5 yıllık aşk biter miydi ki ?

bişey mi saklıyosun dedım.ne gibi bişey dedi açıklakı ona göre solıyım dedı.bende bısey saklıosan saklıosundur neyın acıklamasını yapıcam dedım.o da aptalısın beyınsızmısın bas git dedi.bende 2 kurusluk adama 5 kurusluk deger verdim sonuç bu oldu dedım faceden ilişkiyi sil dedim. silmis sonra mesaj attı o lafları anca fotolarıma veya aynanın karsısına geçıp kendıne solersın k.bakma daha fazla olmucak bu sekılde dedi. kendımı 5 yıl kullanılmıs hissediyorum daha dune kadar biz birbirimiz için yaratılmısız diyen adam bugun bunu söyledi. bitmiş mi onda her şey sevmiyomu artık beni? bunca yıl kullanıldım mı

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• saygı bitmiş zaten demekki sevgi de bir süre önce bitmiş ki bu noktaya gelinmiş ama kesinliği yok tabi insanlar bazen bir anlık öfkeyle çok rahat yıkıcı olabiliyorlar

1|0
    0|0
    • yıkıcı olabılen bırıyle bir 5 yıl daha geçer mıydı?

• anladım teşekkurler.

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• 35 yıllık da biter

0|0
    0|0
  • 5 yıllık bir ilişkiyi iki satırda anlatamazsın. Örnek; Belki senin geçmişte yaptığın bir şeyi sana kırılmaman için söylemedi birikti birikti böyle bir patlak verdi. Sevgi her türlü olur önemli olan saygı.

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki sizi sevmiyor artık. Sanırım hayatına yeni birisini aldı. Yoksa bu şekilde konuşamazdı size. Sıkmayın canınızı derim.

0|0
    0|0
  • ikiniz de salaksınız. maalesef olayı ancak bu şekilde açıklayabiliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sakın kullanıldım gibi düşünme psikoloik olarak kendini buna inandırırsan yaralanırsın

1|0
    0|0
    • öyle hissediyorum. gemiye gitmeden once farklıydı şimdi farklı para insanı çok degiştiriyor sanırım.

• Sen umursamamaya çalış bu halini görünce inan pişman olacak sadece takma onu

• Kullanılmakla alakası yok insanlar ve fikirler değişkendir. 5 yılı büyük görme ne evlilikler bitiyor yarım asırlık. İnsanlar bu sözleri aynı yastığa baş koyduğu hayatını paylaştığı insanlara söylüyor siz birbirinize söylemişsiniz çok mu ?

0|0
    0|0
  • yazık olmuş oluyor böyle seyler demek bir şey saklıyormuş ki bir şekilde bitirmiş 5 yılda biter 10 yılda evlenip boşanıyor insanlar sen kullanılmadın canım önüne bak bundan sonra

0|0
    0|0
    • bakamıyorum nasıl baıcagımı bilmiyorum .s

• 1-2 ay geçecek zaten kendini toparlamakla arkadaşların ve ailen yanında olmalı öncelikle

• arada büyü olmasın kıskanan tarafından biri yapmışsa ?

0|0
    0|0
  • su lafla nekadar odun oldugu ortada. beyinmsn bas git!ulan bunu bana diyen adamin alnini karislaurım

0|0
    0|0
    • o yuzden aradım bende ama mesgule attı sureklı mesaj yazsam kufur etsem nolucak ki ?

• yorumlarini okudum denizci para bska ulke demissn.biz ne desek boş.sana bu lafi etms insan bilki seneden daha dgrli birileri var hayatnda.bukadar degersz laf olamaz.akil vermk gbi olmasn ama insallah gururlusundur

• defalarca affettıgım ya da haklı olup da özur dıledıgım çok oldu o da öncekilerıne güveniyo heralde. biten bitmiştir artık benim için.

• ya sen nasıl olduda 5 yılda bunu anlamadın

0|0
    0|0
    • hep affettim hep yeniden başladık. denizci o işe başladı iyi bir para alıyor kendı hayatını kuruyor eh tabi kızlar yenı ulkeler vs...

• evleneyi düşünüyorduk bana anlatamadı sorunu olamaz varsa bile anlatılcak kadar degerli değilmişim

• çok ilginç evlenemyı duşunup böyle yapması biraz araştır arkadaşlarına falan sor yanii

• bence ikinizde hatalısınız ikinizde devam etmek için zaman tanıyın birbirinize söylenenler unutulsun soruna gelince sevmişsen bitmez bir aşk kolay kolay

0|0
    0|0
    • saygısızlık yapması canımı acıttı.

• doğrudur ama yine hakaretine hakaretle cevap vermemeliydin

Yükleniyor...