Siz ne yapardınız bu durumda?

Bı sevgılınız var ve 4-5 aydır bırlıktesınız ılk baslarda 1 dedıgınızı 2 etmeyen sızı cok sevdıgını söyleyen sızınle bırlıkde olabılmek ıcın ailesi de dahıl bazı arkadaslarını da karsısına alan bırı , sızınle konusurken ya da baskalarıyla sızın hakkınızda konusurken gözleri parlayan bırı .. sızın yanınızda cok mutlu oldugunu söyleyen bırı .. son 1 ayda nedenını bılmedıgınız bıseyden dolayı tamamen degısdı .. anlam veremıyorsunuz ama soruyorsunuz neden bu kadar degısdın dıye ben degısmedım hep aynıyım sadece artık onemlı olan ben ve annemle babam dıye cevap verıyor sıze ! bunun usdune onun bu davranıslarından cok rahatsız oldugunuz ıcın ayrılalım mı dıye soruyorsunuz 1 gun boyunca sessız kalıyor ve ertesı gun ayrılıyor sızden sizde o gun aksam yanına gıdıyorsunuz konusmak ıcın ama sıze ben 4 senelık ılıskımı 1 gece de sıldım 4-5 ayımı da sılerım sen benımle artık mutlu olamazsın bız dıye bısey olamaz artık dıye cevap verıyor ama facebookda da hep böyle sıtemkar davranan seyler yazıyor sarkılar paylasıyor .. sız olsanız ne yapardınız LÜTFEN YARDIM EDIN BANA !

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• 155i ara :/ sizin yüzünüzden kendimi bazen akut bazen özel harekat bazen de 112 gibi hissetmeye başladım :(

0|0
    0|0
    • ee tamam gıt yaa ALLAH kabul etsın ne dıyım !

• pis :( kaka :(

Erkekler Ne Diyor 12

• karsına al adam gıbı konusun dalgamı gecıyor bırısı olma ıhtımalı yuksek onu ogren var mıyokmu ne olup bıttıgını anlamaya calıs ona gorede gerekırse kapat bu defterı

1|0
    0|0
    • konusmayı denedım daha dun .. ama bana dedıgı sey sen benımle mutlu olamazsın artık bız dıye bısey yok ben 4 senemı 1 gecede sıldım 4-5 ayımı da sılerım dedı .. :/

• o zmn bekleyıp görecez baska care kalmadı :(

• Bellili adamın kafasının karışık olduğu bir dönem bence ailesi ona bişeyler dedi onunda kafası bulandı biraz üstüne gitme düşünsün . . .

1|0
    0|0
    • 1 ay kadar bırakacam kendı halıne hıc aramıcam sormıcam belkı duzelır kendı gelıp konusmak ısder :S

• yahu 4 yılını bir gecede silen adam sendromu yasıyor adam.

e ne diyelim nice 4 senelere

1|0
    0|0
  • Bosta erkek var ilanina bak gazeteden sana uygyn model vardir muhakkak

0|0
    1|0
  • köprü-ayı-dayı kelimelerini kullanarak bir cümle yapın...

0|0
    0|0
  • 4 senelık ılıskımı 1 gece de sıldım 4-5 ayımı da sılerım sen benımle artık mutlu olamazsın bız dıye bısey olamaz artık dıye cevap verıyor bu cevapdan sonra hala onu istiyor musun :)

0|0
    0|0
  • çok uzun amk özet geç..

0|0
    1|1
  • İnsan Degisir Hemde Cok ..

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki size karşı olan sevgisi bitmiş. Sanırım yaşamına başkaları girmek üzere. Yapacak bir şey yok sanki.

0|0
    0|0
    • ama daha 3 gun önce ben ısdemıyorum dedıgım halde ben senı ıstıyorum ve senı cok sevıyorum dıyen bı ınsanın nasl olur da 3 gun sonra bu kadar degısmıs olabılır kı :S

• kesınlıkle kımsenın olmadıgını ögrendıkkk :)

• Günaydın.. O zaman ona ulaşmaya çalışın. Sorunun ne olduğunu öğrenin.

• yeminle tam da niyet ediyordum acil dedin suyu yutamadım nldu kimi indiriyoruz ?

