Toplanın RTE ile ilgili soru soracağım!

Az önce Twitter yazınca google da hemen RTE nin twitter hesabı çıktı tıkladım açıldı yazdıklarına baktım , yazdıklarına yazılan karşılıkları gördüm. Yok efendim sen bu ülkeyi mahvettin , yok efendim dağıttığın tabletler bozuktu , 3. köprünün adını Yavuz Sultan Selim koydun senin gibi adam olmaz olsun falan . 1.si Yavuz Sultan Selim Osmanlı'nın yani soyumuzun çok önemli bir padişahıdır ki bu isim Fatih Sultan Mehmet isminin koyulması kadar normaldir bence , bu tepki neden? 2.sorum , günümüzde apple , nokia vs bile bozuk telefon , tablet vs üretiyor bunda RTE nin suçu ne bozup mu veriyor millete? 3.sü ülkeyi mahvedip ne yaptı bu adam ? Onu savunduğumdan değil , yanlış olan bir sürü davranışı olabilir ancak bu ülkeyi de ATATÜRK 'ten sonra böyle iyi yöneten bu kadar yükselten hiç kimse yok bunu kimse yalanlayamaz. Yaptığım araştırmalarda gördüğüm bir yazı , göz atın. ;

Suçlusun erdoğan asgari ücret 184 tl iken 760 tl yaptın

Suçlusun hızlı tren projesini başlattın

Suçlusun köyümüze kadar asfalt yol yaptın

Suçlusun yüzbinlerce konut(TOKİ) yaptın herkes ev sahibi oldu.

Suçlusun Türkiye geneli 150.000 derslik yaptın, üniversitesi olmayan şehir bırakmadın.

Suçlusun senden önce üniversite öğrencisine 45 tl veriliyordu sen 200+120=320 tl verdin.

Çiftçiye krediyi senden önce %59 faizle veriliyordu sen %5,2 faizle verdin suçlusun.

Suçlusun Halk bankası sen den önce esnafa %47 faizle kredi veriyordu sen %13,%10 en son olarak %5 yaptın

Senden öncekiler camiyi medreseyi ahır olarak kullandılar sen restore ettin.suçlusun

Suçlusun 18 yaşına kadar ücretsiz sağlık hitmetleri verdirdin.

Suçlusun artık kimse hastanelerde ücret ödeyemediği için rehin kalmıyor.

Suçlusun erdoğan Sosyal dayanışma fonu 892 milyon tl iken 2milyar 365milyon tl ye yükselttin

Suçlusun, enflasyon canavarını boğdun attın.

Suçlusun Çiftçi eksede ekmesede tarım desteği alıyor

Suçlusun Borçlar ötelenip faiz alınmıyor

Suçlusun sen gelmeden önce gece yatardık ZAM, sabah kalkardık ZAM.şimdi yok.suçlusun.

Suçlusun Türkiye orta doğunun lideri oldu.

Suçlusun Türkiye dünyanın en büyük 15. Ekonomisi oldu

Suçlusun erdoğan ders kitaplarını ücretsiz verdin

Suçlusun erdoğan marmaray projesinin temellerini bitirdin

Suçlusun erdoğan bu ülkenin milli gelirini 800 milyar dolara çıkarttın…

Suçlusun erdoğan karadeniz sahil yolunu bitirdin

Suçlusun erdoğan türkiye’yi dünyaya duyurdun

Suçlusun erdoğan cumhuriyet tarihinde en fazla duble yol yaptın

Suçlusun başbakanım 13.000 hastaneyi 31.500’e çıkardın

Suçlusun artık aile doktorlarımız var

Suçlusun erdoğan çiftçiye mazot desteği verdin

Suçlusun bankaları batırmadın rantçıları doyurmadın kepenkleri kapattırmadın enflasyonu patlatmadın

Suçlusun erdoğan kişi başına milli geliri 1.300 dolardan 10.000 dolara çıkardın

Suçlusun erdoğan türkiyede enflasyonu tek haneli rakamlara indirdin

Suçlusun imf den alıp kodamanlara peş keş çekmedin

Suçlusun başbakan, piyade tüfeği yapamayan ülkeye uçak fabrikası kurdun

Suçlusun erdoğan çünkü kan emici vampirlerin tekerlerine çomak soktun.

