Hiç mi vicdanı sızlamadı ?

birinle sevgili oldum . yaşça benden büyüktü . ilk defa bazı şeyler yaşadım onla bunuda biliyordu zaten kendi anladı davranışlarımın acemiliğinden . neyse sonra ayrıldık . kendisi sonra benden yaşça büyük bir kadınla oldu . kadının daha önce ilişkileri olmuş bu yazda evlendiler . beni ölece bıraktı gitti . hiç mi aklına gelmedim çok üzülüyorum hiç mi vicdanı sızlamadı . benim ilk sevgilimdi o kadının ilki bile değil.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle geçmiş olsun. hikayenin senden tarafını okuduk. bilemeyiz ayrılma detaylarınızı. şu da bir gerçek ki herkes ilk aşkıyla veya ilkiyle ömür boyu kalabilseydi keşke. ama diyalektiğe aykırı. olacak bunlar yaşanacak. böyle böyle pişeceğiz. daha dikkatli olmak üzere bir sonrakinde...

0|0
    0|0
    • birşey yapmadım ki ben sevmekten başka . o bıraktı . ben bu kadar vicdansız olduğuna inanamıyorum

• yaprak, ağaca kötü davrandığı için mi, ya da ağaç yaprağa eziyet ettiği için mi kopar gider. hayatın mevsimleridir bu kabul etsek de etmesek de...

Erkekler Ne Diyor 12

• Bi kez daha evlenmeden önce olmaz sözünün önemi burda belirginleşiyor. Dişiler çok çabuk güveniyorlar. Aslında olması gereken de bu fakat neyazık ki bazı hemcinslerim biiiip lik yapıyor. Sonuç olarak yapcak bişey yok. Gönül Bu ota da konuyor bip e de.

0|1
    0|0
  • Herkes kendinden pay biçmeli aşkaaaa

0|0
    0|0
  • Kimseye suç bulma.Ne yaparsan kendine yaparsın.Sen değilmiydin onun sana dokunmasına izin veren.

0|0
    0|0
    • zorla yaptı

• ben bu kadar vicdansız olduğuna inanamıyorum . oysa iyi biri gibiydi . bu kadar mı rol yapılır

• demek amacına ulaşana kadar çok masum ve iyi bir kılığa bürünebiliyormuş insanlar da.

• Demekki o çocuk geçmişten çok geleceğe önem vermiş ve sende bulamadığı şeyleri bir başkasında bulmuş. bence sende yoluna bakmalısın

1|0
    0|0
    • benim masumiyetim vardı o kadında ne buldu herşey yatak mı

• Yav bak işine be daha 15 yasındasın burada bakireliğinle övünüyosun.. benı burdan arkadaş ekle üniversitede bozulduğunda görücem seni. salak salak konuşup can sıkma bak işine daha yazma

• Üşenmeden bütün yorumları okudum iyi bari soran arkadaş bir tek bana çapsız laf yakıştırmalarından yapmamış genel özelliği olsa gerek..İşine gelmeyince cevap hımm demek ki sizde böylesiniz yaranız var deyip sıyrılıyor..Hay ben senin zihniyetine ya..Cevaplayan arkadaşa kelimesi kelimesine katılıyorum.

• ne aciycak işini bitirdi gitti böle giderseniz daha çoooooook aldatılırsınız benden sölemesi

0|0
    0|0
  • bu erkekler hepmi aynı

bi bitmediniz :D

1|1
    0|0
  • kimsenin içinden ne geçiyor bilemezsin sana dokunurken başkasınımı unutmak istiyor seni kullanıyormu seviyormu asla bilemezsin herkese güvenme

0|0
    0|0
    • önemli olan sevip sevmemesi değil ki . önemli olan vicdan

• demekki vijdansızmış ki seni o şekilde bırakıp gitmiş :/

• işte hayatta bunların birikimine TECRÜBE diyorlar... sen sen ol nikah masasında imzanı görmeden güvenmeeeee

0|0
    0|0
  • Bazılarının sadece görüşü hersey yatak malesef

0|0
    0|0
    • evet burdakilerinde öyle baksana

• benle olmadi ki tam ilişki zaten.ayrica okadin bir kac sen e sonra coker.pisman olur bu kararina

• o kadarını bilemem olsa bile olan olmuş yapacak birşey yok.. her insan çökecek elinde sonunda :D

• Yapacak birşey yok. Yola devam.

0|0
    0|0
  • çok özür dilereyek söylemek zorundayım fakat kullanılmışsın

0|0
    0|0
    • onu bende biliyorum . hiç mi vicdan yok anlamıyorum

• evlenerek bedel ödemiş olmaz mutlaka karşiliğini bir şekilde görücektir sen gönlünü ferah tut :)

• umarım o günüde ben görürüm

• Sorun bu durumdan sonra sende mi onlar gibi olacaksın yoksa bunları görüpte daha mı vicdanlı olacaksın ?

0|0
    0|0
    • o adama karşı öyle öfke doluyum ki ölse üzülmem

Kızlar Ne Diyor 4

• Bazı şeyler yaşadık diyosun zorla mı oldu bunlar ? Muhtemelen hayır sende istedin yaşadınız ve bir şekilde ayrıldınız başka biriyle birlikte oldu evlendiler bu çok normal bir gidişat vicdan sızlatacak bir durum değil..Ha adam zorla bişeyler yapmışsa bırakıp gitmişse tamam haklısın.

0|1
    1|0
    • zorla yanaştı yanıma . ben ne olduğunu bilmeden teslim oldum . tabikide vicdanı sızlatıcak bir durum bence . ben erkek olsam ilki olduğum kızı ortada bırakmam

• tamam git hadi

• Aşk böyle bişey işte

0|0
    0|0
  • sevmemiş sevseydıvicdanı sızlardı sevmeyen birinden bekleme bosfer onune bak demesi biliyorum kolay değil ama enyapacan yapcak bisey yok allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • sevmemesi farklı vicdanı sızlamaması farklı

• duyarsın hayat bu merak etme acı haber tez duyulur

• aslında başlına birşey gelse yine üzülürüm .

• erkekler böyle ya da genelleme yapmayalım da birçogu böyle evlilik planlar yaptığımız ve duyduğu her ezan sesinde Allah'ım ezanlar hürmetine nolur bu kızı bana yaz diye yalvaran adam hiçbir sebep göstermeksizin bırakıp gitti beni ve şuan çok mutlu gerçekten anlamak çok zor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...