Denizde tanıştığınız oldu mu?

Baylar bayanlar denizde birisiyle tanışıp arkadaş oldunuz mu? Birlikte yüzdünüz mü? Nasıl tanıştınız? Kızlar, bir erkeğin sizinle nasıl tanışmasını istersiniz?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• kanka ben daldim denize gozlukle. Sonra dipte takilirken birden bir ayagadenk geldim. Suyun uzerine bir ciktim fistik gibi bir kiz. Sonra pardon hanimefendi dedim o da sorun degil dedi falan dedim deniz bugun cok guzel iste o da evet ya, gercekten denizde dalga fazla yok dedi. Sonra bayagi konustuk ve şelzongta aksama kadar takildik en sonunda odama davet ettim bam bam bam

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Teyzemin baskısı sonucu birisiyle tanıştık. Gelip yardımcı oluyordu aklınca falan. Çocuk bildiğin sapıktı ya. Bizim safta başbaşa bırakırdı bizi.

Denizin ortasında ağzına yapıştırdım. Nerde bir gzekalı, gelir beni bulur zaten.

0|0
    0|0
  • Maalesef olmadı.

0|0
    0|0
  • evet tnışdım denizde nerdeyse boğuluyodum beni kurtardı eve dönerken beni takip edip numarsını vermişdi ama sadece arkadaşdık sonradan nedense ne o aradı ne ben öyle bitti gitti

0|0
    0|0
  • yokluğu belli etme bari

0|0
    0|0
  • evet her gidişte birileri musallat oluyo :) yakışıklıları da var tabi ama çoğu laftan anlamıyoo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hep denizde tanışırım.asdfgh

Hatta benimle tanışmak isteyen derine gelsin asdfghj

0|0
    0|0
Yükleniyor...