Bu kadar uğraşmasının nedeni hoşlanması olabilir mi?

Bi erkek bir kızla durmadan uğraşıyorsa kızın sinirleneceğini bile bile onu sinir ediyorsa sizce kızdan hoşlanıyor mdr ? Yani konuştuğum biri var ben ondan hoşlanıyorum ama onun hislerinden emin değilim. Sürekli uğraşıyor kızdırıyor beni ve bundanda muhteşem zevk alıyor. Nedenini soruyorum seni kızdırmak hoşuma gidiyor diyor. Sinirlenince tatlı oluyorsun diyo. Allah rızası için yardım edin baylar napmaya çalışıyor bu bebe kafayı yicem !

0|0
29

En İyi Kız Görüşü

• bence suanlık senden hoşlanan sıkılınca başka sinir etcek birini bulup ona yavsayacak olan yavşak erkek tipi

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Hoşlandığını sanmam ben tüm kızlara yapardım eskiden .. ağlatana kadar sinir ederdim... Gıcıklığına yapıyor olabilir...

Hatta bir keresinde öyle ileri gitmiştim ki kızın başından aşağıya bir kutu Jagler deodarant boşaltmıştım... Ailesi de çok mutaassıp biriydi...

0|0
    0|0
    • Bana birini bul diye takılmıyorsundur eminim :)

• hmm onu bilemem... Bana da şirkette ayarlayalım diyorlar hiç oralı olmuyorum ...

• Saçma bir ilişki içindeyim iştee :)

• valla ben sevdiğim insanlara takılırım ama öyle aşk-meşk diye değil.

senin olayda aşk olabilir. ;)

0|0
    0|0
  • sevip söylemeyedinden =)

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyor daha ne olsun ya :) ben anca hoşlandığım birisine derim sinirlenince çok tatlı oluyorsun diye.

0|0
    0|0
  • Ben zevkli diye ugraşıyorum genelde hoşlandıgımdan degil sinirlenmekten hoşlandıgımdan. Çok çirkin kızlarlada oynarım böyle..

0|0
    0|0
  • tamam iste senden hoslanıyoda bilmiyorum cekiniyo galiba ya da baskasıda olabilir bilemicem ama bende hoslandıgım bir kızı sinir etmeyi severim :D

0|0
    0|0
  • %99 Seni seviyor :)))

0|0
    0|0
  • Onunla uğraşmak hoşuna gidiyordur... Çünkü siz bayanlar bazen baya tatlı oluyorsunuz...

0|0
    0|0
  • hoşlanıyodur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onlarin dogasi boyle bence sinir etmek .

1|1
    0|0
Yükleniyor...