Evli ve benden yaşlı bir adamdan hoşlanıyorum. Ne yapacağım ben?

Merhaba herkese... Bu siteye sırf bu soruyu sormak ve biraz olsun çelişkilerimden ve kafamda ki soru işaretlerinden kurtulmak için üye oldum. Ben 21 yaşında bir öğrenciyim. Oldukça yalnız bir insanım ve çevremde arkadaşım yoktur fazla. Sevgilim de yok.

İki senedir internetten tanıştığım bir adamla görüşmekteyim. Kendisi 40 yaşında, evli ve üç çocuk sahibi. Başlangıçta dertlerimi ona anlatırdım ve o da benim öğretmenim gibi cevap verirdi. Zamanla işler değişti ve ben ondan hoşlanmaya başladım. Kendisi oldukça çekici bir erkek olmasının yanı sıra, oldukça da iyi bir insan. Bana zarar vermeyeceğini biliyorum ya da bunu delice bulacağını ama onun da benimle olmaktan hoşlanacağını biliyorum. Bunu hissedersiniz zaten karşınızdaki kişiden.

Bu zamana kadar sadece birkaç ilişkim oldu ve hepsi de hüsranla bitti. Tek gecelik heyecan arayan biri olmadım, zaten sosyal açıdan konumu belli bir insanım. Ailem olsun, akrabalarım... Hepsi saygın insanlar ve ben onları rezil etmek istemiyorum. Sürekli onu düşünüyorum ve arzuluyorum. Yanlış bir adım atmak istemiyorum ama ne yapacağımı da bilmiyorum...

0|0
14|17

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle hoş geldin diyorum. Umarım tatmin edici yanıtlar alırsın ama elbette önyargıyla yaklaşanlar da olacaktır bu duruma. Seni gayet iyi anlıyorum ve şunu belirtmek istiyorum: Senin o adama karşı hissettiklerin aşk değil aslında. Nereden biliyorsun diyeceksin. Ben de kendimi şu yalnız insanlar kategorisinde değerlendiririm ve ilişkilerimde şunu fark ettim. Benden yaşlı erkeklerle daha iyi geçinebiliyorum; çünkü onların hayat tecrübeleri ve genç bir kadına yaklaşımları daha farklı oluyor yaşıtlarımıza göre. Bu adamla dertlerini paylaştığını söylemişsin. Bu da demektir ki bir şeyler paylaştığın bu kişiyle aranda git gide psikolog-hasta ilişkisi doğmuş ve ona olan hayranlığını aşk olarak nitelendirmişsin. Zaten haybeye işleri berbat etmek istemediğini kendin de söylemişsin ve bunun farkındasın. Bana kalırsa, internet üzerinden olan arkadaşlığını sürdür ve gerekirse ne hissettiğini ona söyle. Eminim onun tepkisi de farklı olacaktır. Yine bir sorun olursa sor, en azından ben cevaplamaya çalışırım. :)

2|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 17

• 40 yaşında evli bir adam başlangıçta sana dostane ve sıcak sevecen felan görünsede onun niyetinin bir süre sonra emin ol seni kendisine aşık ettikten sonra sadece cinsellik olduyğunu anlayacaksın ve sen sırf yalnızsın diye kendini umutsuzlukta bulup ona açılarak rahatladığını zannetsende aslında kendini ele veriyorsun o sana belli etmesede heyytt yaşadık çıtırı kafaladım hesabında olduğundan çok eminim lütfen sen sen ol çok sıkılıyorsan sitemizdeki dostlarımıza dert ve sıkıntılarını açabilirsin çünkü burada kimse senin içinde bulunduğun şuanki teklikeden daha büyük bi zarar veremez burada emin ol ..lütfen aklını başına topla bir ağabeyin olarak söylüyorum çok yanlıştasın lütfen...

2|0
    0|0
  • Görüşme dir daha..zaten ok yaydan çıktığında o kişi ne eşini ne de Çocuklarını bırakmayacaktır. Sonuçta Sen çok fena üzülür ve yanlız kalırsın. Bu gibi bir durumda kimse seni desteklemez. Zaten seninkisi yanlıklızdan gelmiş bir alışkanlık, iyi niyeten doğmuş duygular birikimi..Tabiki seninle olmayı isteyecektir...40 Yaşındaki adama çıtırsın kızım...Çok yanlış bir yoldasın ve Dönüşü olmayan hatalar silsilesine dalmak üzeresin. Onunla görüşmeyi kes..ve kendine arkadaş edin...Benden söylemesi...Kötü olacaksın ve kötü bilineceksin, bunu kaldıramazsın...

0|0
    0|0
  • evli olmasa yaş farkını belki sorun yapmazdım(ki ben 5 yaşdan fazla yaş farkı olayına da sıcak bakmıyorum)ama evliyse bırakmalısın.Bugün başkasına yarın sana yarında sen evlenirsin senin yuvanı yıkarlar.

