Erkeklere sorum gelsin...

erkekler, eski sevgilinizle ayrıldığınıza bin pişmansınız onu seviyorsunuz ve siz ondan ayrılmıştınız fakat kız size yüz vermedi sizi istemiyor onun için yapılcak bişey kalmadı ona çektirdikleriniz için sizi kabul etmedi tam bu arada diğer bir eski sevgiliniz araya giriyor ilk başlarda anlattığım eski sevgilinizden önce çıktığınız size her gece mesaj atıyor sizi sevdiğini söylüyor siz ise sadece ondan sıkıldığınız için ayrıldınız kızın hic bir sucu yok ama kız kabullenemiyor öteki eski sevgilinizi sevdiğinizide biliyor o kızı kötülüyor seni seven varken sevmeyene bakıyosun gibisinden.. o kız hakkında ne düşünürdünüz geri dönermiydiniz yoksa çenesini kapatsın mı isterdiniz veya zamanmı isterdiniz kızın tek suçu sizi sevmek bu kadar ..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kimse için pişman olmadım olmamda.

0|0
    0|0
    • Ruhsuz erkek örneği

• neden önyargılarını alıp başka insanlar için kullanmıyorsun ;) kimisi antideprasan olarak görür kimi ise zehr olarak görür ama sonuç hiç bir zaman değişmez ne bende ne sende ne de bir başkasında hikayenin sonu her zaman bellidir. evliliğe gitmediysen direk :)

• Pekii

Erkekler Ne Diyor 4

• ne olursa olsun bir erkek bir kızdan fiziksel veya karakter olarak çekici gelmemişse veya soğumus ise hiç birşey para etmez.

0|0
    0|0
  • Ben şahsen sevdiğime giderdim, sevmişim ve istemiyerek çektirmişim, ve o bana ceza kesmiş cezamı çektiysem kızdan af diler ve kimsenin ağzına bakmam

0|0
    0|0
  • önce biraz dururdum bakardım acaba peşinde koştugum kızı seviyormuyum düsünürdüm sonra benim peşimde koşan kıza bakardım onu gerçekten seviyormuyum sonra karar verirdim

0|0
    0|0
  • daha karmaşık anlatamadın mı ?

0|0
    0|0
    • en düzgün sekilde anlattım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...