Kendi numaranıza mesaj atabilmeniz mümkün mü ?

bugün bir mesaş geldi bana ' unutma yerin kulağı vardır duyulmyck hiçbir şey yoktur ' diye bir baktım kendi numaram dondum kaldım öyle bu nasıl mümkün olur aklıma eski sevgilim geldi acaba o mu yaptı diye yazdım böyle umursamaz cevaplar verdi mesajın ne olduğunu sormadı bile bu ne demek oluyo ya

0|0
24|24

En İyi Erkek Görüşü

• Evet atılır. Şimdi kendine mesaj atsanda gelir yani ..

İleri tarihli bir mesaj atılmıştır senin telefonundan sana ama birilerinin telefonunu karıştırdığı kesn..

Ya da vodafone şeysi için online self servis var senin şifreni ve numaranı girip senin adına mesaj da atılabilir sana olur yani ..

0|0
    0|0
    • eski sevgilimden şüpheleniyorum telefon işinden çok iyi anlıyo ve telimi hep karıştırırdı attığı mesaj da ürkütücü yani sanki birini öldürmüşüm de saklıyorum gibi

• bu 3 ihtimlden biridir. Bir daha gelirse yetkiğli servisi ara ve bunun neden olduğunu sor. Varsa internet şifrelerin sıfırlanır ..

• peki bayiye gidicem artık teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 23

• Hacker olarak söylüyorum ki, ne mesajı? Kendi numaranı aramak, açmak, sohbet etmek, konuşmak bile mümkün. İlk yaptığımda içimi pis bir his kaplamıştı. Hatta arkadaşa vermiştim telefonu. Benim ellerim dolu. Baksana kim aramış az önce, merak ettim diye. Aklı karışmıştı :)

0|1
    0|0
  • Bizaman bir arkadaş kendi numarasından arandığını karşıdakinin canımızı sıkıyorsun boş boş konuşma bir daha kapa lan telefonu kapa deyip kapattığını söylemişti ooowww dötünedene kan alcaklar derin devlettir onlar dedimdi ehehehe deyip zihtir lan kafa bulma benle dediydim halen yemin eder doğruydu diye hayret

0|0
    0|0
  • Evet böyle bir şey mümkün kendi kendine atmayı geç,başkasının numarasıyla bile mesaj atabilirler sana

3|2
    0|0
  • Evet 7 gün içerisinde ölüceksin facede o kadar sana demişlerde bunu 10 yere kopyala yapıştır :(

5|1
    0|0
  • Yani eğer telefonunu sen görmeden biri kurcalamışsa ve FakeSms varsa gönderen bölümüne senin numaranı yazmıştır. Eğer o da değilse Süphaneke falan okumaya başla 3 harfli işidir :P

0|1
    0|0
  • Var öyle şeyler hacı istediğin no isim yazıp yollayabiliosun

1|1
    0|0
  • Evet bu mümkün.

0|0
    0|0
  • Obamadan bile mesaj atılabilir.

0|0
    0|0
  • Mümkündür...

0|0
    0|0
  • evet olur sabahları kendime günaydın diye mesaj atıyorum hergün, napcan yanlızlık işte :P

2|0
    0|0
  • evet atılıyor bizzat denedim

0|0
    0|0
  • bu konus ilgimi çekti ya yorumları okurum ;) kolay gelsin dostum sana

0|0
    0|0
  • mümkün. .

1|0
    0|0
  • cebinde basılı kalmıstır olayı mistikleştirme la hemen :D

0|0
    0|0
  • senınle ilgılı bı rüya gördüm bnde ks de bırı mesaj glcek dicek ve ölecek 3 güne dye

1|0
    1|0
  • evet hatta dandik telleri olanlar hatırlatma için bu yönetemi kullanıyor

0|0
    0|0
  • vodafonemi kullanıyorsun

0|0
    0|0
  • Evet mümkün..

0|0
    0|0
  • Mümkün tabi yaz kendine yolla..

0|0
    0|0
  • online işlemlere senin şirfen ile girip kendine mesaj atabilirisin.

0|0
    0|0
  • telefon bile yapabilirsin aslında

0|0
    0|0
  • Beni kendi telefon numaramdan aramışlardı. Bilişimdendi telefon numarası, adıma bir kaç şikayet olduğunu söylediler, şuanda nerede olduğumu, hangi web sitesinde dolaştıklarımı hatta evden kaçta çıkıp kaçta işe, işten çıkıp eve geldiğimi bile söylemişlerdi.

ardından emniyete teslim oldum ifademi aldılar ve serbest bıraktılar :) (Gerçektir)

cep telinden ileri tarihli mesaj ya da fake mesaj servisleri bu konuda çok tercih edilen servislerdir.

