Niye yaparsınız ki bunu iğrenç göründüğünüzün farkında değil misiniz?

işyerinin tel faturasını yatırmaktan geliyorum ki babam yaşında adam milletin ortasında durmuş avuçlaya avuçlaya orasını kaşıyor o kadar midem bulandı ki arkadaş hiç mi utanmıyosunuz ?

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• tek başıma isem birşey demem. ama yanımda herhangi bayan var ise

o adamı ellerim morarana kadar per perişan ederim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• sokak ortasında sütyenini düzelten kadın gibi itici dimi

2|0
    0|0
  • milletin gözünün önünde,toplu taşıma araçlarında burnunu karıştıranlara ne demeli.utanır bırakır diye yüzüne bakıyorsun adam hiçbirşey yok gibi devam ediyor

2|1
    0|0
    • onlarında farkı yok tükürenlerinde

• kendileri benzer davranışları başkalarında gördüklerinde iğrenme gibi bir olayları olmadığı için normal karşılıyorlar sanırım.

• Merhaba pokemoncu kardeş

Öyle ya, onlar numune tam

Hele bizim ilkokulda birtane dümbük bir Edebiyat hocası vardı, bilmem neresinin kılları enginar çiçeğine dönmüş böyle leş bir tip

Sürekli alt takımını kurcalardı

Herifin adını tombalacı koyduk, ağzını kırıyım

Utanmıyor da.. Kavat herifler

1|1
    1|0
  • Tipik Türk Milleti yere hieeaahhhggg diye tüküren karılara bakan ( Benim peder içinde aynı şey geçerli )

1|0
    0|0
  • Evladım hanzolar heryerde var sende ya uyar ya da görmeyiver geçsin...

1|0
    0|0
  • yaptığının nasıl göründüğünün haberi yok. farkında olmadan yapıyor.

1|0
    0|0
  • sokağın efendileri sanıyorlar kendilerini oturup konussan eskiden insanların daha saygılı olduklarını söyleyecekleri neredeyse kesin ama icraate gelince bir çogu fıs

1|0
    0|0
    • aynen ya yok böle bişey o kadar sinir oldum ki adama dalasım geldi.

• aynen öyle çok teşekküürler yorum için

• notumu beklerim eklersen de dertleşiriz kardeşim :))

• ehe -.-

Seviye meselesi şimdi sen gitsen ona utanmaz pis herif desen adamdaki iç dünyasındaki olay şu olur muhtemelen link :(

Onun için umursama böyle şeyleri hayatta ne İSKOÇ'lar var :(

0|0
    0|0
  • Siz a.minizi gotunuzu acarken utanmiyorsunuzda herif sikini kasirken mi utanacak ? Tayti shortu giin gotunuze kadar herifin ya.ragi kaldirin oda kasirken utansin ohh ne guzel

0|0
    1|0
  • bir erkek olarak bende sevmiyorum böyle hareketleri :D

2|1
    0|0
  • Niye miden bulanıyo? O zaman biz de yaşlı şişman teyzelerin memelerinin altına sıkışan sütyenlerini çıkarmalarını iğrenç bulalım. Hallaammm yhaaa

0|0
    1|0
  • dayı elizabete bağlamış...hiç hoş değil

1|0
    0|0
  • link

Herkes seninle aynı pencereden bakmıyor hayata bu yüzden kendi baktığın çerçeve ile yetinerek insanları ağır bir şekilde yargılama.

0|0
    1|0
    • tamam anladık sende o gruptansın

• Ön yargıların yüzünden bu hayatta daimi kaybeden olacaksın. Kurduğum cümlelerden bunu çıkarıyor olman başlı başına ahmaklık. Söyleyeceğim başka birşey yok sağlıcakla kal.

• bence kaybeden sensin farkında değilsn

• Selam ben o amca yım çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum

0|1
    0|0
  • ben evde bile yapmamaya özen gösteririm.ama bazen yanımda bir sürü kız olsa bile yaparım.mecburuz.gerçekten bazen sıkışıyo.

0|0
    0|0
    • müsait yerde yap arkadaş milletin gözüne sokmaya ne gerek var

• zaten öyle olması gerekiyo.arkamı dönerim ne biliyim bir köşeye geçerim.ama herkes öyle değil.erkeklerde bu normal bişe.

• gözlerin güzelmiiş baban kaç yaşında bilmiyorum ama banada bir laf sokma utanmaz deme:)

0|0
    0|0
    • sende yapma ozaman :) ayıp ya cidden

• bu güzellik se demek istedim :D

• gözlerin güzel bugün onların sadakasını ver dudaklarında gözlerin gibi iranlı kadınlara benziyorsun belkide iranlı kadınlara beğenim oldugundan ilgimi cekti gözlerin:)

• yaşlı dayılar için artık sadece bir fazlalık, napsın adam artık fazlalık gibi hissedio, atsa atılmaz satsa satılmaz uğraşıo bir çare işte...)

0|0
    0|0
    • ya ne olursa olsun sokakta bayanlar var o bayanlardan biri karısı eşi akrabası vs de olabilir ayıptır ya ayıp

• ayıp olmaya ayıp yahu, tek hatunlar için değilki erkekler içinde çirkin görünen bir olay...

