Komşum Sanırım Eşini Aldatıyor

Aslında bunu buraya niye yazdm bilemedm çaresizim yanlsmı anladm bilemem karşı komşum ve aile dostumuz kadının yaşı 43 adamnki 41. Adamın adı kenan işte kenan abiyi severim iyi bir insandir karısıda öyle ben öyle saniyorm galiba. Kenan abi bazen iş seyahatlerine çikiyor ailecek bize geldiklerinde işi gereği şehir dışında olduğuunu söylerdi 4 gün önce gece 1 sulari kenan abiyi geçen gün gormustum sehir dişina çikacağini soylemisti yolda karşilasmstk iste gece 1 de balkonda sigaramı içiyorm etrafı izliyorum ve bizzat kenan abinin karısını o saatte bir araba birakti bende pusmuş izliyorum gayet samimiydiler samimi bir şekilde öptüler ne oluyor lan dedm ve o gün sabaha kadar düşündüm banane diyesim vardi ama kenan abiye yapilmazdi bu ve şimdi düşünüyorum 2 gün sonra gelicek ona bunu anlatmalimiyim yoksa istemeden iftira atmiş olmuyayimmi bilemedim ?

Güncellemeler:
Lan halen bu sizi güldürüyormu esprisine gelen salaklar? Ayrica hemen kabak gibi kapinin önünde durmadi geride durdu yürüdü kadin biraz yan balkondan gorebildm
Gözlemliyorum sahur vakti elimde sigara balkondayim hadi bismillah gorcekmiyim idaha

0|0
18|6

En İyi Kız Görüşü

• durumu annene anlatsana eğer böyle birşey varsa emin ol apartman sakini kadınlar senden önce şahit olup dedikodusunu yapmışlardır

0|1
    0|0
    • Apartmanda altn günü yook. Çok garip bina komşuluk ilişkisi yok dedikoduda olmaz.

• anladım ozaman bizimkiler fazla dedikoducu aklım oraya gitti.ama bence sen kenan abine şuanda ses etme eğer bir olaya daha şahit olursan söyle derim bilmek hakkı ama şuanda emin olmadan sen kötü duruma düşersin

• vay anasını desene kadınların mit^'ten farkı yok :D

Kızlar Ne Diyor 17

• tanıdık birisi olabilir akraba arkadaş, tam bişi görmeden bilemezsin

0|1
    0|0
  • annene falan çıtlat.

0|0
    0|0
  • karışma bence

0|0
    0|0
  • Sen niye karışıyorsun ki hiç uğraşma bunlarla

0|0
    0|0
  • Bence sen karışma.Belki kuzeni filan çıkar senin başına patlar olay. Herkes karısını takip etsin.

0|0
    0|0
  • Kenan Abi'nin karısı o kadar salak mı aldatıp sevgilisine kapısının önüne kadar bıraktırsın?

1|0
    0|2
  • Bir beşir vakası daha.

0|1
    0|2
  • Akrabası olabilir. Hemen yağıştırmayın o.. damgasını.

0|0
    0|1
  • Karın seni aldatıyor bir dost filmletfr olur hacı

0|0
    0|0
  • ama öyle birşey olsa tam kapının önünde bıraktırmazdı hadi bıraktırdı diyelim samimi şekilde öpmezdi

0|0
    0|0
  • Ya...bence anlat ama kötü de olabilir sonu...

0|0
    0|0
    • Aslında anlatıcam. Şu an oruçluyum pek takmıyorum bu olayı kafama yemekten sonra artk anlatırım

• Boş ver. Hiç bulaşma.

0|0
    0|0
  • iyice emin ol sonra söyle

0|0
    0|0
  • bak ben sana söyliyim ne olursa olsun kadının adamı aldattığından yüzde yüz emin değilsin ki olsan bile bunu söyleyen sen olma sonra suçlusu sen olursun belki vicdan azabı çekersin bir ailenin yuvasını dağıtttım diye kendimden biliyorum en yakınlarım annemle babam babamın annemi aldattığını anneme söyledim ve hala bunun cefasını çekerim hala en ufak bir tartışmadan bu başıma kakılır sen yıktın yuvamızı sen bozdun aramızı biz mutluyduk şöyleydi böyleydi diye sana tavsiyem söyleme

0|0
    0|0
  • karışma dayağı aracı yer misali

0|0
    0|0
  • Anlatirsan sen kötü olursun, senin başın belaya gider.

0|0
    0|0
  • hiç bulaşma kabak sana patlamasın sonra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• adamın bilmeye hakkı var

0|0
    0|0
  • Sen gider söylersin eşi öfkeden kötü bir şey yapabilir..Tut ki yanlış anlaşılma sana karşı bakış açıları değişecek bence bulaşma ya da tam eminsen söyle.

0|0
    0|0
  • Bizi İlgilendirecegini Sanmıyorum ..

0|0
    0|0
  • vay be sahur sahur vakti daha nelere şahit olacağız.

kardeş, sen kenan abine, o bayanın her hangi bir akrabasına gidip gitmediğini sor.

akraba olabilir. yok der ise mevzuyu anlat. bence

0|0
    0|0
    • nasi söylücem bilemiyorum artk ramazan full gece uyaniğim sherlock holmes e bağladm uyanik balkonda pusuyorum

• yahu kardeş, kadının gittiği bir akraban, veya akrabası var mıdiye soracaksın.

• kenan diye bağırasım geldi.

0|0
    0|0
  • belli de olmaz kimseyi tanımadan böyle bişe düşünmek günahtır boşvermek en iyisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...