Ne yapmamı önerirsiniz?

öncelikle selamlar benim bir sorunum var ve sırf bu sorunum için üşenmedim buraya kayıl oldm öncelikle şunu söyliyimki hayatta en sevmediğim şey kendini beğenmişliktir ve birinin beni övmesini hiç sevmem. geliyorum asıl sorunuma. çok tatlı ve yakışıklı bir tipim yolda yürürken bile neredeyse tüm dikkatler hep üzerimde olur nedendir bilmiorm belkide dikkat filan çekiyorumdur hatta artık bundan rahsız olmaya başladım nereye gidersem gidiyim illa yolda bana bakarlar buda tatlıgım ve yakısıklılıgımdan nse asıl sıkıtnıma geliyim dediğim gibi kızların gözü hep üzerimde nereye gidersem ama malessef ne varki cesaret edipte birşeyler yapamıyorum sadece onların bana bakmasıyla yetiniyorum ve buda bana çok koyuyor oysaki en çirkinler bile ço krahat bir şekilde kız bulurken ben belkide bu çekingenliğimden bişiler yapamıyorum elime hergün çok fırsat geçiyor çok dikkat çekici bir tipim çünkü kızların gözü üzerimde ama ben çekingenliğimden bişiler yapamıyorum elim ayağım dolanıyor halbuki o anda cesaretimi toplayıp bişiler yapsam en azından kızın facesini filan alırım ama okadar fırsata rağmen göz göre göre kaybediyorum işte neler önerirsiniz

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaş kendini övmeyi sevmiyor dağılın gençler.

0|0
    0|0
  • kendini cesaretlendir sana bağlı herşey :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...