Çapkın kız nasıl olur? Çevrenizde var mı?

Çarkın erkekler çok peki ya çarkın kızlarda çok mu? Bu zamanda çapkın kızın tanımı nedir aynı ayna çok kişiyle görüşen mi yoksa çok sevgili değiştiren mi ?

Güncellemeler:
Çapkın olacaktı sözlük hatası
Vay be dakikasında 8 cevap bir daha hep yanlış yazıcamm:))
Benim hatam üzerinden kendini bir halt sanarak saygısız yorumlar yapan arkadaşı deli etmiş durumdayım kendisi dün bayağı sinir krizi geçirmiştir. Biraz abartılı yıldırma çabalarım umarım ki ona dersini vermiştirde bu sayede benden başkalarınada rahatsız edici davranışlarda bulunmaz Allah bütün züppe kişiliklere biraz insanlık veriri inşallah:)))

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bir daha yanlış yazarsan direkt müdahale ederim bilesin ;) link bak burda ünlü olmuş olabilirsin azcık...

0|0
    0|0
    • Aferim sana ne kadar anlayışsız ve ODUNN olduğunu hepimizle paylaştın eeee tabi karakter meselesi herkeste farklı oluyo

• Öyleyse nahh özür dilerim senden al da git sorunu orada bozmam sana yetmedi mi insan gurur yapar biraz yaa

• ÇARKIN ÇARKIN ohhh

Erkekler Ne Diyor 15

• yahu senin klavyen mi sorun lu ?

0|0
    0|0
  • Çarkın ne yaaa

1|0
    0|0
    • Çapppkınnn sözlük yanlış yazmış

• Çapkın kızın anlamı bence önüne gelen erkekle düşüp kalkan kızdır bir nevi azgınlık hastalığına kapılmış tatmin açlığını dindirmeye çalışan kız işte :D

0|0
    0|0
    • Erkekler daha çok yapıyor bu dediklerini

• Erkekler de yapıyor da sen kızların tanımını sormuşsun ondan yani yoksa erkekler bu konuda çok daha hastalıklı :D

• halk olarak öylelerine orispii diyorlar.. ben demiyorum valla halk diyor =7

0|0
    0|0
  • Çapkınlık Bi Ruh Hastalığıdır ..

0|0
    0|0
  • Aynı hatayı 3 defa yapmış :/

1|0
    0|0
  • çarkınlık meziyet değil

0|0
    0|0
  • cevremde yok ama capkin bir kiz ariyorum bulursam asik olucam.

0|0
    0|0
    • Neden ne faydası oluyor çapkın kızın?

• heyecan verir diye düşünüyorum.. çok eğlenirdim öyle bir kızla..

• çarkın kız yoktur , bakımsız kız vardır ;)

0|0
    0|0
    • Çarkın, çapkının sözlük tarafından değiştirilmiş h?li çirkin değil çapkın demek istemiştim çapkın kız var mı çevrenizde?

• Bu biraz çapkınlık tanımından çıkıp sürtüklüğe kaydı sanki, daha Ahlaksızca geldi bana

• piyasada o kadar cok varki.zaten çapkın insana ahlaklı demek pek mantıklı gelmiyor bana. capkınlık bence gecici asklar pesinde kosan, her cicekten bal aliyim, kelebek gibi ucayim ari gibi sokayim eylemidir ne dersin ;)

• Fazla yok tanımı da herkese mavi boncuk dağıtan

0|0
    0|0
  • çarkın kız hiç yok çevremde

0|0
    0|0
  • Geçen KS den çapkın bir kız vardı, nickide Lolıpop1111 miydi bunun gibi bir şeymiydi tam hatırlamıyorum, bana ne asıldı arkadaş... Ama dubakalım.. :D

0|0
    0|0
  • niye çapkın olmak mı istiyorsun ki ?

0|0
    0|0
    • Yapmak istemiyorum sadece sordum

• Çarkın ne la D:

0|0
    0|0
    • Klavyem sağolsun:)) çapkın olacaktı

• çarkını döndürmüşler senin asdfgh :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çarkın derken çapkınmı demeğe çalışdın heralde aynı anda çok kişiyle görüşen çapkın olur aslında hiç bir tahminim yok hiç çapkınlık yapmadım ben:(...:)

0|0
    0|0
  • Çarkın değil de çapkın kız var çevremde ..

1|0
    0|0
  • Sürekli sevg değiştirenlere kaşar derler..

0|0
    0|0
  • Benden sana bir "P"

1|1
    0|0
Yükleniyor...