0|0
    0|0
  • lütfen dertlerini bizimle (Ks üyeleri ile )paylaş sözde babacan görünen yaşla kurtlara değil...emin ol burada seni can ı gönülden dinleyecek bir sürü dost bulabilirsin

1|0
    0|0
  • Yol yakınken dön...Tek gecelik ilişki düşünmüyorum diyosun ne yani bu adam eşinden boşanıp çocuklarını bırakıp seninle mi evlenecek.Kusura bakma ama senin anlattıklarının tarifi tek gecelik ilişki ya da bir dost hayatı.Başka bişe çıkmaz bu birliktelikten...

0|0
    0|0
  • Bence sen ateste ısınıyor ve artık o atese sarılmaya calısıyorsun. Prenses sakın sakın sakın... Atese sarılırsan senı 4 bır yandan cevreler bence etrafında senı gercekten ızleyen takıp eden deger verecek bırısı mutlaka vardır o kısıyı bul gormeye calıs emın ol bu ısten donersen cok mutlu olursun ve o adamın karısı yerıne kendını koymayı unutma ...

1|0
    0|0
  • Bunlar geçici hevesler ve yanlış düşünüyorsun. Daha fazla püsküllendirmeden vazgeçmelisin bu işten. Cıs olursun sonra mazallah:)

1|0
    0|0
  • Yapma . İnsanları üzünce sevinebilecekmisin ? Sanmıyorum.. Buna inanmak istemiyorum ..

0|0
    0|0
  • Anlamıyorum arkadaş ne tur manyak kız varmış be arkadaş tamam cinsel isteğin ola bilir ama adam evli benimde aşırı kırk yaşındaki kadınları seks yönden arzuluyorum ama kesinlikle ciddi düşünmem belli ki kafayı yemişsin ama olayı şimdi çözdüm.

0|0
    0|0
  • aklını başına toplayıp derhal görüşmeyi kesebilirsin o adamla mesela...

bence biraz kendini asosyallikten kurtar topluma ve kalabalığa karış o zaman karşına doğru insanlar çıkar merak etme...

0|0
    0|0
  • Sacmalama bence.

0|0
    0|0
  • evli ve 3 çocuklu,o çocukların yerinde olmak istermiydin? böyle düşün,doğruyu bulursun..

1|0
    0|0
  • yuva yıkanın yuvası olmaz

0|0
    0|0
  • ne desem bilemedim , gönül işte !

0|0
    0|0
  • metres olmaktan öteye gidemezsin o adamla yazık etme kendine derim

0|0
    0|0
  • onunla alakani keseceksin olacak olan bu.

0|0
    0|0
  • Evliyse yol ver gitsin kuzum girme 180 ile keskin viraja dikkat et aşagısı ucurum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• --Oturup düşündüğün zaman bu durum san hiç mantıklı geliyor mu?

--Ailem saygın insanlar diyorsun ama ailene saygınlık katmak için hiçbir şey yapmıyorsun tam tersi onları rezil ediek ir durum sergiliyorsun.

--O adamın eşinin yerine koy kendini sen böyle bir durumu kaldırabilirmiydin?

--Ayrıca kime ne yaparsan bu hayatta onu yaşamadan ölmezmişsin buda kuranda geçiyor.

--Yalnızlığını ortaya bir nedne olarka sunuyorsun dünyada senden daha zor durumda olan insanlar var.Ama onlar senin gibi bir arayış sergileyip mantıksız hareket etmiyorlar.

--En basit sana kendimden örnek vericem. link bu linke lütfen bakarmısın benim sorduğum soruyla ilgili ben sen senin gibi arayışa girmedim kendimden vazgeçmek istedim ama beni çok değerli insanlar bu fikrimden vazgeçirdi.Benim ailem ben küçükken boşandı sonra anne baba evlendi ben 18 yaşında yalnız yaşamaya başladım 19 yaşında işe başladım o gün bugündür çalışıyorum diğer yandan okulumu okuyorum diğer yandanda kursşara gidiyorum.Bunları sana neden anlatıyorum biliyormusun?Çıkmaza girip saçma sapan şeyler düşünmek istemiyorsan eğer kendine yenilik artı bir şeyler katacak hobiler edin onlara zaman ayır.

--Sen sanıyormusun kaşındaki 40 yaşındaki adam sennle ilgili normal şeyler düşünüyor.Asla değil.Öyle profesyönel yalancı insanlar varki dünyada hiçbir şeyi anlayamıyorsun.Dikkatli olmak zorundasın.Karşındaki insanlara zaaflarını asla söyleme zamanı gelince bunu çok iyi kullaıyorlar çünkü.

--Ben derdimle ilgli buraya soru sorduğumda sırf soru olsun diye sormadım insanların düşüncelerine çok ihtiyacım vardı ve buları değerlendirdim şimdi onlar sayesinde iyiyim toparladım kendimi.Sende bu sorunu umarım sırf soru için değil bu durumu değerlendirip kendine çeki düzen vermek için sormuşsundur.