0|0
    0|0
  • yok öyle şey sen sakin ol şimdi derin derin nefes al iyi misin ? oruç mu vurdu başına :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• ben bi.kere bir baskasnin numarasini yazacagoma kendi numaramu yazgigimda kendime yollamistm telefonunu bir arkadasinin yaninda birammissindr ya da bazi bilgisayar programi senin numarani kullanarak bir baskasina mesaj atabldgini bliyorum ama kendine yollaniyirmu bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • evet ben hep yaparm skıldığımda :) kendime mesaj atabliirm. bodafone ise senin hattın my vodafone şifren ile mesaj atabilir sana

0|0
    0|0
  • online işlemler e gırıp kendıne mesaj atabılırsın yanı kız arkadasın online işlem şifrenı bılıyosa o yapmıs olabılır

0|0
    0|0
  • ben bir ara atıyordum :/

1|0
    0|0
  • yurt dışı sitelerden yapılıyor.Gelen mesajdaki numara +90la başlamaz gerçek numramı işletiyorlar mı ordan anlayabilirsin.

0|1
    0|0
  • dur denicem :D

0|0
    0|0
  • vodafone online şifreni biliyorsa olur. Ordan günlük 10 sms atma hkkın var. Sana oradan m.atmış olabilir. Erkek arkadaşımın yeni sevgilisine günaydın orp diye, erkek arkadaşıma da geçmişimize dair bir mesaj atmıştım. Tabi sonra şifresini değişti...

1|0
    0|0
  • Bilmem öyle şeyler gelmiyo hiç başıma.

0|0
    0|0
  • my vodafone'den atmış olabilirler.my vodadone ne diye soracaksın çok uzun netten araştır benden bu kadar.

0|0
    0|0
  • lisede çılgın arkadaşlarım kendi numaralarını telefonlarına değişik isimlerde kaydedip kendi kendilerine mesaj atarlardı da başkasından gelecek ama senin numaran ve sende atmadın garip...

0|0
    0|0
  • Belki bir arkadaşın şaka amaçlı yazmıştır. Göndermek mümkün çünkü. Benim arkadaşım kendine bitanem meleğim falan yazıyodu çünkü =D

0|0
    0|0
  • yaptım la kendi kendime mesaj attım gelior:D

0|0
    0|0
  • internetten girip atılmış olabilir mi?

0|0
    0|0
  • internet şifreni biliyorsa girip kendi numarana mesaj atabiliyorsun... büyük ihtimal öyle yapılmış

0|0
    0|0
  • kendime seni seviyom asgummm diye attım:))geldi

:))inanamıyorum:))

0|0
    0|0
  • Hattın sahibi kim o hattı çıkartıp bunu yapabilir heralde...

0|0
    0|0
  • Fakedir o.

0|0
    0|0
  • ben sıkılınca kendi numaramla mesajlaşan insanım ne diyosun :D

0|0
    0|0
  • Internetten giris yapmıştır senin numaranla o şekilde yollayabilir

0|0
    0|0
  • evet mumkun :)

0|0
    0|0
    • baska bir Numara ile kendi telefonundan mesaj atip telefon cekme opsyonu var kimi telefonlarda, birileri sana kotu bir saka yapmak istemis :) ama genelde telefon numarani taniyan biri yapiyor ki verdiklerin disinda kimse yapamaz ... yani

• atılmaz atıyomuş gibi yapılır.

0|0
    0|0
  • ya internetten biri yollamıştır

yada telefonundan daha önce ileri tarihli olarak gönderilmiştir panik yapacak birşey yok kendini bilmez birinin işi belli ki

0|0
    0|0
  • Seninle dasak geciyo biri

0|0
    0|0
  • Evet bana da olmuştu kendi numaram mesaj atmıştı.

0|0
    0|0
    • naptın sonra peki ?

• Ben bir uygulama biliyorum onunla da böyle sahte arama ve sahte mesaj olabiliyor. Birisi biximle oyun oynuyor.

• Allah onları bildiği gibi yapsın ramazanın ilk günü yapılır mı kalbime iniyodu resmen

Yükleniyor...