Üniversitede son sınıf ve birinci sınıf arasında aşk olur mu?

Sorum gayet açık sizce üniversitede 4. sınıftan biriyle 1. sınıftan iki kişi birbirleriyle sevgili olabilirler mi?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sınıf farkını unutun arkadaşım kimle istiyosanız onla birlikte olun.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Mezun olacak biri geri donup bakmyacaktır ve jubile için de kolay bir av arar , bu işlere kafa yoranlar. En kolay av da okula yeni gelmiş ve yeni yeni sosyalleşmeye çalışan deneyimsiz ve bilgisiz, kendini koruyamayacak olan birinci sınıflardır.

Yuzde doksanbes bu anlamda yor boyle hareketleri . Eger suraya gidelim burada eglenelim seni eve yurda ben bırakırım , yanımda guvendesin istersen içebilirsin diye bol keseden ozgurluk dagıtan ve vaadeden , kısıtlı harekete saldıran hareketler de izlersen anla ki , secilmiş guvercinsin .

Öğrenci dengi denine çalar

2|2
    0|0
  • olur neden olmasın aşkın yaşı ölçülmez

1|0
    0|0
  • Bu kafayla aşk olsa ne olmasa ne... Aşkın yeri zamanı yoktur ama sen bu soruyu sordun ya aşk diye birşey yok artık :)))

0|0
    0|0
    • Ne alakası var bende böyle bir takıntı yok ama çoğu insanda var 4. sınıf ve 1. sınıf olmaz diye bende sormak istedim!

• Olamaz 4 e giden çocuk o sene içinde aşık olsada sonra ki 3 sene o kızın üniversite ortamında yalnız kalmasını kabul edemez en iyi ihtimalle ayrılır.. ve açıkçası dışardan bakıldığında 4 e giden bir çocuk sadece kullanmak için çıkar, zira 1 sınıftan bir kızla ilişkisi olduğunda arkadaşları arasında sübyancı diye alay konusu olacaktır.

0|0
    0|0
  • evet olabilir. kanun hükmünde bir kararnameyle...

0|0
    0|0
  • OLUR YAAA SINIFTA 8 DEFA KALMAMIŞSA :)))))

0|0
    0|0
  • Daha üniversiteye başlamadan bekaretini vercegin erkegimi planladın ? :D Olur tabi neden olmasın.. Sevmenin yaşı yok derler..

0|0
    0|0
  • Gayet dogal bunda ne varki pektabi olabilirler

0|0
    0|0
  • çoğu zaman oluyor .D

0|0
    0|0
  • olabilirde pek rastlanılır bir durum değil bu

0|0
    0|0
  • 20 yaşında kız 35 yaşınd adamla oluyorsa herşey olur

0|0
    0|0
  • 1 i erkek 2 si kızsa olabilir. erkek erkeğe iğrenç oluyor bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Büyük olan erkekse.. olur neden olmasın

1|0
    0|0
  • Dalga geçer sona giden ben uyarım seni.

0|0
    0|0
  • Yatak aşkı olur anca:/

2|1
    0|1
  • hayır töreler aykırı

0|0
    0|0
  • prof - öğrenci sevgililer var ne biri dördü :)

0|0
    0|0
  • Olabilir..Ama dikkatli ol..

0|0
    0|0
  • oluyo skıntı yapma svgilimle öyleydk okul başladı çkmaya bşladık htta bir sene kalmıştı yarım dönmde bitti okulu ve gitti hala birlikteyiz ama güvenmek çok önmli niyetini anlamanda..

1|0
    0|0
  • aşk bu boy pos yaş sınıf ten rengi ülke ayrımı yapmaz . lise takıntılarını bırak tabiki olabilirler

0|0
    0|0
  • 4. sınıfa giden o 1 sene boyunca iyice çakar geçer. ünv. bitince sen sağ ben selamet der

0|1
    0|1
Yükleniyor...