Güncellemeler:
kardeşlik projesi başlattın

türkiyede ilk defa imfsiz ekomominin olmasını sağladın

çeteleri çökerttin, mafyayı bitirdin.

öğretmenler eğitime hazırlık ödeneği verdin

çünkü bütün arap ülkelerindeki kişiler birbirlerine türk bayrağını nereden buluruz diye soruyarlar Çünkü sen cumhuriyetten 2002 yılına kadar yapılan gerek alt yapı gerek üst yapı her türlü şeyin 8 yılda 3 katını yaptın

özürlülerin maaşını arttırıp onlara bakanlarada maaş bağladığın için

Suçlusun ücretsiz kömür dağıttığın için

Kimse kusura bakmasın 81 ilin hepsine ayrı ayrı kazandırdıklarını sayamam şimdi şuçlusun sen

İmkanı olmayan ailelerin kız ve erkek öğrencilerine her ay düzenli para verdin eğitim için suçlusun sen başbakanım!

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• kimse anlamaz seni kafanı yormaya gerek yok bunlar fikir özxgürlüğü çığlıkları atığp kendi fikri dışındaki fikirlere hakaret hatta küfür edecek kadar şerefsizler...

1|2
    0|0
    • Aynen öyle , hadi onu geçtim bu insanlar sözde laikliği savunurlar ama üniversitelere kapalı giren insanlara izin vermek istemediler , neden ? Çünkü açıklara laiklik var ama türbanlı insanlara laiklik yok. Sadece bunun için RTE yi savunurum ben kimseyide ilgilendirmez.

• küfürü eden arkadaşda sorandan başkası değil güzelmiş körler sağırlar birbirini ağırlar

• Ben ağlarım şahsen yazık. tin-abutut , seninle zaten başka bir cevapta konuşuyoruz maydanoz olma şekerim , sizinle aynı düşünmüyorum diye taşlamaya gerek yok değil mi?

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunları duydun geldin demi hiç araştırmadın daha 4 Haziranda Türkiye çok yüksek bir borcun altına girdi maliye bakanlığına girersen öğrenirsin göz göre göre insanlara yalan söylüyorlar ayrıca sana diyecek birşeyim yok çünkü sen Atatürk'ü önde tutuyorsun.RTE yüzünden artık Türkiye'de çok sayıda kişi Atatürk'ü sevmediğini söylüyorlar bizim işimiz o i*nelerle bunun sebebide RTE'dir insanları Atatürkten nefret ettirmeye çalışıyor

1|2
    0|1
  • +5 rte hayrani degilim ama ickiyi yasakladin dan daha elde tutulur seylerle cevap vermezlerse ezer gecer yaptiklari:)

1|1
    1|1
    • bende rte hayranı değilim , hatasız kul olmaz yazdığım gibi bu adamında vardır yaptığı yanlışlar , ama öyle abartmışlar ki adam osuruyo tüm dünyaya kötü bişi olarak yayılıyor yav yapmayın insanlık hali ona bakarsan chp mhp başkanları her gün sıçıyorr.

• aynen öyle :)) Allah ıslah etsin bu insanları :)

• Paylaşım için teşekkürler.Bunlarada bişey bulurlar ama söyliyim :D

1|2
    1|2
    • en fazla 10 tanesini falan açıklayabildiler dostum. geriside küfür etti zaten :)

• Recep Tayyip Erddoğan var dediler geldik. usanmadan okudum. yorulan parmakların sağolsun.

1|2
    1|2
    • Sizler sağolun .. :)

• sorumun cevabını aldım sorun değil kalksada olur , kalkma sebebi nedir peki?

• Recep Tayyip Erdoğan demen yetiyo kaldırılması için.

• evet.

1|1
    1|1
  • Yaptığı araştırmaymış :) Bundan başka ne yazıyor ki zaten? Aynı teraneyi anlatıyorsunuz ancak oradaki maddelerin tek tek hepsi yalan oturup bunu araştır bir şey araştıracaksan..

Çiftçiye mazotmuş.. Mazot kaç para haberin var mı?

Karadeniz sahil yoluymuş, Limanları sattı yabancılara sahil yolundan geçsek ne olur?

Aile doktoruymuş, gören muayene olan var mı? Hadi var diyelim seçimden önce herkes sigortalı olacak diyori, sonra herkesi SGK borçlusu yapıyor.. haberin yoksa bir kontrol ettir borcunu da cezası ile patlamasın?

