İlk maaşınızla ne aldınız veya ne alacaksınız? :)

ben hediye olarak anneme mobilya ablama künye babama da parfüm almıştım... kısaca ailedenin her bireyine ilk maaş hediyemi almıştım siz ne aldınız veya almayı düşünüyor musunuz :)?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• İlk maaşımı aldığım gün mağazanın birinin önünden geçerken indirim yazısıyla karşılaştım,o yılın shopping fest zamanı olduğunu bilmiyordum.Yaklaşık %70 indirimle lacivert bir blazer almıştım çok ucuza gelmişti. :)

Halen durur ama büyük geliyor artık.

1|0
    0|0
  • Genelde başkalarına değil de çalıştığım yerde ilk maaş da baklava alırdım :)

1|0
    0|0
  • mp4 çalar almıştım yıllar evvel :))) .. :'(

1|0
    0|0
  • sevgilime hediye alırım ve anneme

2|1
    0|0
  • İlk maaşımı aldığımda tatlıyıcac gidip 10 tllik tulumba tatlısı alıp çalıştığım yerdeki arkadaşlarımla yeriz :))

1|0
    0|0
    • annemde abimde bende genelde iyi bisey oldugunda sevindiricek turden evde bir tatli yapilir isyerindekilere dagitilir veya disardan alinir ismarladiklarin sevinir :)

• aynn öyle :))

• Ilk Maasimla Babama kitap almistim, hem dogum gününe denk gelmisti hem kitap kurdu oldugundan uygun bir hediye olmustu, geri kalan paralari kendime sakladim :D

1|0
    0|0
    • valla ilk maasimla kendime hicbisi alamadim ben kalmadi cunki herkese kucuk kucuk heediye almistim

• pavyona gitmiştim

1|0
    0|0
  • yemek vermiştim insanlığa

1|0
    0|0
  • Annem Babam ve kardeşimi yemeğe çıkardım sonrada hatuna sevdiği bir ayakkabı vardı onu aldım

1|0
    0|0
  • ozamanlar bir kız arkadaşım vardı ona beğendiği bir ayakkabıyı almıştım :)

1|0
    0|0
  • anneme babama giyecek şeyler almıştım.

1|0
    0|0
  • Bizde ilk maaş o günlere işe gelme sürecinde emegi olanlarla verilen bir partide ezilir adet böyle..

1|0
    0|1
  • O ne maaşmış öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben kendime ayakkabı ve orjinal parfum almıştım

1|0
    0|0
  • Kurban kesecektim, nasip olmadı. Yeri belli paranın.

1|0
    0|0
  • hepsini kendime aldım

1|0
    0|0
  • anneme hediye almıştım paranın bereketi artsın diye

1|0
    0|0
  • kendime kıyafet makyaj malzemesi parfüm düzleştirici almıştım

0|0
    0|0
  • adağım var.

0|0
    0|0
  • yalanı kes o kadar maaş mu alıyon

0|0
    0|0
  • maşallah bereketliymiş ilk maaşın :)) mobilya derken büyük birşey aldın herhalde ben kendime bir çizme almıştım

1|0
    0|0
Yükleniyor...