Sorularda muhabbet olayını neden bu kadar sorun ediyosunuz?

Sorumu sordum millet görüşünü belirtti tamam güzel iki tarafta xper puanını aldı..Genelde birbirini tanıyanlar muhabbete başlar hemen birbirinin cevabına salça olur falan ..Ardından soran güncelleme yapar ''Gidin başka yerde muhabbet edin bildim gelip duruyo '' ..Abi ne var bunda bildirim geliyoda noluyo sanki o bildirimi açıp okumak dünyanın en zor işi mi ? : /

-Sizde nasıl bakıyosunuz bu duruma ?

Not : Benim sorularımda isteyen istediğiyle sabaha kadar muhabbet edebilir sıkıntı yok ..

Gizli sen beni çok üzdün nan senin yüzünden 13 bin küsürlü hesabımı kapadım ben : / Git gelme sorularıma da..

Güncellemeler:
Ya inadına güncelleme yapmak istedim bugün :D Esila19 ben bu arada

0|0
1628

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

Kızlar Ne Diyor 16

• özele gitsen işin mantığı kalmıyor soru altında laf yetiştirmek daha eğlenceli.

1|3
    0|0
  • okadar zmandır burdayım kimseye güncelleme yapmadım

isteyen konuşsun bakarım konuşma var konuşmalara bile bakmam çıkarım

1|1
    0|0
  • İşte benim gibi düşünen biri verdim 5 yıldızını ;)

2|5
    0|0
  • Soran kişiyi zklemiyorlar ondan, soranın da egosu iniyor. Yalnız kalıyorlar. :/

3|1
    0|0
  • sorun değil..hatta seviniyorum bazen insanların arası ne kadar iyi..güzel sevimli bir ortam diye

ama çok cevap alan,mesela 100 gibi sorularda kızıyorum çünkü bildirim geliyor habire..sen muhabbet mi yoksa sana yapılan yorum mu bul diyene kadar canın çıkıyo..

2|2
    0|0
  • O değil de kazandibi istedi ya canım :)

1|1
    0|0
  • Soruya değil de, cevap yazan kullanıcılara atar atanlar var hıammına.

2|2
    0|0
  • bananeeee ona torpil geçtin neden onu seçtin en iyi cevap özelliği ne onun :))

1|0
    0|0
  • Kendileri muhabbet edemiyor herhalde. Onlara batıyor :)

5 puanda vereyim soruya...

1|1
    0|0
  • Beni sinirlendirmez ama konudan sapıyorsa gereksiz. Mesaj diye bir olay var çünkü.

1|0
    0|0
  • kız haklı fırça yemekten utanıyorum artıkın:-C:-C:-C:-C:-C

1|0
    0|0
  • Kazandibinin sorularina cokuyoruz panpisler. asghkl. :)

0|1
    0|0
  • benim sorumda da muhabbet edebilirsiniz diyecektim de benim sorularım genelde gizli oluyor

0|0
    0|0
  • sürekli bildirim geliyor heyecanlanıyorum bir de bakıyorum dedikodu yapıyolar hey Allah'ımo an içimdeki hüsran...gözyaşı...yaşamadın bilemessin :D

neyse o kadar kızmıyorum arada bende yapıyorum

0|0
    0|0
  • sana katilliyorum, ne var bunda iki uc lafliyorsak burda, +5 puan verdim ;)

0|0
    0|0
  • tatlım herkes sen gibi değil ne yazık ki .ben kısa kesmeyi tercih ediyorum o yüzden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...