Paten kaymak bu kadar zor mu?

Arkadaşlar paten kaymayı nasıl öğrendiniz ya dengendedurabiliyorum ama zor geliyor özgüvenim bir olsa yardımcı olsanız

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• ayaklarını V şeklinde tutarak kaymalısın bir de düşceğini hissettiğin zaman ellerinle dizlerini tut yinede düşersen ellerinin üzerine düşersin en azından :) durmak için bir ayağını diğer ayağına 90 derecede yere sürterek durabilirsin :) dönmek istediğin zaman da ne tarafa dönmek istiyorsan o ayağını önde tut diye öğretmişlerdi ilk kurallarım bunlardı hiç düşmeden öğrendiydim çok şükür :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• internette videoları var

0|0
    0|0
  • daha once hıc paten kaymadım anca leğene oturup kayarım ben hep kısın yolun basına bı cıkarıp bınerım eleğene fıuuuu

0|0
    0|0
  • ben arkadaşlarla gitmiştim 30 dk da biraz öğrenmiştim ilk 15 dk düşmeyle geçmişti :)

0|0
    0|0
    • Düşme korkusu var arkadaşım yardımcı oluyor ama onun elini bırakınca direkt düşücem hissi var :D

• Yüzme biliyorum :D pateni bırakmayı düşünmüyorum o kadar para verdim zorda olsa öğrenicem :D

• bende diyom bu kız niye ısrarcı para vermişsin :) sınırları zorla :) Hangi paten belki bilirim ?

• öğrenince kolay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ben kayak takımlarıyla kaymaya çalışmıştım hayatımda böyle zor birşey denenemiştim

çok zor patende öyle yapamam ben :)

0|0
    0|0
  • yahu babam bana sen düz yolda yürüyemiyorsun paten senin neyine der ve haklı da bir insanda hiç mi denge unsuru olmaz yok. beceremiyorum ben. gerci hava serinlesin tekrar denemelere başlamayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • denge konusunda iyi olanlar daha çabuk öğreniyor,yavaş yavaş ilerletebilirsin ama yılmaman gerek.

0|0
    0|0
  • Zor ama cok degil, yapabilirim bunu gibisinden dusun korkunu yen

0|0
    0|0
  • Çok basit küçük yaşta öğrenince daha kolay oluyor. Birkaçgün zorlanmak doğal bişey.

0|0
    0|0
  • Cok guzel bisey ya bir ogrensen vazgecemessin

0|0
    0|0
  • öğrenirsen bağımlılık yapar rüyalarına bile girer uyuz <3

0|0
    0|0
  • Düşe düşe öğrendim ben.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım sayesinde öğrendim çok da zor değil