Sevdiğiniz birini kaybettiniz mi?

şarkının videosunu izlerken aklıma geldi. sevdiğiniz birini böyle zamansız kaybettiğinizde acı çekrsiniz mutlaka ama zaman içinde alışırsınız hayata kaldığınız yerden devam edersiniz. arada aklınıza geldimi kalbiniz sızlar yaşasaydı şöyle olurdu diye de düşünülür mü ? o kalbinizin bir köşesinde kalır mı ?

link

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• En yakın arkadaşım 3 yıl önce intihar etti.

Baya zorlanmıştım o dönem, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi.

Her zaman aklımın bir köşelerinde olur, bir yere giderim ki illa onla gitmişizdir, içimi bir hüzün kaplar keşke yaşasaydı derim.

Unutmak zor hatta imkansız fakat onun yokluğuna alıştım sonuçta ne kadar zor da olsa.

Bak şimdi yine hatırladım.

0|0
    0|0
  • Duydugunda sanki dunya bir anda durmus ve onunla yasadiklarin bir filmin parcalariymis gibi gozlerinin onunden gecer..o guzel gulusu yesil gozleri al yanaklari sana gulumser gozlerini kapadiginda..ve bukadarmis demek dersin.vademiz dolmus demek dersin ve sende onun mezari basinda olmeyi dusunursun...ama ona kavusamassin ki bitmis artik...gitmis.. Sesini duyarsin hic olmadik anlarda...uykusuzluk cekersin,aglarsin,isyan edersin,kizarsin, diyet yapmadan kilolar verirsin..mutsuz olursun artik ve cevrendekiler mutsuz oldugunu anlarlar artik..bilen arkdaslarin teselli vermeye calisirlar..bilmeyenlerde uzaktan hayirdir bu niye boyle derler..teselliyi kabul etmez yuregin...pamuk ellerini tuttugun boynuna sarildigin sevgilinin artik mezar tasina sarilirsin...geceleri evden onceki duragin mezarlik olmustur artik. gecmessin selamini almayacagini bile bile...beraber gectiginiz hercadde her sokak her kafede aklina o gelir uzulursun zamansiz.hayat bu iste daha sonralari bir bayramlarda ziyaret edersin mezarligini gizliden gizliye..kalbinde bir kiriklik olarak kalir...ama unutulur...hayat boyle bisey...

0|0
    0|0
  • Kaybetmekten kastınız nedir ?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kalırdı.Bitmiş ilişkilerde bile nefret yoksa insan zaman geliyor içi buruluyor...

0|0
    0|0
  • Bundan 16yıl önce dedemi kaybetmiştim

0|0
    0|0
  • düşünülüyor elbet, kalbimde ona hep yer var zaten. anne lan bu unutulur mu

0|0
    0|0
  • Evet kaybettim. ama insan alışıyor

0|0
    0|0
  • evet sevdiklerimi kaybettim. insan dusunuyor ama yine de hayatina devam ediyor bir sekilde.

0|0
    0|0
  • Böyle bir acı yaşamadım allah yaratmasın ama tahmin ediyorum çok zor bir acı

0|0
    0|0
  • hayır çok şükür olmadı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bu şarkının klibine bayılıyorum .. çok acı bişi belki ama çok istemişimdir birini çok seviyim ama kaybediyim onu yıllarca içimde özlemi kalsın .. ama ben klipte olduğu gibi evlenmezdim kimseyi yerine koyamazdım .. onun dışında yakınlarımı kaybettim ama hayat devam ediyormuş

0|0
    0|0
  • Hayır hiç olmadı ...

0|0
    0|0
  • Evet kaybettim.Hiçbir zaman kalbimden çıkmayacak.

0|0
    0|0
  • Videoyu izleyemedim. Sanırım sevgili ölüyor kız hayata dönmeye çalışıyor vs.

Sevdiğim kişiyi kaybetsem üzülür, baya yasını tutarım. Ve unutmam da hiçbir zaman.

0|0
    0|0
  • evetttt:((((

0|0
    0|0
  • Daha yeni kaybettim yavru du bakalım :))

0|0
    0|0
  • evet kaybettm.hala taze 10 sene geçmesine rağmen.

0|0
    0|0
  • kaybettiğim olmuşdur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...