Başkalarının sizin hakkınızdaki fikirleri sizi ne kadar ilgilendirir?

Başkalarının sizin hakkınızdaki düşüncelerini fikir ve söylemlerini önemser misiniz? Kendinizle olan ilişkinizi etkiler mi?

0|0
1225

En İyi Erkek Görüşü

• O fikiri bana kimin verdiği önemli bazen mesela annem bilmediği bir konuda asla ağzını açıpta ortaya laf atmaz soran olurssada bu konuda bir fikrim yok der bunun için annemin verdiği fikirleri onaylar ve kabul ederim ama bazı insanlar sırf konuşmak için konuşurlar kapat çeneni işte sana fikir soran oldu mu demek gelir içinden ama bu kişi ya patronundur ya da aileden fikirine güvenmediğin bir kişiidir ama aile büyüğü olduğu için bir şey diyemezsin işte bu durumda değerlendirmek sana kalır kolay gelsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Kendi seçtiğim şeyleri onlara uymuyor diye karşı çıkarlarsa umrumda olmaz. Önemsediğim insanlara da farkında olmadan yanlış yapıyorsam, önemserim.

0|0
    0|0
  • Önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye?

Önce git kendini geliştir sonra gel beni eleştir.

Değer verdik yeteri kadar artık herkes ederi kadar.

100 verip adam ettiysem 0'la çarpar yok ederim.

Sahne senin devam et sıra bana gelmesin dua et.

Anlatabiliyo muyum?

1|0
    0|0
  • başkalarının sözünü dinleyen köle bir hayat yaşar.. özgür dogup özgür yaşarken baskasının fikirlerinin kölesi olamam =)

0|0
    0|0
  • Önemserim ama sadece negatif olanları önemserim. Çünkü negatifler daha bir içten, doğaldır. İnsanlar sevmediği şeyleri daha kolay dile getirir. Ve de sonuçta; samimi bir hakaret, yapmacık bir iltifattan iyidir. Negatif geri bildirimler, kendimle iç hesaplaşmamı arttırır, faydalıdır. Mazoşist değilim ama durum böyle

0|0
    0|0
  • Eleştiri babındaysa yanlışımı düzeltme yönündyse başım gözüm üstüne..

0|0
    0|0
  • fifi.. fififififififiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • eskiden önemserdim.

şimdi tınlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Beh şahsen önemserdim görüşüne göre değişir beni etkilemesi ;)

0|0
    0|0
  • Karşımdakiyle samimiyetime bağlı bu. :)

0|0
    0|0
  • bei h,ç ilgilendirmez .hiç k,msenin düşünceleri ile hayatımı sekılendirmem

0|0
    0|0
  • hepsini dinlerim. arkamdan konuşan kim varsa onlarda kulağıma gelir. taksam bile takmıyormuş gibi davranırım. ama düşünürüm bu fikirler üstünde. mantıklı olanı hayatıma sokarım.

0|0
    0|0
  • kesinlikle başkalarının fikirleri beni ilgilendirmez.adı üstünde başkaları.ama annem ve nişanlımın fikirleri beni ilgilendirir tabikide.

0|0
    0|0
  • kendimle olan ilişkimi etkilerse sıçarım :/

0|0
    0|0
  • Önce bir yoruma bakarım yorummu diye, sonra yorum yapana bakarım adammı diye...

0|0
    0|0
  • ummana bir çiğ damlası düştü umman hissetmişmidir sence:)))

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz.haa iyi bişeyler söydikleri zaman hindi gibi kabarıyorum.

0|0
    0|0
  • evet etkiler

0|0
    0|0
  • Nedense oldukça önemsiyorum

0|0
    0|0
  • onlar için yaşıyoruz heralde.

0|0
    0|0
  • asla ilgilendirmez ben ne istersem onu yaparım insanların görüşüne göre şekillendiremem kendimi :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 12

• karşımdaki kişinin samimiyetine bağlı olarak etkiler ve neden böyle düşündüğünü sorarım :)

0|0
    0|0
  • Umrumdışı.

0|0
    0|0
  • Acikcasi cogu insan beni sever cevremde herkez bana saygi gosterir. Cok caliskan biriyim efendi biriyim.. Kendimi ovmek istemiyorum oyle bir niyetimde yok ama hakimda ne dusunmeleri beni fazla ilgilendirmiyor cunku sonusta ben kendimi biliyorum niyetimi biliyorum en basta Rabbim beni biliyor..

0|0
    0|0
  • önceden kim ne söylese çok alınır üzülürdüm simdi hıç umrumda değil kafama takmıyorum artık çünkü kendımi biliyorum kim ne söylerse söyleşin ınsan kendini düşüncelerini seviyorsa hıç takmasın

0|0
    0|0
  • bi seviyorum bir sevmiyorum. kendimle inişli çıkışlı bir ilişkim var. başkalarını da bazen çok takarım iyi veya kötü yönde,bazen de takmam. değişiyo işte.

0|0
    0|0
  • umrumda degiller...hiç olmadılar!

0|0
    0|0
  • onemserim herkes aynı seyı dıyor aynı yorumu yapıyorsa gercekten hatalıyım derım ve duzeltmeye bakarım

0|0
    0|0
  • Kafayı takarım yeminnen.

0|1
    0|0
  • Epey bir ilgilendirir ya

0|0
    0|0
  • eskiden önemserdim ama şimdi hiç önemsemiyorum ne düşünürlerse düşünsünler banane

0|0
    0|0
  • Umursamam genelde .s

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...