Yolda hiç tanımadığınız bir kızın yanına yaklaşırsanız ilk cümleniz ne olur?

Diyelimki hoş bir bayan gördünüz yolda beğendiniz ya da her zamanki gibi maksat asılmak olsun diye yanına gittiniz ilk olarak ne derdiniz __?

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tip konuları neden bukadar büyütüyosunuz :/

Doğaçlama sanatı denen bişey var,

önce güvenlik duvarını bir yoklar kodlarını çekip kendine uyarlayıp tekrardan ziyareti iade :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Merhabalar, nasılsınız hanımefendi,ve bir yer sorarım,

1|0
    0|0
  • Yanına yaklaşır ellerim arkamda kulağına eğilir sessizce bişey söylemem gerek derim.mutlaka merakla söyle diyecektir eheheheh nbr kız der kaçarım:/

0|0
    0|0
  • pardon telefonunuz çok güzelmiş. numarasını alabilir miyim :D

0|0
    0|0
    • :D bu beni güldürürdü ama devamında sanırım sağlam bir açıklama ve tanışma cümleleri beklerdim cesur ve risikli hareket ama zekice.. :)

• :) haklısın bu durumu aşamadık kız kardeşinin istemediği ya da hiç tanışmadığı biriyle evlenip yıllarca acı çekip çocukları olup boşanıp mutsuz olması isteidğin birşey ? ama kız arkadaşına yapılmasını istememek doğal :) sanırım oda onla tanışıp buluşmaz kibarca reddererdi ;)

• dediklerinden hiç bişey anlamadım ya :)

• Çok güzelse bir şey diyemem, gözlerim beğenimi arzeder.

0|0
    0|0
  • hiç sokaktaki bir kadına yaklaaşıp tanışmaya çalışmadım yani asılmadım dha doğrusu ben hayatımda hiçbir kadına asılmadım

0|0
    0|0
    • Deneyebilrsin :) hepsi asılmak sayılmaz..

• diğer kazmaların psiliklerinin neden düzgün erkeklere mal ediyorunuz

• Genelleme psikolojisi ben yapmam ama yine genelledim :)

• ben yaptımbir kere o zamn da ilkin saatini sordum sonra size hayran kaldım çok güzelsiniz dedim 5 -10 sn geçti köprünün basamakları bitince onunla gidemedim iyi günler dedi ve bitti. ama bu asılma mı olyorhani ben medenice söylemiştim tabi sonradan anladım böyle şeyler yapılmamalı .

0|0
    0|0
    • Bence saati sormak ya da başka bahanelerle yaklaşmak çok kötü bir tercih direk niyeti belli edip cesurca söylemek riski ve bence bu risk alınabilir. En kötü erkek arkadşaım var gidermisin derdim.. Bence direk açık olmak lazım..

• Bence o tavır konuşma yer ve zamana bağlı.. Ve kesinlikle hayır.. millet ne anlarsa anlasın tatlı bir sözün bir sohbetin bence kimse tarafından yanlış anlaşışmasına gerek yok..

• yok millet derken karşınızdaki yanlış anlarsa sana yapıştıracağı etiket çok kötü ve dediğiniz doğru oratama bağlı sizce uygun yer ve zaman neresidir

• Öyle bir şey yapmazdım. Selamün aleyküm bacım diyeyim madem hadi soruna uygun cevap olması açısından.

0|1
    0|1
  • yarabandı lazım mı?

0|0
    0|0
  • benimle yatman için ne söylemem gerektiğini bilmiyorum ama tüm gerekenleri söylediğimi varsayabilir miyiz?

0|0
    0|0
  • amacım neyse onu söylerim saçmalarım biraz ama belli ederim niyetimi

0|0
    0|0
    • :) ne söylersin yani ?

• peki peki daha fala sormuyorum yani temelinde aldım cevabımı :)

• ohh! rahatladım.

• Merhaba Shorty. Ne yapıyorsun.?

0|0
    0|0
  • Nie sordun yoksa sana birileri mi yanaştı ?

0|0
    0|0
    • çok fazla başarısız yanaşma diyelim ondan merak ettim sizin ne düşündüğünüzü ve anladım :)

• ne diye yolda gördüğüm bayana asılayımki? bu kadar kolaymı yani sen beğendiğin erkeğe yanaşırmısın?

0|0
    0|0
    • Asılmayı aslında soruda kullanmayı düşünmüyordum yanlış anladın beğendin ve konuşmak istiyotsun diyelim ama hiç denemedin sanırım :)

• :D gayet güzel valla bence işe yarardı bu :)

• o zaman gerekeni yapabilirsiniz :) :P

• Hepsi senin mi?

0|0
    0|0
  • konuşup konuşmamak arasında kalırdım ve ben karar verene kadar uzaklaşırdı

0|0
    0|0
    • :) sanırım yüzde 99.99 un yaşadığı şeyi özetledin biraz risk almak lazım hayatta bence..

• valla yüzde 99.99 terslenmek ve rezil olmakta var:) bırakayım gitsin yoluna

• adamım naber :)

0|0
    0|0
  • Duruma bağlı ama... ?

0|0
    0|0
  • Nörüon bacim, aksamina seni iskembe yimaga götürem.

0|0
    0|0
  • niye ben yanaşıyorum ki obana yanaşsın :))

0|0
    0|0
    • :D ekmek piş .. düş neyse töbe töbe :D

• Asılmak aslında kullanmaman lazımdı.. sadece beğenmek ve gtmek anlanımda dedim ama yanlış anlaşıldım. tamamdır devam.

• ikimizde neyin ne olduğunu anladık. nokta koyduğun yerin ne olduğunu kastettiğini ikimizde biliyoruz. çok zeki sanma kendini ufaklık aynaya bak önce beynini kullanmaya çalış başarırsan tabi.

• benimle evlenirmisin derdim sanırım :)

0|0
    0|0
    • Buna gülerdim sanırım bence gayet espirili bir yaklaşım.. Sonra bakar umarım ciddi değilsin derdim :P

• Kendini övme hemen :) yanlış yaptın bence direk adını söyleyip nereli olduğumu sorman daha ii olurdu çok kaderci ve kesin konuştun :) hemen evlilikten bile bahsettin.. neyse :)

• valla belki konuşmaya vakit tanımayacaksın bari içimde kalmasın hızlıdan geçivereyim dedim :)

• çok güzelsin bee dedim bir kez ama içimden söylemek istedim ağzımdan çıkıverdi :D sonra kız öönüne dönüp güldü gitti :D

0|0
    0|0
  • fiyatta anlaşabiliriz

0|0
    0|0
  • öyle birşey yapmam ama kızlar kağıda telefon numarasını falan yazıp veriyor ya da telefonunu işaret ediyor sallıyor bişeyler yapıyorlar işte. sen de öyle yapabilirsin farklı birşeye gerek yok. ama beni en çok etkileyen bacak bacak üstüne atıp evinin anahtarını sallayandı gerisine hiç gerek yok.

0|0
    0|0
    • :) e snn gidip konuşmanı beklemiş ya da sen yanlış sinyal almışşsın :)

• konuşmak şart tabi :)

• Saat kaç :D

0|0
    0|0
    • :D 5 sonra ?

• :) niyetin neyse onu söyle uzatma.. kendini tanır ksaıca.. niyetini söyle ve soru sor.. ve sıkma eğlendir..

• O beni tavlasa daha kolay olmazmı?

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...