Bir iliskide karsınızdaki bayandan neler beklersiniz?

Bir iliskide, karsınızdaki bayandan neler beklersiniz, sevgi ask tutku vs.

Ve nasıl kadınlardan hoslanır, iste benim kadınım diyebilirsiniz?

Kendinizden daha donanımlı buldugunuz bayana yaklasımınız nasıl olur?

Güncellemeler:
Fiziki olarak da yanıtlarsanız sevinirm boy kilo yapı sac rengi ten rengi göz rengi, bunlar mesela?

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• 3 soru peşpeşe.. İyi bari.. YANITLAR: 1) Aşk, tutku vs. zaten olması gerekenler. 2) Gülümsemesi yüzüne ve zihnine yakışan. bakımlı ama kokoşluk derecesinde değil. sade. Hoş sohbet. Esprili. 3) Daha donanımlı derken; Aynı kafa yapısında, aynı entelektüel düzeyde olmalıyız azami ölçülerde... Eksiklerimizi tamamlamalıyız. Türkçe'yi düzgün kullanan. örneğin; de'leri, da'ları, soru takılarını nerede ve nasıl ayıracağını bilen. Konuşma diliyle, yazı dilinin ayırdında olan. vs. vs. uzar gider...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Kendine bakan ve bakımlı olan bayanlar tabiki ayrıca zeki olmalı yerinde cevaplar verip anlamadığı konularda susmalı. Oturaklı olmalı giyimine kuşamına oturup kalkmasına dikkat etmeli. En önemlisi sevgilisinin sözünü dinlemeli haksızsa hiç konuşmamalı sen haklısın diyip susmalı ama haklıysa bunuda ikna edici ve güzel bir dille karşısında ki insana aktarmalı.

1|0
    0|0
  • ok zaoamn güncellenemene göre cvb verelim. 170 boydan aşşağı olmuyucak 55 kıloyu aşmıyıcak zatıf çıtır kışkırtıcı vcudu olucak esmer olucak mümkünse yeşil gözlü popo lopez gibi geriye çıkık kalkık olucak burun japonlar gibi şirin ufak tatlı olucak dudakalr adriana lima gıbı seksi dolgun olucak dahasıda varda bukadarı yeterlimi yoksa yazmaya devam edimmmii

1|0
    0|0
  • çılgın , dürüst , empati kurabilen , güzel :) , tatlı , kültürlü ve en önemlisi Atatürkçü kızlardan hoşlanırım :D

1|0
    0|0
  • şirin sadık eğitimli iyi kalpli en önemlisi zeki olacak. Toplumdaki kezbanların çok üstünde akıllı olacak.

1|0
    0|0
  • daha donanımlı olsun evet.daha iyi anlaşırım.kezbana naber dersin nazlanır atarlanır bir bok sanar kendini.üst seviye hatun beri gelsin <3

0|0
    1|0
  • sevişgen olsun işte.mesela hiç başı ağrımasın başımı da ağrıtmasın

1|0
    0|0
  • Çok kültürlü, bakımlı, oturmasını kalkmasını bilen, kıymet bilen, gözü doymuş, vicdan sahibi biri işte

1|0
    0|0
  • benden daha donanımlıysa beni sürükler peşinden :) çok konuşmadığı aramadığı ve kıskanmadığı sürece sorun yok :D

0|0
    0|0
  • ask segı sadakat kuralsızlık... heyecan adrenalin tutku..kadınsılık dişilik..

1|0
    0|0
  • güvenilir olmalı konuskan olmalı öyle basit şeyleri trip konusu yapmamalı

0|0
    0|0
  • Kendi Olsun Yeter ..

0|0
    0|0
  • Sadakat, güven ve bana sarılmasını beklerim.

0|0
    0|0
  • esmer olsun taştan olsun :)

1|0
    0|0
  • sadece güven versin bana banada güvensin yeterlidir :)

1|0
    0|0
  • 3 temel kural aşk sadakat sakinlik :)

0|0
    0|0
  • Iliskim oldugunda soylesem daha ilisemedim de

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak diyosun, 1.65 ve üstü balık etli olabilir gözleri farketmez ten rengi buğday

0|0
    0|0
  • sadakat :D

0|0
    0|0
  • cok sey bekliomr aama vermiyor .d

0|0
    0|0
  • ihtiyaçlarımın karşılanmasını beklerim

0|0
    0|0
  • kıllarını alsın yeter bu aralar çok kıllı kız görüyom beya midem kaldırmıyo artık :D

0|0
    0|0
  • iyi sevişsin, tutkulu arzulu olsun, aptal ve asosyal olmasın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...