Oldukça açken spor yapmam sakıncalı mı?

Kaslar icin zararlı olduğunu biliyorum.fakat googlea yazdığımızda farklı düşünceler de var. link

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• sabah sporu iyi olur

ama üstüne kahvaltı yaparsan

ramazanda iftardan sonra uygun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• oldukca acken spor yapmamalısın. link de yemeğini yedikten 5-6 saat sonrasını kast ediyor galiba. aksam uyudun sabah kalktın gibi.

0|0
    0|0
  • bi dene bakam

yarın posta gaz. 2.sayfada okuruz

0|0
    0|0
  • oldukça açsan spor yapmamalısın yani karnın tok olmalı çünkü protein almak kaslara etki hayli yapıyor ama yemekten hemen spor yapmakda sakıncalı yani yemekten sonra 2-3 saat snra spor yapılmalı.

0|0
    0|0
  • açken spor muı?= delirmiş olmalılar. vücutçular neden akşam yatmadan önce ve sabah kalkınca beslenişyor zannediyoırsun. kasları aç bırakmamak için. açken zaten kaslar birbirini yiyo bide sen çalışarak parçalarsan kas yıkımım başarırısın tebirkler

0|0
    0|0
  • Açlıktan kastın oruçluyken mi genelde aç karnına spor yapmaktan kastedilen şey yemekle arasında min 2-3 saat geçmesidir ama oruçluysan sıkıntılı olabilir

0|0
    0|0
  • sakıncalı makınca anlamam da saçma

performans yarı yarıya düşer

onun yerine 2 saat önce kompleks karbonhisrat bir öğün(yulaf ezmesi gibi) cillop gibi spor yaptırır hem de kilo aldırtmaz

0|0
    0|0
  • spor zaten açken yapılır. burda önemli olan konu spor yaptıktan sonraki beslenmendir. spordan sonraki 1 saat içerisinde protein alman lazım yani genellikle protein ağırlıklı beslenmen lazımdır. en iyi yağ yakma yolu açken spor yapmaktır ama yağ yakarken vücut kastanda biraz götürür.proteini de giden kasların onarımı için alırsınız. tabi spordan sonraki enerjiniz içinde bir miktar karbonhidrata da ihtiyacınız vardır

0|0
    0|0
  • önce onu diyen doktoru koşturacaksın önden.

0|0
    0|0
  • çok açken yapma tokkende yapma bak zaten şöyle bir durum var yemeği yedikten sonra 30 dakkika dinleneceksin mide faliyeti için. işte yemeği ye bir iki saate spor yap

0|0
    0|0
  • Muhakkak tansiyonunda düşer, bayılabilirsin de...

cut.

0|0
    0|0
  • çok açken degil normal bir açlıkta yapılmalı , çok bende olayı çok açken yapılmalı diye anladım ve malesef bir 3 ayım boşa gitti çünkü isteksizlik yüzünden gerektigi gibi yapılamıyo hareket

0|0
    0|0
  • cok sakıncalı vucudun cok yorgun duser su kaybı yasarsın bayılırsın orucluysan zaten hoc yapılmaz bıle

0|0
    0|0
  • Oldukça açken neden spor yapma gereği duyuyosun ki?

0|0
    0|0
    • Neden duymayayım.biraz zorunlu.antrenmanım var

• Az da olsa bir şeyler ye. Ben açken spor yaptığımda midem bulanır.

• Yiyemem.ama sporumu yapmak zorundayım

• bünye ile alakalı bişey ama tansiyonun düşebilir baygınlıklar olabilir yapmamanda yarar var

0|0
    0|0
  • Evet zararlı şeker hastası olursun büyük ihtimal kas erimeside yaşarsın aynı zamanda..

0|0
    0|0
    • Tipsiz

• Ettiğin birileri var mı ki hahaha

• Aşk hayatmımı merak ediyorsun hınzır şey ? :D

• meyve suyu iç.

0|0
    0|0
  • açken sen sen değilsin bi' snackers ye açlığını yok et.

0|0
    0|0
  • sakıncalı tabi google kimmiş

0|0
    0|0
  • Açken derken sabah saatleri kastedilmiştir aslında. Vücudun en zinde en güçlü olduğu vakit sabahtır... ve ramazanda sbhları spor yaparsan yorgun düşersin. çünkü sporda kalori yakarsın enerji kaybın olur ve bu da bitkin düşmene sebep olur. o yüzden sbhlaru spordan sonra gelin sütünüzü için ve sağlam bir kahvaltı yapın derler. çünkü vücut bol enerjiye ihtiyac duyacaktır. oruç nedeniyle bunu yapamayacagın ıcın tamamen yarardan çok zararı olur sna..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç sakıncalı değil. Bir kaç haftaya kadar bende başlamıştım zaten tokken yapamıyorum. Karın egzersizleri vs vs daha doğrusu en çok mekik çekmiştim. Günde 30-50 mekik derken 2 haftada nerdeyse legen kemiklerim ve kaslarım görülmüştü bende bıraktım hemen göbek yapmak için cikolata falan filan yedim :D

0|0
    0|0
    • Hahaha

• Evet dayanıklıyımdır ama tansiyonum olabilir benim

• Mesela o zaman başlamadan kilo almamak için kepekli bisküviler tüketebilirsin. ben öyle yaptım o kepekli bisküvilerin yanına ise yeşil çay Ohh Miss.

• terlersin su kaybedersin

ben yürüceksem eğer kesinnikle sabah aç karnına yürüyorum en az 1 saat ama oruçluysan sıkıntı

0|0
    0|0
  • oldukça tokken spor yapmak sakıncalı açken yapılır <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...