İmf'ye borç öden mişmiş ne ile ödendi? Cebinden mi ödedi? Benim paramla ödedi..bir...

İkincisi ülkenin tek borcu İmf ye mi? Bir aç bak bakalım toplam dış borcumuz 5 katına cıkmış mı cıkmamış mı...

Orada yazdığın her kalemin cevabı var..

1|2
    0|1
    • he yavrum he . Ben bu ülkenin geçmişiyle ilgili çok kitap okudum , darbe ergenekon vs hepsinin altından chp çıktı ne tesadüf . yoksa chp mi darbe ergenekon gibi olaylardan çıkar , ergenokan darbe gibi olaylar chpden mi?

• Bakınız ne güzel bir fikre sahipsiniz.. Ben de boyle gordugum için elimden gelen saygı ile izah etmeye çalışıyorum.Herkesin siyasi görüşü, dini ,düşüncesi kendisini ilgilendirir. Yalnız en azından tarafsız konuya bakabilen bir insan, siyasi otoritenin birşeyleri yaptım ya da yapmadım dediğinde acaba samimi mi olup olmadığını kalem kalem değerlendirir.. Misal 2012 resmi rakamlarına göre başbakanın örtülü ödenekten harcadığı para tam "694 Milyon lira".. hiç bu paranın nereye gittiğini anlatıyor mu.

• hatun ergenekon diyor.. sorsan ne olduğunu bilmez.. :D :D

• Lan biri yürü git,duyup geldiğin şeyleri yazma buraya,kişi başı gelir arttı kime arttı,zenginlere,15 bin dolar diyor be ak,asgari ücret ne kadar git bak,dış borç iç borç neymiş ne olmuş git bak yürü git ak.

3|4
    1|3
    • siktir git ağzımı bozdurma yalakalandığınız partilerin borçları anca bu sene bitti , dünya bankasına borç verdik geçen ay! git sen araştir önce!

• Ben o zaman bu yaşta olsam o zamanda sesim çıkardı , Chpli devletin kasasından dağıtıyor mu bilmem ama oda bir yerlerden çarpıyordur tabi.

• Chp kendi parasından dağıtıyor,benim paramı vermiyor kimseye.

Kızlar Ne Diyor 5

• Başbakan seni görüyor mu acaba bu kadar yırtıyonda kendini .

3|3
    0|1
    • Senin gibileri ALLAH ISLAH ETSİN ancak bunu söyleyebilirim. Başbakan beni görüyor mu görmüyor mu alttaki yoruma cevap olarak daha önce yazmıştım bir bak bakalım.

• Benim gibileri allah ıslah etsin

• evet

• peki neden gizli sordun ki madem bu kadar arkasındasın bu adamın ,

yavuz sultan selim alevi katliamını , kıyımını yapan padişahtır, düşmanlığı ,ayrımı ilk başlatan bugünlere kadar ulaştıran tohumları atmıştır. benim vergimle o köprüyü yapamaz ,

maddi durumun iyiyse böyle gevrek gevrek konuşursun, halkı yoksullaştırıp kendi yandaşlarına peşkeş çekti, kömürle ,ceyrekle, makarnayla kandırıyor zavallıları,

bahsettiğin yolları özelleştiriyor, gözlerini aç bir tabı senin cebini dolduruyorsa bu cümlelerin gayet normal

1|1
    0|2
    • yavuz sultan selim alevi katliamı yaptı diye karşı çıktınız sabiha gökçen alevi kardeşlerimizin başını pilotu olduğu uçakla okşadımıda onun isminin verildiği havalimanına karşı çıkmadınız ?

bilgin yoksa zikrin olmasın alim sansınlar... koyun gibi sürülün siz anca batı düşmanıyız diyenler batıdan medet umar ooldular bu kadar mı yüzsüzsünüz ? :)

• senin daha çok sızlayacak öbür dünyada

• kusura bakmayın ama at gözlüğüyle bakanlara edecek lafım yok saatlerce yazsamda hiçbirşey değişmez allah doğru yoldan ayırmasın sizleride

• valla o bahsettiğin paraları kimlere dağıtıyor çok merak ediyorum

1|0
    0|1
  • O ne özgven o gizlicim.

2|0
    0|1
  • RTE ye bak sana destan yazdırmış kenks :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...