Neden lezzetli olan şeyler daha kalorili diye düşündünüz mü hiç?

Hea haksız mıyım lezzetli olan nee varsa kalorili (bkz. cips,çikolata,gazoz,hamburger,pizza,patates kızartması,künefe,kadayıf,çiğköfte,kebap,döner vsvs...)

Yemekten çekindiğim lezzetsiz olan her şey dee kalorisiz arkadaşımm

(bkz.kereviz,bezelye,fasülye,bamya vsvs..)

Sizce bu tanrının bir oyunu mu arkadaşlar ben öyle olduğunu düşünüyorum :(

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Düşündüm fakat hiçbir zaman yanıt bulamadım =\

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Mesela ben Otacı marka güllü su aldım 5 Tl fiyata, kokusu güzeldi. 2 gün önce Rosense güllü su aldım fiyatı 10 Tl ve daha pahalı olduğu halde kokusu Otacı markasına göre daha ağır. Ağır kokuya sahip olmasının sebebi %100 doğal olması. Senin bu tadı güzel dediğin cips gibi ürünlerin içerisinde çok fazla miktarda kimyasal madde var. Çok zararlı maddeler koyarak tadını değiştiriyorlar. Ama çiğ köftede filan sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • tanrının oyunu ile ne alakası var lan eşşek herif ne kadar çok dinsiz varmış bu sitede yaa allahı bu şeytanlardan sana sığınırım o saydıgın nimetleri veren allaha şükretmek gerekirken sgr gibi yiyip hareket etmeyen sensin ayrıca

0|0
    1|1
    • sığır gibi yiyip hareket etmediği mi nerden çıkardın canımm ben çok yemem sporda yaparım sadece yemeyi isterdim dim dim her neyse bir tane yobaz cahil de gelip aynı şeyleri söylemesin gidin işinize lütfenn

• yobazlık gerizekalılık demektir ve ben gerizekalılarla muhattap olmak istediğimi hiç sanmıyorum

• yobazlık gerizekalılık mı demektir seni cahil ==)

• tövbe tövbe, o saydığın kalorili yiyecekler beyne açlık hissi gönderir, yedikçe yiyesin gelir, eee doğal alarak yesem canım daha da istiyor o zaman bunun tadı güzel sinyali de yine aynı beyinden geliyor:D

0|0
    0|1
  • tabi düşündüm

0|0
    0|0
  • Düsünmem Yerim ..

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep amerikanın oyunları.

0|1
    0|0
  • ben yesem de kilo almıyorum torpilli gelmişim dünyaya

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim Düşünürsem belki Ateyizlige girer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gülü seviyosan dikenine katlanıcan bacım.

0|0
    0|0
  • Ben topilliyim, kilo almam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...