Karşınızda bir kız gözyaşlarını tutamasa ne yaparsınız?

hoş bulduğunuz beğendiğiniz ama samimi olmadığınız bir kızı bir lafınız kırdı diyelim kaba davranmamış, belki haklı olsanızda kız alındı, yavaş yavaş gözleri dolmaya başladı tutamadı kendini karşınızda ne yaparsınız nasıl hissedersiniz, kız için aman ne narin alıngan bunlada uğraşılmaz diye düşünür müsünüz?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• kız ya da erkek farketmez bir insanı bana kırıldığı için ağlarken görürsem çok üzülürüm.bir şekilde gönlünü almaya çalışırım gerekirse özür dilerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• herseye alınan aglayan bırısı ıse ugrasılmaz olgun bırısı degıl demekkı der ınsan ama gercekten kırısıcı bır laf soylenmısse kızlar duygusal olur normaldır ozaman gonlunu almaya guldurmeye calısır ınsan ozaman

0|0
    0|0
  • Önceleri herkes üzülür telafi etmeye çalışır ama bu durum sürekli oluyor hiç ağlanmıyacak şeylerede ağlıyorsan sinirlenebilir insan bir süre sonra yollar ayrılır

0|0
    0|0
  • kesinlikle öyle düsünülmez tam tersi cok hassas olduğunu düsünürüm

0|0
    0|0
  • okurken ağladım:D

sen yaptın mı bunu birine karşı?

0|0
    0|0
    • yok yapmadım da yapmak üzereydim, bir daha olursa diye... Hani çok ,itici bulunursa koşarak uzaklaşırım bari...

• yok ya aslında o kadarda kötü değil

yani karşımda sadece ağlarsa sarılırdım ama

hem ağlayıp hem laf söylerse masumluğunu kaybeder

yapaydın iyiiyimiş

• o saatten sonra çok temkinli yaklaşırım

çünkü bu tipte tanıdığım kızların hepsi ağır arıza çıktı :)

0|0
    0|0
  • bir tane öyle arkadaşım oldu sürekli benim yazışmalarımdan alındığını ve çok sık ağladığından bahsetti bende baktım sürekli ağlatıyorum doğal şeylerde bile yol verdim üzülmesin diye

0|0
    0|0
  • Özür dilerdim gönlünü almaya çalışırdım mutlaka telafi ederdim ona.

0|0
    0|0
  • onu sarıp beni yanlış anladığını ağlamaması gerektiğini söylerim zırlamaya devam edersede arkama bakmadan uzaklaşırım :)

0|0
    0|0
  • Tanısam da tanımasam da ağlayan bir insan görünce çok üzülürüm.

0|0
    0|0
  • oturup dua etmeye başlarım, ne olur onu mutlu edecek bir neden ver de güldürmeyi başarıyım diye...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O erkeğe göre değişir canım ama sen bu davranışı çok sık tekrarlarsan bunalır.. Sonra da " Ben bu kızı hep üzüyorum olmaz ki böyle" der yollarınız ayrılır.. Yoksa bir kere yapman onunda hoşuna gidebilir, hassas olduğunu düşünür ve üzerine titrer..

0|0
    0|0
Yükleniyor...