Sevdiğim kızın mesajlarına bir anlam veremiyorum. Ne yapmak istiyor olabilir?

Bir kızı çok seviyordum.Bir ara bayağı mesajlaşıyorrduk fakat ben okuldada sınıftada(Aynı sınıftayız) yanına gidemiyordum,utanıyorum felan.Geçenlerde "Her şeye rağmen benimle konuşmak istersen seninle konuşmak istiyorum dedim" tam 9 gün sonra cevap attı "hemen" diye.Mesajına anlam veremedim açıkçası.Yaptığım davranışlardan özür dilerim dedim sen mustafaydın demi dedi.(Adım Mustafa değil).Bu mesaja da anlam veremedim yanlış attığına inanmıyorum.Ve nasılsın dedim 3 gün oldu cevap yok sizce ne yapmalıyım onu çok seviyorum ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• seni kızdrmak içn yapıyo olablr ilgni çkmek içn senn vericeen cevaptn ona olan ilgnin ne derecde oldgnu anlmak içn demştr

0|1
    0|0
    • Ondan hoşlandığımı biliyor.Geçen sene mezuniyete oda gelmişti.Mezuniyetten sonraki gece en yakın arkadaşı "Aa çok ayıp kızı bir dansa bile kaldırmadın " demişti.

• senle konuşrken mustfayla konuşuyosa karştrmştr seni ki öyle bri var mı yok mu orası muamma

Kızlar Ne Diyor 3

• uzak dur o kızdan :) iyi değil o bence..

0|0
    0|0
    • Bilerek yaptığını bilyorum ama neden böyle yaptığını çözemiyorum

• ye dengesiz demek ki ben bile bir anlam veremedim bilerek neden yapsın böyle bir şey.. aynı sınıftasınız niye bu kadar sorun yapıyosun ki git konuş ya da mesaj atma ara konuş..

• Konuşma sakın

0|0
    0|0
    • Konuşunca azda olsa mutlu oluyorum

• Problemli bu kız, belli. Daha da üzülürsün bu umursamaz tavırlarıyla.

• Şİzofrenmidir nedir nesini seviyosun ya

0|0
    0|0
    • Bilerek yaptığını düşünüyorum kız bence çok tatlı yani onu unutmayı denedim fakat maalesef olmuyor.

Erkekler Ne Diyor 2

• dalga geçmiş resmen, uğraşmana değmez bence

0|0
    0|0
    • Gerçekten dalga geçiyorsa yüzüne bilen bakmam sevmeme rağmen

• yani tabi, sen o kadar sev o ise böyle yapsın, sinir bozucu

• Kız bence madeni bulmuş çıkarıyor habire. Herşeye rağmen ne demek ya ne yaşadınız onunla mesajlaşma mı herşeyiniz ?

0|0
    0|0
    • Bizimki çok saçmaydı yahu.Mesajlaşma değildi herşeyimiz fakat cinsellik felan değil tamamiyle duygu meselesi

Yükleniyor...