Kapat

Kadınlar için en ideal sporlar nelerdir sizce?

Şu aralar spor yapmaya merak sardım. Kilolu olduğum için falan da değil, kilomu korumak için. Geçmişte boks, yoga gibi şeylerle uğraştım ama ikisinden de hazzettiğimi söyleyemem. Boks istenmeyen kaslara neden olurken, yoga da her daim uykumu getirdi. Ben mümkün mertebe kasa neden olmayacak, aksine sadece hatları ve kiloyu korumak adına yapılabilecek spor türleri arayışına girdim.

Siz ne önerirsiniz? Not: Evde yapılacak bir spor olsun ama :)

Güncellemeler:
Hey!

Erkek milleti. Yazmayın, istemiyorum sizi :D Sinir ettiniz yahu iki dakikada. Spor yaptırttırmıyorsunuz :D

0|0
1115

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• İhtiyar dede rolüne girip söylemek istediğim bir-iki şey var. Evde dahi spor yapmak güzeldir hoştur lakin spor bilgisi olmadan, evde kas gruplarını yanlış bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Kadınlarda kas hemen gelişmez, ortaya çıkmaz belki ama alttan alta orantısız bir gelişim ve neticesinde yırtılma olabilir. Onun için önce karar verilen sporu önce hocasından öğrenip sonra eve geçmekte fayda var.

Birkaç temel egzersiz aleti ile (mini dumble, egzersiz topları, esneme lastikleri) ile evde temel ısınma hareketleri ile esneme çalışmaları yapabilirsiniz. (jimnastik,pilates,fat burning yoga..vs)

0|0
    0|0
    • Ahh bu vücut hangi sporlarla işkence görmedi ki :D Atletizmden sonra ne yapsam yaramaz artık, o kadar efor.

• O da bilenen yanlışlar arasında. :) Sporun fayda vermesi için canınızı çıkarmasına gerek yok. Esneme lastikleri ile evde sadece esneme çalışmaları yaparak bile formda kalabilirsiniz. İşe biraz zevk ve planlı çalışmayı katmak için pilatesi tavsiye ederim. Güzel DVD'ler mevcut.

• kadınlar için evde yapılcak tek alternatif olsa oda plates topu olur heralde ..

1|0
    0|0
  • Yemek yapmak

Camasir yikamak

Evi temizlemek

Camlari silmek

Merdivenleri yikamak

Hali yikamak

Cocuk bakmak...

Sex yapmak..

Zaten her isiniz spor sizin?

1|2
    3|0
  • Yüzme en iyi spordur.

0|0
    0|0
  • Yağlı güreş

1|1
    2|0
    • Annenizin formda kalma yöntemi herhalde :P

• İşte, insan nasıl sinir oluyor değil mi münasebetsiz cevaplar karşısında :p

• Yok biz ona münasebetsiz cevap değil espirili ve terbiyesiz cevap diye ayırıyoruz ayrıca tahammülün yoksa sormazsın çünkü çirkin konuşmada erkekler daha iyidir haberin olsun

• sizin için en ideal spor çene çalmak

süper yağ yakarsınız çene kaslarıyla

0|0
    2|0
  • kısa ve öz fitnes :D

0|0
    0|0
  • voleybol

0|0
    0|0
  • Yürüyüş herkes için en ideal spordur

1|0
    0|0
  • Plates en verimlisi..

0|0
    0|0
  • yuzme bence .

0|0
    0|0
  • Cam silme süpürge tipi sporlar.. :D

0|0
    0|0
  • :D evde pilates dışarda voleybol candır kızlar :D:D:d

0|0
    0|0
  • top olayına gir..

0|0
    0|0
  • win chun araştır kızlar bu sporu yapıyor çok zevk li bir spor

0|0
    0|0
    • Uzakdoğu sporlarıyla uğraştım ama fiziken acısını çekiyorum :))

• Thai box ile kick bokstan sonra dedim Uzakdoğu, uzak dur.

• taici biliyomusun yaşlı insanlar yapıyor aynı biraz yoga gibi hareketleri var taici

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...