Arkadaşımın tavrı normal mi?

Hayatım boyunca kimi sevdiysem hep en yakın arkadaşlarımdan hoşlandılar. Bunun örneğini kısa zaman yaşadım. Okulda çok hoşlandığım bir çocuk vardı oda bunun farkında sanıyordum. Bir gün bir okul gezisi dönüşü en yakın arkadaşım gülerek yanıma geldi ve seninki bana aşıkmış dedi. Bunu en yakın arkadaşım olmasına rağmen gülerek söylüyordu ve gerçek anlamda mutlu görünüyordu. Elimde olmadan gözlerim doldu. Arkadaşımın böyle bir davranışta bulunması normal mi ? Yoksa ben mi gereksiz yere kıskanıyorum.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Senin arkadaşın gereksiz insanın teki oldugu için gülerek bunu sana söylemiş. Biraz insanda düşünce olsa sakin ve üslubu ile bunu sana açıklaması gerekirken şeyi gülerek anlatmazdı birde mutluluk duygusu yaşıyo aslında mutlu olmasının nedeni birinin ondan hoşlanmış olması yani totosunun tavan yapması anlamına geliyo benm düşüncem o insandan fayda gelmez fazla sıkı fıkı olmazdım şahsen. Birde arkadaşının bunu sana söylediginde gözlerinin doldugunun farkına varmadımı kötü bir duygu olsa gerek üzldüm senn adına :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Elbette normal birşey değil. her ne kadar ona aşık olmuş olsa bile arkadaşın bunu gelip sana söylememeliydi. arkadaşını da sevgilini de bir kez daha düşün...

Bişey soracam, arkadaşın bunu sana söylediği an ne hissettin, ne tepki verdin.

0|0
    0|0
  • Hyr. Gereksiz Yere Değil. Eğer Arkadaşın Olsaydı. Bunu Sana Söylerken Bile Zorlanırdı.. Zorlanmayı Geç Konusamazdı Ama Gerçekten Arkadaşın İse Gülerek Bir Şekilde Yaklaştıgına Göre Arkadaşın Değil.

Sevgini Saklama Seviyorsan Git Söyle Yoksa Elindekini Çok Kaçırırsın..

Profil: fb.com/sukru.uludag.315

0|0
    0|0
  • sen haklısın kıskanmakta !o arkadaşını ramazan bitince buraya davet ette sitede anal oral vs hakkında ayrıntılı bilgi verelim.

0|0
    0|0
  • Normal benide güldürürdü ve kıskanmalısın sen çirkinsin o güzel büyük ihtimal birlikteyken onu parlatıyosun ve çogu erkek onun için senle dost..

0|0
    0|0
  • Eğer bahsettiğin çocuk yakışıklıysa ve bahsettiğin arkadaşın ego budalasıysa senin sevdiğin çocuğu elinden almak onu ne kadar mutlu etmiştir anlatamam. Kıskanmakta sonuna kadar haklısın ama bence duygularını dışa vurmakta bu kadar zorlanmamalısın. Tam açıklayıcı yazmamışsın ama sanırım sen açılamadığın için oluyor böyle şeyler. Eee insanların senin keyfini bekleyecek hali yok. Bu yüzden korkma duygularını anlatırken. Hayatta en güzel şeydir sevmek, hoşlanmak. Bunun karşı tarafla paylaşılması da zor olmamalı, utanç verici değil mutluluk verici olmalı. Çekingen olma. Madem seviyorum diyorsun uzaktan sevme. Onun için savaş. Aksi taktirde üzülen taraf hep sen olursun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...