Arkadaşlar Hepimizi Ilgilendiriyor bir bakar mısınız ?

Arkadaşlar bız herkesın inancına saygı duyuyoruz kabul ediyoruz türkiyede bile kilise var düşünün gerisini peki neden onlar bizim inancımiza saygı duymuyorlar sadece onlar değil müslümanlara karşı olan herkes başörtülü kızlarımizın duymadığı hakaret taciz kalmadı neden saygı duymuyoruz bır birimizın inancına camilerimıze içkiyi bile soktular . . ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Saygı şart

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• cükü müslümanlıgın adını kirlettiler 11 eylülde afganistanda suriyede vs.artı niye pohpohlasınlarki hiçde azımsanmayacak kadarr çokuz hristiyanların bizden korkmasıda ihtimal dahilinde

1|0
    1|0
  • İnsan kılığında dolaşan pek çok davar var da ondan. Ama bunlar her kesimde var, sadece müslümanlara karşı değil.

0|0
    0|0
  • Yüksekte olduklarını zannediyorlar ondan sanırım :)

0|0
    0|0
  • camiye içki sokan yok, tayyip gibi saçmalamanın da bir anlamı yok, provakasyon yapma. kime tacizde bulundular? münferit davranışlar ile genelleme yapıp din üzerinden siyaset yapmanın anlamı yok.

0|0
    0|0
    • kamera kayıtları fotomontaj galiba .

• sen sadece bir kanal izlemekten ve bakış açını değiştirmekten vazgeçseydin bunların aynen de dediğin gibi olduğunu anlardın.

• Ben bir hristiyan olarak gayette saygı duyuyor ramazanınızı falan kutluyorum. Size kezban lakabını takan biz hristiyanlar degiliz ergenç gençlerimiz bize suç atmanı hiç hoş görmüyorum bence editlemelisin.. Ben çok kızla seviştim sevişmek istemiyorum diyene neden bile demedim daha dememde saygı duyar devam ederim yoluma.. Ondan dolayı çok yanlış düşünüyorsun stv çok izliyorsun heral..

0|0
    0|0
    • arkadaşım neden o zaman diğer ülkelerde camilerimiz yakıliyor dın kardeşlerımız öldürülüyor . Ben stv yi seyretmiyorum ıstersen çok güzel kanallar var sana önereceğim semerkandı seyret. Işi sevişmeye getirmeyi ne çok seviyorsunuz . Ben sadece sizi demiyorum açıklayamadiğim bir sürü kisi var .

• ben yaşadıklarımi söylüyorum . Başörtülüyüz diye bızı dışlayan bakışlar . Burda olmasa da hesabı sorulacak o zaman en çok senle hesaplaşmayi ıstıyorum .

• Ben kimseyi dışlamıyorum sizi dışlayanların çogunluguda müslümandır bence.. Hiç bir dine karşı önyargım yok kimseyide dışlamadım evet cehennemde ziyaretine gelirim derdin oysa..

• diyanet açıkladı camiye içki sokulmadı diye. ya sıkıntı müslümanlar da çok anlayışlı değil. kendi içlerinde bile..

0|1
    0|0
  • sinirlendim bak şimdi palamı aldım teyakkuzdayım kes de keselim abla

0|1
    0|0
  • Hak din geçerli olduğu sürece devamlı buna düşman olmuşlar insanlar tarih boyunca..Demekki hak din üzereyiz...

0|0
    0|0
  • Bu algoritma herşeyi açıklıyor link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilisede de +18 film çekildi hani saygı .

0|1
    0|0
Yükleniyor...