Evet baylarrr sorum size bir bakın :):)

Ciddi olmadığınız bir kızı ailenizle tanıştırır mısınız ? En önemliside annenizle tanştrır mısınız .

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• tanıştırmış olmak ciddi veya değil anlamında değilde ben bu kızla takılıyorum bir bakın nedir durumu nasıl görünüyor vs gibi algılanabilir. kızların cogu bunu farklı algılıyor. ciddi düşünen erkeklerin böyle yaptığına inanıyor. oysa kim bilir kacıncı dır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• işim olmaz .

0|0
    0|0
  • ciddi olup olmadığımı bundan anlayacak kızla zor yürürdü

0|0
    0|0
  • Ben tanıştırmam. zaten öncesinde de ciddi olmayan bir ilişkiye başlamam bile.

0|0
    0|0
  • Öyle iş olsun diye tanıstırabilirim.mümkün yani

0|0
    0|0
  • hayır ama taşınıtıran tipler var. onlar rahat insanlar

0|0
    0|0
  • Hiç sorun değil isteyeni tanıştırırım onlarla

0|0
    0|0
  • Tanıştırmazdım . . .

0|0
    0|0
  • ben tanıştırmam kesinlikle.

0|0
    0|0
  • oalbilr duruma göreeee

0|0
    0|0
  • neden olmasın

0|0
    0|0
  • Ben ciddi düşünmediğim birinin elini tutmam bile

0|0
    0|0
  • tabii ki neden olmasın ki... Annem de çeker bir kenara beni .. Kim bu neyin nesi der. ben hiiç anne ölesine takılıyorum derim.. Annem de salak gibi paranı yedirme, paranı yediriosan da kullanmasını bil der... öyle işte...

0|0
    0|0
  • Vericeğini hissediyorsan evet=)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kuzenim evlenene kadar kaç tane kız getirdi eve la halamda her seferinde hevesleniyordu bu mu gelinim diye garibim :D bilmem kaçıncısından sonra ciddi düşünüp evlendi. ..

bir tane daha, mesela en yakın arkadaşım, daha yaşları 18, daha iki aylık sevgililer çocuk annesiyle tanıştırdı. bir nyet yoktu gösteriş maksat tanıştırdım falan demek...

0|0
    0|0
  • Babamın yanından geçemez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...