Hoşlandığım adam bana ileride evleneceksin, çocukların olacak dedi yaa çok üzüldüm nr yapayım?

hoşlandığım adamla bir gün konuşuyoruz, bana bişey öğretmişti o gün ne olduğu önemli değil, diğerleri bunu ne kadar zamanda öğreniyor falan konuşurken, bak bu konuyu önemse sen de ileride evleneceksin çocukların olacak sende onlara öğretirsin gibi laflar etti. Hani, ne alaka bu lafı etti şimdi pek samimi değiliz, arkadaş bile sayılmayız bu lafı ettiğinde daha bir iki aydır tanışıyorduk. Öyle diyince üzüldüm sizce böyle abi, gibi bir yaklaşım mı bu nedir yani?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• abi ağırmış be:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gaf Pot Gibi Bişi Bu ..

0|0
    0|0
  • sana zarf atmıştır yemen yutma derım

0|0
    0|0
  • sen bu tiple evde kalırsın demediğine şükret :)

0|0
    0|0
  • ne olacaktı yani kucağına mı alacaktı bebelere bak g,idin yatın la.

0|0
    0|0
  • bence sana duygularını açamıyor

0|0
    0|0
    • niye neden böyle düşündün?

• evet aynen öyle ama olayına göre de değişme ihtimali var açabilr misiniz konuyu

0|0
    0|0
    • nasıl değişebilir ki, acaba sevgilim olup olmadığını kontrol amaçlı sormuş olabilir mi yoklamak amaçlı alakasız kaldı çünkü konuşmada o an ben ona ben ileride bunu başkalarınada öğretmek istiyorum desem neyse...

• evet olabilr dediğiniz

Kızlar Ne Diyor 6

• Üzülmek yerine pişkin olaydın, "Beraber öğretiriz bakarsın ne malum" diyeydin. Adamın aklına bit yeniğini soktuydun oysa ;)

1|0
    0|0
  • ''Hayırlısı be gülüm'' de

1|0
    0|0
  • ilerde kimle evlenceni sölememiş özne yok yani o kendiside olabilir ve daha aranızda bişi yok ne desin yani ilerde benimle evlenceksin akında olsunmu dicek :)

0|0
    0|0
  • öylesine gündelik sıradan bir konuşma işte... gereğinden çok anlam çıkarmışsın sen...

0|0
    0|0
  • Yalan mı ?

0|0
    0|0
  • bişey yapma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...