Babam kendi çocuklarının katili

annemle babam geçen sene boşandılar , sene94 annem ikiz kız çocuklarına hamile , doktoru ayakta durmasını yasaklamış ozamanlar sürekli yatması gerekiyormuş babaannem annem gilin evine gelmiş bir süre sonra annem babama söyleyerek odasına uzanmaya gitmiş ama babaannem babamı doldurmuş laflarıyla ve annemi dövmüş ,annem evdeyken sen nasıl yatarsın diyee , yattığı yerde düşük yapmış 1hafta kanaması durmamış ve ikiz kardeslerimi kaybetmişiz şimdi üstünden kaç sene geçmiş siz bu babaya ne yaparsınız ya da böyle bir babaanneye ? şu an sinirden ağlıyorum elim ayağım titriyor aklıma geldikçe ama bu olayı unutamıyorum sadece annem , katili , ben ve yarabbim biliyor , annem bu cihanda olmasa bile öbür cihanda yakalarına yapışacağını söylüyor ama ben babamı sakat filan bırakmak istiyorum siz ne yaparsınız ?

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Beyzbol sopasini bildinmi,al ya da yaptir bitane ama mese agacindan ya da karaagac tan olsun zbaam diye agzina agzina vur dislerini eline ver,cenesini dagit kaburgalarini kir burnuna vur nefes alamasin filetke dilinin ucunu kes kulaklarindan birini kes,girtlagana seri yumruk calis beyzbol sopasiyla gogus kafesi vur icine gocaun ialat oyle dov,suratina kaynar su serp yag serp bacaklarini kollarini kir kerpetenle kalan dislerini sok,etek giydir zorla carsida gezdir,ense kokune vur nevri donsun morarana kadar girtlagna yapis birakma,kafasinsa bira raki sarap vs sisesi kir,ayaklarinin altlarini jiletle tuza bastir,3 arkadasinida topla falakaya yatirin,uzerine kopek sal,zorla cop kontetnirina sokup kapagini kilitle yuzune kezzap at parmaklarini kir cekicle kaval kemiklerine vur kir kavonoza karinca topla uzerine firlat gotur zorla arabaya bindir gecenin bir vakti karanlik bir dag basina at elleri ayaklari bagli halde,gozlerine yumruk at,tavada sekeri erit elini icine bastir kafasini aniden bos oldugu anda yaklasip duvara gom yatagina bocek topla at burnunu kir elmacik kemigini kir bacagina kizgin sis sapla,arabayla carp elini kolunu bagla yatir yuzune havlu ser su dok durmadan

0|1
    0|0
    • bu yazdıklarından sonra bu adam yaşayacak mı?

• eyvallah reis .

• eyvallah :) sohbet etmek dertleşmek istersen buralardayım hep :)

Kızlar Ne Diyor 8

• parayla adam tut dövdür

0|0
    0|0
  • Sakın günaha girme öfkene yenik düşme öbür cihanda bulucaklar cezalarını anneni üzme ona destek ol sana ihtiyacı var ..

0|1
    0|1
  • Erkekler çok çabuk dolduruşa geliyorlar anneleri tarafından eşleri ve annelerinin arasında kalıyorlar sinir stres oluyorlar ama tabi babanın yaptığı doğru bir şey değil affedilemez sen yinede bir şey yapma derim.

0|0
    0|0
  • benim babam senin babandanda beter boşver Allah larından bulsunlar

0|0
    0|0
  • fevri davranma. öfkeyle kalkan zararla oturur. öteki dunyaya bırak hesabı...

0|0
    1|0
    • cehenneme gitmesinide istemiyor annem

• ya babana şiddet uygulayınca ne olacak. baba hakkıdır ödeyemezsin kardeşim. o annenle baban arasında bir mesele. seni ilgilendirmez.

• seni ilgilendirmez ne demek sus tamam teşekkürler yorum içn

• boşver yapan gününü görür. sende baban gibi mi olmak istiyorsun kötülük yaparak

0|1
    0|0
  • Baban hic rahatsiz degil mi yani vicdani ne durumda? Bahsemiyor mu ya da ustune alinmiyor mu?

0|1
    0|0
    • ben ramazanın ilk günüyle yani bugünle birlkte baba demicem artık

• berbat bir durum. annem için de senin için de. sabırlı olmalısın. elbet cezasını çekecekler.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• aşil tendomuna jilet at içine tuz bas dik siktin sene yürüyemez bida

0|1
    1|0
  • baban 31 çektiği zamanda katil sayılır ne var bunda bukadar büyütme

0|0
    0|1
Yükleniyor...