Ilişkiniz oldugu halde ve de deliler gıbı sevdıgınız halde hıc sevgılınız aldattınız mı?

ya da aldatmayı dusundunuz mu aklınızdan gecırdınız mı? bılırsınız kı aldatmak sadece bedenen gerceklesen bır olay degıl beynen de aldatabılırsınızz dusunmek aklnızdan gecırmek bılee aldatmaktır;) cvblarınızı beklıyorum

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• hem ahmet hem mehmet olmaz hangisi daha ağır basıyorsa onunla olur diğerini bırakırım ondan sonra ne yapacaksam yaparım hayatımdaki insanı sevsem de sevmesem de aldatılmak gibi çirkin bir olaya şahit etmek istemem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şeytana uymamak lazım

0|1
    0|0
  • hem deliler gibi seviyor hem aldatıyorsa yeterince sevememiş o

0|1
    0|0
    • bende aradakıı o ayrıntıyı merak edıyorum bı ınsan hem delıler gıbı sevıp hem nasıl baska bı ınsanla olabılır aldatabılır kıı cok ılgınc deme:)) hastalık gıbı bısey bu sanırım her cıcekten bal almak gıbı:)

• hastalık da olabilir tabi ama bana daha çok karaktersizlik gibi geliyor

• Çok düşündüm. 18 aylık bir ilişkim var çokta seviyorum ama beynime engel olamıyorum. İcraata geçsem beni vurur o ayrı dava

0|1
    0|0
    • :D allah canını almasın :)) o senın ıcınde olan bırsey sonucta beynen aldatmıssın... o ılıskıden ztn hayır gelmez kı... ıcraata gecmek ıstıosun ama ondan korkuyosun hımm sende kar da yuru ızını bellı etme o zamann;)

• bu zamanda zor bana denk gelmez :)

• bencee su anda tam karssında hatta yazısıosunn tatlım;))

Erkekler Ne Diyor 2

• bir kere o eşekliğe teşebbus ettim sevgilim vardı ve bir ortamdan tanıdığım kadın vardı ve inanılmaz güzel vede seksi idi baş döndürücü bir gece çıktım bir gecelik birşey olacaktı ama bir mekana gittik baskalarıda vardı durmadan kendime küfür ettim içim çok acıdı sevgilim aklıma geldi onu getirmezsin böyle yerlere 2 krsluk kadını getirisin diye ve bıraktım döndüm geriye içime hiç sinmedi ve sevgilime ben söyledim bunu başkasından duymasın diye bak günah çıkardık burada:)

0|0
    0|0
  • Hayır... Kesinlikle böyle birşey olamaz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...