Hangi kadınla evlenirdiniz?

Hayatınızı adamak evlenmek ıcın hangı kızı secerdınız ?

gecmişi hatalarla dolu ama size saygısı sevgisi sonsuz fedakar az seyle yetınmeyı bılen sadece sevgı sefkat bekleyen biri mi

yoksa sımarık kendıne guvenı tam bı o kadar da herseyın ılkını sızınle yasayan ama restı cekıp gıdebılen bırı mı yanı sevse dahı bellı etmeyen su kızlardan mı ? hangısı

Güncellemeler:
hatası birini herseyden cok guvenıp hayatındakı tek seyını kaybetmek ve ondan sonra hayata kusmek hata budur

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Genel olarak tabii ki birincisi. Ama kişi, aynı hatayı tekrarlamayıp, pişmanlığını tam olarak Allaha arz ederse o zaman o hatayı hiç işlememiş gibidir. Bedenlerimizin sahibi kimse hatta biz bile değil Allahtır. Allah eşleri birbirine helal kıldığı için; eşler birbirinin bedenini belli şartlar altında Allah'tan kısmi olarak kiralamıştır denilebilir:) Eğer bedeninin ve ruhunun sahibi Allah senin pişmanlığını ve bir daha aynı hataya düşmeme basiretini kabul ederse, affetmemesi mümkün mü. Allah affettikten sonra kulların hükmü ne. Allahın affettiğini, elbet Allahın kulu da kabul eder. Ama yeter ki senin pişmanlığın samimi olsun. Ki bu da ancak seninle Allah arasında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Aşkın gözü kördür derler.Şu anda ne desek yalan olur. Kim bilebilir kalbimizin o an gelip çattığında kime tutulacağını. :)

0|0
    0|0
  • hıçbırı bunların benım hayalımde artık bır kız kalmadı yıprandım yoruldum bu saydıgın kız turlerını bılmem ama ben sevmenın bu devırde yetersız oldugunu bır kaç kez yaşadım sanırım sevmek degıl guclu olup buna para dıyebılırız ve ya ıyı bır karıyer kızı elınden tutup kaçıracaksın ne kızı dınlıyeceksın nede anasını babasını ancak o şekılde butun karmasadan kurtulursun yanı ıstedıgım kız elımı uzattıgımda bana guvenıp gelecek.. yoksa fosss hepsi

0|0
    0|0
    • o ıstedıgın kız var elbette kı ama hem hıc bı hatası olmayan tertemız hem de gozu parada olmayan ıyı hayat sartları ıstemeyen bı kız ıkısı bı arada bulman zor ıste .. gozu tok kalbı pek saygı sevgı dolu hayatta zorluk cekıp ders almıs bı kız ancak senın dedıgın gıbı olabılır .. dıger turlu karıyer ve ıyı yasam sartı ıster cogu ınsan ... helekı bu devrde..

• ben sunu soyleyorum sadece dırayetsız kendı kararını veremeyen ınsanla bır şeyler hayal etmısım bu da benı kaderım yoksa ben vazgeçmedım işin komık tarafı vazgecmesının sebebı kendımız deıl başkalarının etkısı kıme kızacaksın kı uzerınınden atıyor bır korkak gıbı savunamıyorlar bıle aılem ıstemedı kısmet degılmıs vs hoş ben bunlarada kızmıyorum aşkı ogrendım ya guzel tarafından bakıyorum ama kafama takılan şey aşkta 2 kısıden başka neden hep etken başkaları oluyor anlamıyor benım sıtemım buna

• baskasının etkısı gercekten seven bı ınsna olmaz kusura bakmada o kız senı senın onu sevdgn kadar sevmemıs ne yazk kı

• oturaklı kültürlü sadakat sahibi kendini ezdirmeyen nerede nasıl davranacağını bilen hoşgörülü saygılı azla yetinmeyi bilen sakin güvenilir bayan candır .

senin soruna cevap ise . 1 seçenek

1|0
    0|0
  • anladığım kilit nokta bakirelik ya da dulluk .. herkes kendi dengini ister bence ama istisnalarda olabilir.

1|0
    0|0
  • aha ! yalnızlık meleği ; Senın ağzını burnunu kırasım var bir karşıma çıksan...

0|0
    0|0
  • ikisinide istemem. ne yalan söyleyim

0|0
    0|0
  • Beni sevsin her ne olursa olsun her ne kadar guclukle karsilasirsak karsilasalim birbirimizin sevgisine siginacak bir es olsun

0|0
    0|0
  • Geçmişi hatalarla dolu mu? Bu huylandırdı beni ^_^

0|0
    0|0
  • beni kim hakederse onunla :)

0|0
    0|0
  • Gecmişi hatalarla dolu ama size saygısı sevgisi sonsuz fedakar az seyle yetınmeyı bılen sadece sevgı sefkat bekleyen biri ile ama böyle bir Kız yoktur...

0|0
    0|0
    • nerden bılıyosun boyle bı kız olmadıgını ? gormek ıstemıyosunuz ıste ınandrmıssınız kendınızı belırlı kalıplara onun dısına cıkmıyosunuz ..

• hayat ne zaman ne vereceği hiç belli olmaz...

• Benim evlenecegim kız 30 larımdan sonra 24 lerinde sarışın düzgün fizikli bayan bacak denecek bir akademisyen saf sadık temiz ögrenmeye meraklı..

0|0
    0|0
  • sevse dahi belli etmesin ama kesin sevsin yani :D

0|0
    0|0
  • Hata yapan tekrar yapar inancı bende bütündür, O yuzden yaptığı hataların boyutu önemli kriterdir. Ona göre hanım olur bana

0|0
    0|0
    • yaptıgı hataya gore de degısır kendı ıstegyle bıle bıle hata yapan tekrar eder o konuda haklısın

• haklısın galıba tesekkur ederım yazdıkların bundan sonrakı hayatıma ısık olcaklar

• mütemadiyen ilk seçenekte anlattığın model. o kızdan anne de olur ideal eş de olur herşey olur.

0|0
    0|0
  • ilki olsun mümkünse !

0|0
    0|0
  • hatalarla dolu olması önemli değil önemli olan hatalardan ders çıkarttıysa ilki

0|0
    0|0
  • Kader :)) Ne yazılmıssa odur

0|0
    0|0
  • gozleri yesil olan la :)

0|0
    0|0
  • Açıkçası pek evlenmeyi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • fark etmez . biraz şımarık da olsun...

0|0
    0|0
  • 1. şık 2. den daha makbul sanki

0|0
    0|0
  • tabiki birinci secenek.

0|0
    0|0
  • hiçbiri.evleneceğim kız masum ve temiz olmalı herşeyin ilkini benle ve bende herşeyin ilkini onla yaşamalıyım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu seçenekler arasında cevap bekliyorsun ilk olan.

Geçmişinde yaptığı hatalar beni ilgilendirmez.

Ve insanoğluyuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...