• adam o hareketi yapytığının farkında bile değildir...dünde ben işyerinde bir stajerin habire giydiği elbiseyi kıçından tutup çekiştirip kendini havalandırmasına maruz kalmıştım astarı rahatsız ediyordu galiba buda iğrenç

0|0
    0|0
  • muhtemelen ameliyatlıdır yarası falan kaşınıyor olabilir hemen kötü tarafa cekme

1|0
    0|1
    • sende çok iyi niyetlisin adam bildiğin ucunu büze büze kaşıdı ya

• :D yokluktan ahahaha

• yazık ama ya :) farkında bile değildir yaptığının emin ol tatlı tatlı kaşınıyordur muhakkak :P

• yaşından dolayı hoş gör

0|0
    0|1
  • hangi şehirdesin ? nerde oldu yani bu olay ?

0|0
    0|0
  • git bunu o amcaya sor burda işin ne

0|1
    2|0
    • sende yapanlardansın anladık

• nerden bilion o* olduğumu pezevengim sen misin?

• ooff muhabbet çocuklaşmaya başladı.Susuyorum.Sende doğru dur:D

Kızlar Ne Diyor 6

• utanmıyorlar.dedem yaşındaki herifler bile. bıraksan yolda yürüyemez ama laf atma çabasında

2|0
    0|0
  • Yolun ortasında sütyeniyle uğraşan kadın, milletin içinde şeyini kaşıyan adam.

Soyunuz tükensin allahın belaları.

2|0
    0|0
  • Aynen iğrenç ya, dışarıya çıkarken hep aklıma geliyor geri dönüyorum :((

2|0
    0|0
  • farkında değil bunu yapan

1|0
    0|0
  • ıyyy iğrenç gerçekten, bende merak ediyorum hiç mi utanma yok bu gibilerinde

1|0
    0|0
  • -ekşi-

her ne kadar toplum tarafindan ayiplaniyor olsa da, bu hareket maalesef doganin erkek cinsine oynadigi oyunun bir sonucu olarak ortaya cikan yari istemsiz, en azindan karsi koyulamaz bir harekettir. bir cok kulturde, ayip kavrami degisiklik gosterip, kah bir millet elinize saglik manasinda gegirip, kah bir digeri zaril zaril yellendikten sonra gayet normal bir sekilde siritirken, nedense aslinda yine cok dogal bir hareket olan cukunu karistirmak, tum toplumlarda ayip bir hareket olarak bellenmistir.

gel gelelim, memeli hayvanlarin insan disindaki hepsi iki yerine dort ayak uzerinde yurudukleri, arka bacaklari da bayagi bir aralik oldugu icin, amaci sadece testisleri tasimak degil ayni zamanda, onlari belirli bir sicaklikta tutmak, ve dahi, disi bireyleri kizginlik doneminde bastan cikaracak feromon zengini ter salgilamak gorevlerini de yerine getiren tasaklari, govde altinda kica dogru, pufur pufur esen bir noktada yerlesmislerdir. insan dedigimiz hayvanda ise, evrimsel surecin bir kazigi olarak, iki ayagin uzerinde durup ellerimi kullanabilecegim, alet yapacagim, sopa tutacagim, burun karistiracagim azminin bir yan etkisi sonucu tasaklar maalesef iki bacak arasinda sikismis, en azindan her iki bacaga da her daim surten bir konumda kalmislardir.

simdi buradan kimi bayanlarin, "ee, ne ki, bizim de vucudumuzda* acayip cikintilar var, sen o memeler biraz kocamansa yazin ne bicim pisik oluyor biliyor musun" dediklerini duyar gibi oluyorum. bunu bildigimi belirttikten sonra sunu soyleyebilirim ki, memeler aslinda tam da olmalari gereken yerdedirler, bebegin emzirelecegi en iyi pozisyondadirlar, ve de herhangi birsey arasina sikismamaktadirlar. halbuki er bireyin neler cektigini anlamak icin bayanlarin, ici 28 derece santigrat suyla doldurulmus (ki tasaklarin sperm uretimi icin ideal sicakligidir, ancak her zaman da bu sicaklikta bulunmazlar, normal vucut sicakligi olan 37,5 santigrat dereceden, ag gibi orulmus kilcal kan damarlari ve dahi her daim terleme ile kendilerini sogutmaya calisirlar) bir adet sicak su torbasini bacak aralarina yerlesitirip bir gun gecirmelerini tavsiye ederim. ustune ustluk, kizginlik donemi diger hayvanlar gibi bir mevsime degil tum yila yayilmis insanoglunun erbezleri kedilerinki gibi sadece Mart ayinda torbalara inmemekte, orada her daim durmakta, terlemekte terlemekte terlemektedir.

iste er bireyin bir an olsun rahatlamak icin bacaklarini acarak oturmasi, elini iceriye sokarak, tasaklarini bacaklarin sicak etine deymekten kurtarmasi, magandalik, hayvanlik olarak nitelendirilmekte, bu masum kisinin kendini rahatlatmasina yonelik harekete hic haketmedigi bir sekilde cinsel anlamlar yuklenmektedir ki, kullen yanlistir. orada hicbir kasi olmayan ademoglunun masum ve de yardim bekleyen tasaklarina gosterdigi bu ilgi, maalesef tum toplumlarca ayiplanmakta, zaten cok zor olan yasam bir nebze daha zorlastirilmaktadir.

1|1
    0|0
    • ben bunu kabul edemiyorum arkadaş böle bahanenin arkasına saklanmasınlar yapmayan yapmıyor...onlardada taşak var...

Yükleniyor...