Hoşunuza giden birini gördüğünüzde; 'mutlaka ilişkisi vardır' diye düşünür müsünüz?

erkekler arasında alımlı bir bayan görsek tatlı biri kesin çıktıgı vardır diyoruzda sizde size görehoş biri görünce öyle konu geçiyor mu

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• evet teklif edemediklerim var bu yüzden

0|1
    0|0
    • bence şansını denemelisin sadece içinden geçirmek değilde konuşmak iyi bir çözüm olabilir

Kızlar Ne Diyor 9

• tabiki var bizde kesin sevgilisi vardır ama hiç önmli değil istersem benmde olabilir diyoruz..:)

0|1
    1|0
  • Evet kendi kendime derim hep icimden:D

0|1
    1|0
  • evet yakısıklı bir erkek görünce kesin sevgilisi vardır diyoruz bizde arkadaslarla aramızda

0|1
    1|0
  • Kesinlikle geçiyor :D

0|1
    1|0
  • yok benim aklımndan bunun kesin sevgilisi vardır ama onu aldatydr die geçio :DDD

0|1
    1|0
  • Erkek değilmi derim. . .

0|0
    0|0
  • geçiyor o bana bakmaz sevgilisi veya sevdiği vardır falan gibi

0|1
    0|0
    • burdan biraz kendine güvensizlik çıkarıyorum gibi bana bakmaz derken biraz kendine güvenmelisin en azından kendi kaybeder diye bir düşünce var :)

• güvensizlik değil de çekiniyorum diyebilirim belki de sebebi güvensizliktir bilemem

• belki benimde çekindiğim cok oldu belki de bu yuzdeen kaybettim çogu zaman

• tabikide geçiyo her zaman hemdee :) zaten öyle düşündüğümüzden yalnızız ya :P

0|1
    0|0
    • inan bizde öyleyız daha yalnızız :P bide alımlı buldugumuz bayanı çirkinmi çirkin biriyle görünce içimize nasıl oturuyor bilemezsin :)

• amacım dalga geçmek değildi aslında :) neyse artık bir bakışta anladıgına sevindim :)

• :d

• Evet geçiyor.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...