Popüler olmaya çalışıyor musunuz?

Hani giyiminizle olsun, yazdıklarınızla veya başarılarınızla ünlü olmak istiyor musunuz?İlla ülke çapında değil mesela üniversitede popüler olmak ,en iyi kişilerle çıkmak, sporda madalyalar kazanmak yani bunun için çaba hacar mısınız?

• Evet popüler olmaya çalışıyorum
    18% (2)0% (0)13% (2)Oy Ver
  • Hayır
    64% (7)75% (3)67% (10)Oy Ver
  • Düşünceler ...
    18% (2)25% (1)20% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır. Ben başarılarımı, faaliyetlerimi olabildiğince gizli tutmayı severim. Ön planda olmayı, çok kişice tanınmayı istemem. Geçenlerde uzun zamandır görüşmediğim ve de pek samimi olmadığım biriyle karşılaştım, "lisede senin yazdıklarını hep okurduk, sınıf sınıf dolaşırdı o yazılar" dedi, "ben o kadar popüler miymişim?" dedim kendi kendime. Popülermişim ama hiç tadını çıkarmadım, haberim bile yoktu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Popisi olan insanları balon olarak görüyorum. Er geç havası kaçar. Gerek yok o yüzden.

1|0
    1|0
  • yoooo

0|0
    0|0
  • popüler olunca daha ulaşılabilir oluyorsun ve herkes tanıyor seni.. oysa beni herkes tanımamalı biraz gizemli olmalıyım bu yüzden popüler olmak istemiyorum :))

1|0
    1|1
  • Hayır tabi ki...bir piercing taktırdım arkadaşlar popi olcan diye dalga geçtiler:D

Bende göstereyim dedim..ama herkesin ettiği iltifat iğrenç:)

Ki sorsan kimsede cesaret yok:)

0|0
    0|0
  • hiç işim olmaz öleleride bnden uzak olsn

0|0
    0|0
  • Evet popüler olmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • boş işler bunlar. hatta ezikçe.

0|0
    0|0
  • Hayır asla .

0|0
    0|0
  • hayır,asla göz önünde olmaktan hoşlanan biri olmak istemedim.

0|0
    0|0
  • popimin popisi :D :d hayırr oyle dertlerım yok :P

0|0
    0|0
  • işim olmaz

0|0
    0|0
  • Sıradan olmaya çalışıyorum daha çok. İyi bişey olduğundan değil.

0|0
    0|0
  • çabalamam hayatım boyunca hiç extra çaba harcamadım ama hep popülerdim.enazından lisede popülerdim.üniversitede popülerlik kavramı biraz değişti ama ben yine gözdeydim.hala daha öyleyim,girdiğim her ortamda

0|1
    0|0
    • hangi özelliğiniz bu popülariteyi sağlıyor ?

• fazla konuşmam ki aksine soğuk bir tipimdir herkesle muhattap olmam yanlış anlama ben öyle herkes benmle ilgilensn ben önemli olmalıyım diye gezen bir tip değilim hiç bir zamanda olmadım ama fazla pohpohlanarak büyütüldüm dediğim gibi ve cocuklugumdan beri ilgi hep üzerimdedir extra bir çabam yok yani yanlış anlamanı istemem

• yok yanlış değil de nasıl birisinz onu anlamaya çalışıyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayır kendi halimdeyimdir.

0|0
    0|0
  • Ugrasmam ..

0|0
    0|0
  • öyle adamın üniversitede işi ne la.ergenlik bildiğin

2|0
    0|0
  • Hayır ne gerek var...