablr.

0|1
    0|0
    • Ama azcık kontrol olmalı.. Ks de uyarıyor hani, düzgün yaz, kontrol et falan diye...

• dogruda banane ? ben öyle kişileri önemsemyorum.kmse cevap vermezse soyları tükenir.

• Ben direkt düzeltiyorum...

• Tembellikden olsa gerek

0|1
    0|0
  • 5 ** verdim ..

Adam haklı beyler dağılın ..

0|1
    1|1
  • buldum bir tane hatanı ' o akdar saçma sapan hatalar var ki' demişsin.okdar kusur herkeste olur ama.galiba ben çok yapıyorum bu hataları öyle yazıp okumadan gönderiyorum soruyu

0|0
    0|0
  • özen meselesi tamamen..önce kendine sonra karşıdakilere gösterilen saygıdır..insanlara zaman ayırıp fikir paylaşıyorlarsa biraz ölçüp tartmak, özen göstermek şart.

0|0
    1|0
  • Çarkın sorusu :))

0|0
    0|0
  • şimdi bir hatanı yakalayacağım görün sen :P

0|0
    1|0
  • ahahhahahaha vucudum coq quseldır bebem.

0|0
    1|0
  • Güncelleme: Benim hatam üzerinden kendini birşey sanarak saygısız yorumlar yapan arkadaşı deli etmiş durumdayım kendisi dün bayağı sinir krizi geçirmiştir. Biraz abartılı yıldırma çabalarım umarım ki ona dersini vermiştirde bu sayede benden başkalarınada rahatsız edici davranışlarda bulunmaz Allah bütün züppe kişiliklere biraz insanlık verir inşallah :)))

0|0
    0|0
  • Deliler sesli gülermiş:))) eee tabi abazada herkesi kezo sanır yaaa ne kadarkötüyüm hepinizi bozup bozup atıyorum puhaaa zuhaaaaa :D

0|0
    0|0
    • Çevrendekiler için çekilmez olan varlığını lütfen daha fazla katlanılmaz hale getirme... Şimdiye kadar gırgırına takıldım, ben senin gibi hakaret edecek, olayı çirkefleştirecek biri değilim. Ama benim de sabrım bir yere kadar. Dikkat et.: 28 yaşında olabilirsin, ama aşağılık kompleksin almış gitmiş. Kendine güvenin sıfır. Bunun sonucuda perde arkasından çemkirmekten başka bir şey değildir. Ayrıca burada hata dediğimiz şey, harf hatası değil. Hatanın tekrarlanması bunuda anla artık.

• Yukardada dedim sen yandaşların sinirlenince ben çok mutlu oluyorum benim üyeliğimi düşürsenizde ben gene üye olur sizinle uğraşırım sevdim bu işi çok eğleniyorum demekki neymiş öyle şımarıklık yapıp kendini birşey sanıp insanların ufacık hatalarına sarmamalıymış yaaa dur birşey unutmuştum çarkın heheeee:))

Erkekler Ne Diyor 9

• hosuruktan teyyare selam söyle o yare

çoğuna anlatamazsın bazı şeyleri

almak istemiyorlar

ya da işlerine öyle geliyor

0|1
    0|0
    • Ben eğitiminde sorun vardır diye düşünürüm bu kişilerin.. Tabiki klavyede parmak sürçmesi hariç.. o hepimizde olabiliyor sonuçta.

• çoğuna demişim

o kıza özel bişey yazmadım@lolipop4tane 1

• Bu adamı öldürür be, ne aşkı. Baksana ne kadar da; terbiyesiz. İşte bunu Geziparkında tomanın önüne koyacaksın. Kurutur o tomayı. Bedduası ile kurutur.. :))

• hata ararsan dostum bulursun. bende aradım. 2 tane buldum senin yazında :) dilimize tabiki sahip çıkmamız lazım. senin ki hata anlıyorum ama diğerlerinin diline saygısı yok.

0|1
    0|0
  • Bosver Dağınık Kalsın ..

1|1
    0|0
  • Evet, O akdar saçmaasdfgh

1|0
    0|0
  • Klavye hatası olmazsa olmazlarından internet dünyasının :)

0|1
    0|0
  • Tenezzül etmiyoruz biliyor musun? kimilerine silip o kelimeyi yeniden yazmak çok ağır geliyor. Türkçe'mize dikkat etmek gerek.

0|0
    0|0
  • bazen acekleye geliyo ondan hata oluyo incelemekte sorun oluyo güncellemeye halledilier :D

1|0
    0|0
    • Kelime hatalarından bahsetmiyorum bir hatanın iki kez yanlış yazılmasından bahsediyorum buna gıcık oluyorum ben. Ayrıca ewet yazanlar, kelimeyi yanlış yazanlardan yanlış yerine yalnış gibi..bir kere hata olabilir. Ama aynı şeyi iki kez hata olarak kabul edemem ben..

• Ohhh nede güzel kudurttum sizi tepkilerinizden ne kadar bozulduğunuzu anlıyorum sağolun beni bayağı eğlendirdiniz ohhhhh:)))

• :D he he eğlendirdik mal :D

• 20 yaş altı kişilerin sorularını anlamak zor değil,güzel konuya değinmişin dostum tebrik ederim 5 yıldızlık soru

0|0
    1|0
  • en iyi cvb a şikayeti basın anında üyeliği iptal olur

0|0
    1|0
Yükleniyor...