Iyi bir durum mudur bu durum

ya ben erkek arkadaşımla şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. bütün ipler beni eilmde. herşeyi ben yönlendiriyorum. kendisi de bana göre hareket ediyo. ben plan yapıyorum. gidilecek yeri ben ayarlıyorum. herşeyi ben yapıyorum. sanırım erkek arkadaşımın biraz kanlı canlı olmasını beni şaşırtmasını ne bileyim arada bana yön vermesini biraz onunda kafa yormasını istiyorum. bu kötü birşey mi ve ben bu insanla evlenmeyi düşünüyorum sıkıntı olur mu?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• biraz sorumluluk almasını sagla. ilerisi için elbette sıkıntılar cıkabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu kötü birşey evet çünkü doğanın düzenine aykırı kadının fıtratı ve rolü ayrıdır.erkeğin ki ayrı böyle bir ilişkide kadınlığını yeteri kadar hissedebileceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • sen onu yonlendirmeye bırakırsan belki oda orjinalde bir erkek oldugunu hatırlar robot gibi davranmaktan vazgecer...

0|0
    0|0
  • bu ne ya ? :) kocanmı olacak çocuğunmu afedersin ama :)

0|0
    0|0
    • evet yaa ona sarıldığım zaman herhangi bir dürtü değil tamamen bir şefkat hissiyle doluyorum. ayyy bunu kendime ilk defa itiraf ettim sanırım

• allah yardım etsin sana ne diyelim :) evlatlık almışsın :P

• Sıkıntı olur tabi nasıl alıştırırsan öyle gider. İleride tahammül edemeyecek hale gelirsin

0|0
    0|0
  • sıkıntı olur bence :)

0|0
    0|0
  • ne alaka nasıl bir sıkıntı olabilir ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ona söyle bu durumu

0|0
    0|0
    • söylüyorum ama hiçbir tepki vermiyo bir değişiklik olmuyo

• İpler onun elinde olmalı, o yöneltmeli mesela.

0|0
    0|0
  • belki seni kırmamamk için yapıodur dediklerini sen yönlendirme ona bırak bakalım napıo

0|0
    0|0
    • yaptım hiçbirşey yapmıyo. bana eski bir yüzükle normal düz çay içerken evlenme teklif ettti. hiç bir sürpriz hazırlayayım biraz kafa patlatayım yok yani. herşeyi ben düşünüyorum. ayrıca birşey eyincede hemen kızıyo alınıyo okadar alınganki yaa

• aramızda 5 yaş var 30unda

• ana az da değilmiş:S bazı erkekler böle canım yapıcak bişi yok elinden geldiğince seviosan değiştrimeye çalış olmuosa zorlama evlendikten sonra daha çekilmez hal alır o zman boşanmaktansa şimdi ayrılman en hayırlısı

Yükleniyor...