Müslüman olan kadının itiraflarını duymayan var mı ?

Arkadaşlar rica etsem şu iki dakikalık video'yu izleyip ne anladınığınızı yazar mısınız ?

link

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ne demiş idi RESULALLAH efendimiz ;

dünyada bana üç şey sevdirildi;

1. gözümün nuru namaz.

2.güzel hoş kokular.

3.KADINLAR

islamın kadınlara verdiği saygıyı bu hadis i şeriften bile anlayabiliyoruz.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• izlemiştim güzel gerçekten

1|1
    0|0
  • Yanlışşş. İslam kadına değer vermez. şahitlik yapma hakkı yoktur.

3|0
    3|2
    • islam kadına ne gibi değer vermiyor mesela ?

• İslam'ı anlamak incelik ister. Merhamet duyguları olmayan adma İslam'ı anlamaz.

Kadının tek başına şahitliği geçerli değil die İslam kadına deüer vermiyor diyecek kadar cahil msin sen.

Hayır hayır.

• evet değer vermiyor acı gerçek

• bu ne ya :D

2|1
    0|0
    • neyini anlamadın ?

• semiyus , dünyada ilk ezan atatürkün yaptırdığı japonyada bir camide okunuyor bunu biliyor musun? 1923 aşırı Türk dili ile günümüzde ki Türk dilide bir değil. Çok fazla dezarfarmasyona uğradı ve pek çok şeyi değişti. O videodakileri 1923 yılında ki Türk dil anlamlarını karşılaştırarak bir kez daha izle ve dinle. Biraz beyin , birazcık fazla değil yahu :/

• :D konuş eren ya.

• arkadaş kuranı ters anlamış

2|0
    0|3
    • Baktık gülüm, herşey güzel bir toplum için. Senin için karılar mini etekle de gezse taytla da gezse sorun değil.. Dimi.

• sen kendi anana bacına nasıl bakılmasını istersen başkalarınada o şekilde bakarsın. benim anamda bacımda taytda giyer mini etekte giyer kimse onlara karışamaz lafta atamaz , adam gibi , erkek gibi dim direk yollarına bakıp yürürler yürümeyenin sonuda bellidir. sen önce kendi zihniyetini değiştir. gerçek şu ki biz erkeklerin erkek gibi değil ER-kek gibi davranışları yüzünden bu toplumda ve islam dünyasında kadınlar ikinci sınıfta.

• lenslerimi yeni çıkardım altyazıları göremiyom ki

0|0
    0|3
  • Yoruma gerek yok; kadın kendince mantıklı şekilde anlatıyor işte...

Ona islamın o yönü cazip gelmiş demek ki...

0|0
    0|0
  • reserve yapayım da yarın dinlerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...