Kapat

Neden bana böyle davranıyor

sevgilim artık beni umursamıyor önceden beş dakika bensiz kalamayan adam şimdi hastayım dedim akşam bir işim var çıkınca arıyıcam seni dedi hala arıyıcak.birde sabah günaydın diye mesaj atmış siz olsanız ne yaparsınız?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• yaşa bak hareketlere bak sorduğuna bak. sein zeka yaşın kaç yaaaa

0|0
    0|0
    • sen kendi yaşına bak bir hele

• yaf bana laf sokma lütfen bişi sordum cevap vericeksen ver vermiceksende de gettt

• seviyesizzzz gidiyorum seni senle başbaşa bırakıom

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• günaydın demek aslında seni düşünüyorum sen hep aklımdasın sabah kalkar kalmaz ilk sana ihtiyaç duyuyorum nerdesin yanımda olsaydın keşke vs vs demektir biliyomusun,düşünsene ne kadar güzel bişey birisinin uyanır uyanmaz aklına gelen ilk kişi olman

0|0
    0|0
  • benim kız arkadaşım hasta oldu bir kere ne kdar ilaç var toparlayıp evine gittiydim sen aramaktan bahsediyorsun

0|0
    0|0
  • aynen sole bır mesaj atarım olaya noktayı koyarım bak dalgana dalgan buyusun hadı byy derım bıter bukadar

0|0
    0|0
  • bir halt ettim adamda onun kafasını yaşyo diye yorumlarım :)

0|0
    0|0
    • şu sıralar hiç bir halt etmedim o sürekli böyle şeyler yapıyor bana bende soğuyorum ondan böyle yapınca

• arıoo şimdi alışveriş yapıomuş ramazan gelmiş iftara sahura bişiler almak lazımmış ne istermişim onlarda ramazan gelmeden alışveriş yapılırmışta bilmemne bu ne şimdi adam nesrin topkapı gibi

• :)) bir tempo tutatlım mı onaa

sıkma canını sana aşk mı yok :P

• bende aynısını yapıyordum bu durumda biz erkekleri kendi halimize bırakın

0|0
    0|0
  • Açık ve net söylüyorum sana ona sölersen ınkar etsede soğumuş senden.

0|0
    0|0
    • neyi ?

• benden sogudun desende ınkar eder ama sogumustur yanı ınsan sevdıgını merak eder konusma ıhtıyacı duyar

• evet doğru bende öyle düşünüyorum bazen biliomusun

• gece geç saatte işi bitmiştir belki. ve seni rahatsız etmek istememiştir. bide oyönden bak

0|0
    0|0
  • yolunu değiştirmek evresinde olabilir. alıştıra alıştıra böyle.. dikkat et, uyanık ol.

0|0
    0|0
  • Profilinde belirttiğin yaş aralığın doğru mu ? Pek sanmıyorum da.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana karşı olan ilgisini kaybetmiş kardeşim yürüdüğü başka hatunlar olması da olası kendini teskin et olabildiğince mantıklı düşünmeye çalış şuan yapabilecek oldukların üstüne sakın gitme sıkıştırma bu aralar aramalarını ne kadar azaltabiliyorsan o kadar azalt eskeza mesajlarınıda zor olur ilgisiz kalmaya çalışmak ama şuan için bunu yapman gerekiyor benim fikrim..

0|0
    0|0
    • öyle yapıyorum hiç aramıyorum ben onu mesaj atarsa geç ve kısa mesajlarla geri dönüyorum başka bir çaresi var mıböyle yapmak ne kadar güzel olur yarın doğum günü ona bir süpriz hazırladım ben bu kadar ince düşünüyorum o benim hasta olduğumu bile bile arıcam diyip evine gidiyor ve sabah bana sadece günaydın yazıyor o kadar

• Erkeklerin köşeye sıkıştırıldığında verdikleri klasik tepki işte .. hiç bişey olmamış gibi davranmak birazda o ilgisiz kalmak neymiş yaşasın onunda aklında soru işaretleri yarat ulan hatunu boş bıraktık acaba bir başkası mı var ? düşüncesini sok kafasına...

• anladım.haklısın ama onda o düşünce nerdeeee...adam beni arıoo öğlen olmuş yenikalkmış daha nasıl oldun demio akşamki maceralarını anlatıoo

Yükleniyor...