1|0
    0|0
  • Canım o kadar iyi anlıyorum ki seni,bunu fikir yürütmek için değil kalben söylüyorum...Hataydı belki ama ben de yaşadım bunu...Dediğin gibi benim de psikolojik olarak hiç iyi olmadığım dönemlerdi,kendisi idari amirimdi,ben onu abi olarak görerek dertleşiyordum,yemek yiyor geziyorduk.Ben hala bu konuda sadıktım ama kendisi bana yaklaşarak bu kuralı bozdu,deli gibi aşık olmuştuk.O da evli ve 2 çocuğu vardı,ne kadar kaçmaya çalıştımsa kurtulamadım,3 yıl devam ettik,ayrıldık sonra,benden hemen sonra boşandı,benim için yaptığını söyledi,şimdi hala yalvarıyor evlenmemiz için,yeri geldiğinde beni tekrar kazanabilmek için tehdit ediyor ama azıcık karakteri de düzgün olsaydı yalanları olmasaydı da ben de hep onunla kalsaydım :(

Ama sana birşey söyleyim mi tek gecelik bir ilişki bile yaşasan,hoşlandıysan eğer o seni daha çok yakar,aşık olursun,sonra aldığın cevap ben evliyim buraya kadarmış olur...Sen de içinin,kalbinin,teninin yandığıyla kalırsın

0|0
    0|0
  • ya çok kesin konuşmak istemem ama adamın niyeti belli.internet başına oturmuş evli bi adam,tanımadığı bir kızla konuşuyor,öğüt veriyor.evde ilgilenmeyi bekleyen bir eşi varken.biraz tuhaf değil mi sence? bence senle ilgili olan sorun şu.çok yalnızsın.yalnız olan insanlar yalnızlığı sevgililerde arar.tek gecelik sevgililer yapmak zorunda değilsin.hoşlandığı birileri olunca çık,dene.bu senin saygınlığından kaybettirir mi?Sen bilirsin ya da evlenceğin erkeği bekle.ama bu 40 yaşındaki evli bi erkek olursa asıl o zaman saygınlığını kaybedersin.ama yine de senin kararın,sen daha iyi tanıyosun.uzaktan olaya bakınca yapıcağım yorum bu.burda tavsiye vermesi kolay ama hepimiz hatalar yapıyoruz. uzakten bakınca önerilerde bulunmak hep kolay...

0|0
    0|0
  • bana da olmuştu aynı şey. internet üzerinden değil reel di. bir ilişkimiz yoktu ama benim zayıf karakterli bir insan olduğumu biliyordu. zamanla yüzeysel ilişkilerden bıktığım için kendimi dinlemeye çekildi. biraz yalnız kalmak istedim. o dönem daha da yaklaşmaya başladı bana. bende onu çok arzuluyordum. hemde çok.. ama duygusal olarak değil cinsel dürtülerle. beni görmekten çok mutlu oluyordu orda burada karşısına çıkınca çocuksu bir tebessüm alıyordu yüzünü. zamanla anladım ki aslında beni sevmiyo. gençliğim ve bedenim ona çekici geliyo. oda evli. bende yol verdim. kafamdan da sildim attım. ne uğraşıcam ALLAHIN MORUĞUYLA dedim :) moruk işte morrruuuk :)

0|0
    0|0
  • o 3 tane çoçugunda günahına girme kimsenin ailesini kullanma. dibini gördüğün suya atlamak gibi bişey olur . titre ve kendine gel.

0|0
    0|0
  • Her kadın öteki Kadına Düşmandır. Ve her Kadın Öteki Kadın olmayı Çılgınca sever! seni çok iyi anlıyorum emin olabilirsin..

0|0
    0|0
  • metres hayati yasiyinca cokmu mutlu olcaksin sanki hep ikinci kadin ikinci planda olcaksin bu iliskinde hüsranla bitcek hem bence sen o adama degil yanlizliktan internette asik olmussun

0|0
    0|0
  • bence yaşın küçük..evli bir insana duyduğun bu aşkdan vazgeçmen daha kolay...yol yakınken vazgeç..sonu iyi görünmüyor..yaşı önemli değil..evli ve 3 çocuğu var diyorsun..o çocukların iyiliği için vazgeçmelisn.

0|0
    0|0
  • italyanca aşk başkadır die bi kitap okumuştum ordada senin gibi bi karekter vardı babasının patronuna aşık olmuştu ve gayet mutluydular dene bence

0|0
    0|0
  • Babaç yaklaşımlar genç kızların ilgisini çeker.Belli bir seviyede tut.Sevgiye aşka arzuya izin verme.Mümkünse görüşme.Sonra pişman olursun.

0|0
    0|0
  • en iyisi uzak durman.. baktın hoşlanmışsın en.. iyisi uzak dur.. aşka dönüşmeden uzaklaş..

0|0
    0|0
  • bence vazgeç

0|0
    0|0
  • tüm iletişimini kes

orda 3 çocuk var

sen o çocukların yaşındayken

annenle baban arasına genç bir kadın girseydi

ne hissederdin

bunları düşün.

daha çok gençsin