Geceleri daha mı duygusal oluyoruz?

gündüz güneşe açmış papatya gibi olan benden gece eser kalmıyor gün içersin de kötü bir şey yaşamasam bile gece böyle bir garp oluyorum sanki dünyanın bütün acılarını tatmışım gibi bir hale bürünüyorum sizde de öyle mi? yoksa ben seçilmiş insan mıyım :(

0|0
15|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen bide sabaha karşı sabah ezanı okunurken uyan bide o duyguyu tat sanki bütün gerçekleri anlıyomuşsun gibi oluyosun anlatılmaz yaşanır.

1|0
    0|0
  • Evet gecenin sessizliği, karanlığı, serinliği insanlara kendi benlikleriyle baş başa olma , düşünme, karar verme, pişmanlık, yalnızlık, özlem gibi duygularının depreşmesine neden oluyor..

1|0
    0|0
  • yalnızsın yalnızız yalnız

1|0
    0|0
  • insanın gündüz farkında olmadan da taktığı bir maske vardır mesai saatleri içerisinde:). o maske gece yine kendiliğinden düşer

1|0
    0|0
  • Gündüz De Olunuyor ..

1|0
    0|0
  • karanlık üzerimize çöküyor kanka :((

1|0
    0|0
  • gece içimdekileri salladım bi' taraflara, şu anda kafam bomboş. baya sakin ve hafiflemiş gibiyim <3

1|0
    0|0
  • evet biraz duygusallık artıyor sanki ama sinir de artıyor

1|0
    0|0
  • Aşk dedigin çok utanır gece bitince hemen saklanır..

1|0
    0|0
    • güzel yorumlamışsın sevdim bunu ^^

• ben her vakit duygusalım geceleri biraz bokunu çıkarıyorum ama :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• al benden de o kadar somurtuk :( düğün müziği gibi bir melodiye sahip bir şarkı dinlerken neden hüzünlendiğimi sorguluyom :(

1|0
    0|0
  • bnedede öyle oluyor. sanki tüm olumsuzluklar geceleri aklıma geliyor. tüm duygusal olumsuzlar yoğunlaşınca bazen ağlayasım bile olur. melankoli buna mı denir?

2|0
    0|0
  • 05:25 gibi coşku ile hüzün arasında gidip geliyorum..

link

1|0
    0|0
  • İnsan geceye kadar gerçek hayatı,geceden sabaha kadar kendi hayatını yazıp çizermiş.. Benimde öyle :)

1|0
    0|0
  • bencede gece gundz aynı:)

1|0
    0|0
  • Geceleri agirlik basiyor ve moralim bozuluyor:((

1|0
    0|0
  • yastığım hep ondan sümük oluyormuştu şindik anladım

2|0
    0|0
  • Bende de öyle kavga ettiğim kızdan özür dilemeyi bile düşünmüştüm bir gece:D

1|0
    0|0
  • Gece bende öyleyim şarkılar saolsun

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum..ben sabah daha duygusalım desem de duygusallık karakteristik özelliğim zaten:)

1|0
    0|0
  • bütün iş güç çekilmiş, kendimizle baş başa...olmaması imkansız.

1|0
    0|0
  • Ben gündüzleri daha duygusal oluyorum bu terste bir işlik var :D

1|0
    0|0
  • Gece yalnızız çünkü dört duvar arasında karanlık ve sen gerçeklerle yüzleşme.

1|0
    0|0
  • Geceleri ilgilenecek şeyler azaldığı için aklımıza duygusal yönlerimiz geliyor malesef :)

1|0
    0|0
  • geceleri sanırım agır basıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...