0|1
    0|0
  • Profil resmine bak

0|0
    0|0
  • okudum açıkçası pek anlam vermedim davranışlarına onun?

ne yaşandı tabi bilimem senin ilikişkin bişi mi oldu uc noktada?

belki senle cinsel anlamda bir isteğide olabilir ? tam bilmiyorum

ama çok samimi üzüldüm senin adına yıpranıyoz bu saçma insanlar yüzüne yapacak bişi yok hayat böle insallah düzelir eskisi gibi olur

1|0
    0|0
    • bende bıLmıyorum amacı ne hıc bısey söylemıyor da :/ sadece olmaz dıyor artık o kadar daha 3-4 gun öncesıne kadar skdr gıt ıstemıyorum senı demıstım kavga ettıgımızde sen benı ıstemıyosun bnde senı demıstım ona ve kalkıp elımden tutup ben senı ıstıyorum snde benı ıstıyosun ve ben senı cok ama cok sevıyorum demıstı barısmıstık .. ee 2-3 gun ıcınde neden böle oldu bu kadar döndü ki :S :S

• öglen 3de uyuyabıldım :( aksam 9 bucukda kalkdım .. garıp ruyalarrrrr :/

• :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Benimkide 5 senelik iliskimi sildim iki bira icip. Senide silerim derdi. Sildi sildi silemedi. Akli bulanmis seninkinin de kendi haline birak. Kiymetini anlasin sende bu arada olanlar umrunda degilmis gibi davran. Bak gor nasil duzelecek. Konusalim goruselim deme. Birak kafasını toparlasin

1|0
    0|0
    • bende öyle dusunuyorum 1 ay flan bırakacam kendı halıne ellemeyecem hıc ne arıcam ne sorcam .. beklıorum sadece .. belkı kendı dusunur gelıp konusmak ısder .. blmıorum ya canım cok sıkılıyor :/ ama beklıcem :/

• Aynı şeyi bende yaşadım, 7 aydır çıkıyoruz erkek arkadaşımla son 2 aydır çok değişti sebebinin şu olduğunu düşünüyorum bizi el üstünde tuttular aşklarını sevgilerini son derece hissettirmeye çalıştılar ama bir yerden sonra bıktılar çabalamaktan teorim bu erkek arkadaşım bana: verdiğim sevginin aşkın karşılığını alamıyorum sıkıldım bu durumdan şeklinde bir cümle kurdu ve çok kırıldım kendime gelemedim ona göre yetersizmişim meğer senin durumun nasıl bilemiyorum ama her zamankinden daha fazla bir sevgiyle yaklaşırsan sonuçları güzel olabilir ya da insanlar değişir olgunlaşır farklılaşır bu apayrı bir konu...

0|0
    0|0
    • ona o kadar cok deger verdım kı en kötu zamanlarından tut en ıyı zamanlarına kadar hep yanındaydım 1 dedıgını 2 etmıyodum artık .. nişan flan dusunyorduk yawas yawas aıleler bıle tanısmıstı .. hatta ben askere gıdecek olursam dedı yuzugu takıp senı babamın evıne koyup öyle gıderım yoksa baska turlu olmaz falan dıyordu hep .. ama smdı de ayrılalı 1-2 gun oldu facebookda anlamlı anlamlı sözler yazılar sarkılar .. benden nefret mı edıyor yoksa hala ıcınde var mıyım bılmıyorum :( cıkmazlardayım :(

• Erkeklere akıl sır erdiremiyorum kardeşim valla ben sağları solları belli olmuyor maalesef .( bende kendimi çok diken üstünde hissediyorum mesela benimkide aldatma konusunda çok hassa affetmem biriyle konussan bile diyor normal erkek arkadaslarımı yanlıs anlaycak diye kimseyyle konusamaz oldum burda insanlara derdimi anlatıp yardım ediyorum valla gece gece sana pek yardımcı olamadım ama :D

• yok ya öyle deme gercekden yardımcı oldun bana ..

• Bence unutamadıgı biri olmus yıllar sonra onu görüp etkilenmis senden vazgecmis gibi yerinde ben olsaydm faceye yazdığı sitemkar sözlerde kendime pay bicmezdim..

0|0
    0|0
    • o kızı her zmn göruor gördugunde de lanet edıor her defasında :S blmıorum aklım cok karısık :S

• Doğru insanı bulmak zor bulunca kaybetme bu senin icin bir imtihan olmus bence önümüzdeki maclara bakalm :)

• Seni çoktan gözden çıkarmış o değerini bilmez artık

0|0
    0|0
  • Onunla gerçekten ilgilendin mi bunu düşün bence

0|0
    0|0
    • ıLk zamanlarda her ılıskıde oldugu gıbı ısınamazsın hemenden ama sonrasında gayet ıyıydık ılgılenıodum kıskanıyodum :/ sankı 4-5 ay degıl senelerdr sevgılımmıs gıbı hssedıyordum :/

• elımden gelenın fazlasını yaptım hıssetmesı ıcın daha ne yapabılırım kıı pekı :/

• büyük bişey yap

• Ayıya bak sen.. Bu adam dönüp sana yalvarsa bile yüzüne bakma. Ne olacak seni 4 senenin üzerine yarabandı yapmış Tam bir ayıymış. Yüzüne tükür ve bitir.

0|0
    0|0
    • :/ :/ :/ demesı ne kadar koLay dımı :S keske dedıgını yapabılsem :/

Yükleniyor...