Şerefsiz dedim diye mi beni sildi erkekler siz ne yaparsınız ?

Ayrıldık ve ben ona arkadaşlarının yanında şerefsiz dedim barışacaktık ama olmadı sizde aynısını yaparmısınız ?

0|0
8|16

En İyi Kız Görüşü

• ciddi anlamda şerefsizse hak etmiş bacım. bazen erkekler bunu hakediyor

3|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 16

• Şerefsiz dedin ve ayrıldınız evli olup ona ''oruspu çoçuğu'' desen ne olur kim bilir :) Bence yol ver sevgiline

1|0
    0|2
    • yok ayrıldıktan sonra dedim

• Haketmiş olsa bile kendini bozmasaydın ona en güzel cevap olurdu.Ama özel hayatımda atarlıyım,küfür de ederim kavga da ederim diyen dominant bir karaktersen buna da saygı duyarım.

1|0
    0|0
  • Çevresi içinde aşağılamak her zaman yanlıştır erkekler gurura fazlaca önem verir. Ama bu barışamazsınız demek olmuyor.

0|0
    1|1
  • ağzına kürekle vururdum

0|1
    0|0
  • Aynen, unutma hiç bir kimse bunu affetmez canından çok sevse dahi, bir insanın gururuna yönelik saldırı hoş değil.

0|1
    0|0
  • Kezbanlık yapmışsın.Hem şerefsiz diyorsun hem barışmaya çalışıyorsun.Şerefsizse barışma o zaman.

Ben daha kötüsünü yapardım.

0|0
    0|0
  • Dayağıda yerdin ben olsam.

0|1
    0|0
  • Bende silerim..

0|1
    1|0
    • yavaş sil

• 18 im ve cinsel hayatım 6 yaşında başladı komşu liseli kızın beni öperek gel bak sana ne göstercem diye yangın merdivenine çekmesiyle..

• ya ahahah bir git :D

• Dua et silmiş ben senin... anla sen. terbiyesizzzzz

0|1
    1|0
    • yandaş buldun ya işine gelen cevap nasılsa gülü ver. hepiniz aynısınız kız değil misiniz.

• Çok ağır bir kelime bir erkek için, geri dönerse öp başına koy

1|0
    0|1
  • çok iyi yapmıssın bu saatten sonra hayatta :D

0|1
    0|1
  • evet iyi olmuş

0|0
    0|0
  • Ask adami vurur döne döne gene vurur

0|0
    0|1
  • senin arkadaşlarının yanında sana o... dese?

0|1
    0|0
  • sizinki masummuş gene :D ben neler saydım.

0|0
    0|1
  • sadece silmekle kalır mıyım bilemiyorum

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ayrılma sebebi neydi ?

1|0
    0|1
  • Şerefsiz lafını hak edicek ne yaptı söyle ona göre cevap verim bacım .

0|0
    1|1
  • Ayrılma sebebinizi şimdi okudum aşağılarda. Hak etmiş ama keşke demeseydin veya arkadaşlarının yanında demeseydin. Neyse artık zaten ondan sana hayır gelmezmiş.

1|0
    0|1
  • Çocuğun çok gücüne gitmiştir...haklı

0|0
    0|0
  • cok yanlıs yapmıssın. erkek arkaadsımdan ayrıldım 8 ay konusmadık.adam benim ona zerre kelime etmedgm için bana geri döndü.ki bana karsı hcbsy hisstmydu.suanda ciddiyz Allah izin verirse

0|1
    0|0
  • demeseydn.. dürüstlükten ve saygıdan sasmıycktın.

0|1
    0|0
  • arkadaşlarının yanında onu rencide etmişsin erkekler bu konuda çok hassastır hatta bütün insanlar nu konularda çok hassastır

0|1
    0|0
Yükleniyor...