Genelde erkekler sarışın bayan istemez ama nedensede icrata gelincede hep onlar önde olur

erkekler genelde sarışın kadınlara iyi gözüyle bakmazlar yok abtal sarışın yok şunu bu derlerde güzel bir sarışın bayanada hayır demiyorlar çogu elde edemediklerindenmi ne anlamadım lafta sarınları istemezler ama icratta hep onlar öndedir neden

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Ey benim sarı kanaryam;

Yok öyle bir şey.. Karı, sarı diye , esmer diye , beyaz diye , mor diye alınmaz, sevimez

Yüzüne bakarsın, içini yaktıysan oltayı atarsın

Senin yüzünde meymenet yoksa şayet ula sarı olsan ne yazar kara olsan ne yazar hırro

1|2
    0|1
  • Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş .. :))

Şaka bir yana da ben kimsenin sevgilisini eşini falan saç rengine göre seçtiğini zannetmiyorum boşuna takılma bunlara

0|0
    0|0
  • ben yeşil saçlılardan hoşlanıorum

0|1
    0|0
  • kaç erkek tanıyorsun sen. böyle bir hüküm veriyorsun. sarışın olsun esmer olsun insanı rengine göre sevmem ben. öyle olsaydı bukalemun olurdum.

0|1
    0|0
  • ben hep sarışın diyorum o diyenler niye diyor anlamış değilim ve senın dediğin kadarda değil erkekler sarışın ister.

0|0
    0|0
  • Çünkü o an herşey olabilir :)

bknz: AN

cut.

0|0
    0|0
  • Yoo erkekler hep sarışın kadın ister..

0|0
    0|0
  • hayat icraat tan ibaret değil...

0|0
    0|0
  • Alakası yok sarışın bayan itici gelir hep bana icraattada laftada :)

0|0
    0|0
  • Demekki daha çok kalbe değil göze hitap ediyor

0|0
    0|0
  • Yoo erkekler hep sarışın kadın ister..

0|0
    0|0
  • kıskanıyomusun sen azcık sarışınları..

0|0
    0|0
    • yo ne kıskanması bende sarışınım erkelerin sözlerini yazdım

• icraatta önlerdesin yani sende ;)

• bana dazlak bir zenci olsa bile farketmez

0|0
    0|0
  • sarışının adı esmerin tadı

0|0
    0|0
  • Sarışın nirvanadır bir de sarışınlar cezbedici gelir .. Evlenmek değil eğlenmek gözüyle baklır.. Bunların en büyük sebebi p*rnolar sanırım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sinir oluyorum öyle erkeklere

0|2
    0|0
  • cünkü genel olarak sarı saclı degiliz onlar da kız tavlamak daha kolay olur diye esmer ya da kumral diyorlar biz kızlar bunları yiyoruz

0|0
    0|0
  • Sarışınları çoğu çekici oluyor o yüzdendir :)

0|1
    0|0
  • sarisin kiz o..dur mantgi

0|0
    0|0
  • Sarışınım erkek olsam sarışın sevmezdim , kızım sarışın erkeklerden de nefret ediyorum .

0|0
    0|0
Yükleniyor...