Yardım istiyorum.. soru başlığının uzun olduğunu var sayın...

şimdi konu şu benim bir müşterinin yanında çalışan hatundan ileri derecede hoşlanıyorum, muahbbetimiz de iyi ama işleri ilerletmek konusunda çekiniyorum ona sebep reddedilme korkusu ne yapmam lazım önerilerinizi bekliyorum...

Güncellemeler:
az önce şöyle bir telefon görüşmesi geçti aramızda iş için aramıştım;

samimyetimiz ileri durumda olduğu için günaydın faslından sonra direk "ne istiyosun derdin ne" dedi bende "derdim büyük" dedim bunun üzerine "oooo ozaman sana kimse yardım edemez" diye bir cevap verdi yaptığım imayı anlamış ve ona göre cevap vermiş olma ihtimali var mı :(((
manitası var mış ya arkadaş nedir benim bu bahtsızlığım ya :((

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle konu başlığına bayıldım :D sorununa gelince bak arkadaşım sana necip fazılın bir sözüyle cevap vermek istiyorum "Sevdiğini belli et; Gizlemek başkalarına fırsat vermektir.." ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Reddedilebilirsin. Ama ona açılman, şahsi isteklerinin önemli olduğunu dolayısıyla kendine olan saygını gösterir ki bu kesinlikle karşı tarafta etki yaratır. Negatif tepki almazsın olumlu ya da olumsuz durumu netleştirirsin.

0|1
    0|0
    • garanti reddedilirim ben ya bir bilsen başıma gelen benzer durumları yaşama sen dersin :D bide şu var erkek arkadaşı var mı yok mu bilmiyorum

• olasılıkları değerlendiriyorum :D

• :) rasgele

• Müşterinle aranı sıcaklaştırsan ulaşman belki daha kolay olur. Mesela müşterinin yanından ayrılırken iki kelamda onla sohpet edebilirsin sonrası senin yeteneğine kalmış

0|1
    0|0
    • muhabbetimiz iyi diyorumda benim bu durumlardaki başarı oranım çok düşük hep mağlubiyet hep mağlubiyet :((

• bence manitası var hacı ya :(( takip mi etsem bilemedim :D

• Valla durum karışık o zaman bilmiyorum ki ne yapmak gerekir

• korkacak bişey yok abi olmazsa olmaz sana kız mı yok ? yok :D hadi gazan mübarek olsun :)

0|1
    0|0
  • önce ayar vereceksin hacı.biraz sevdir kendini.daha sık görüş falan arada küçük imalar yap aklına gir önce yekten seni süşünmeye başlasın.düşündükçe pişer zaten

0|0
    0|0
  • şöyle yap,normal bir günde onunla sohbet et,işe gidip gelme mesafesi konusu aç,o arada hangi semtte oturduğunu sor,ilerleyen günlerde onun işten çıkacağı saate yakın müşterine git,ve yine sohbet ederken bende şimdi o tarafa gidicem istersen bırakabilirim de,kabul ederse oldu bu iş yok etmezse işin zor olabilir.ama en azından kabul etmezse reddedilmiş sayılmamış olursun.bu arada araban var mı?

0|0
    0|0
    • o muhabbetleri hep yaptık işe evi yakın arabam yok motor var motora da bineceğini sanmıyorum :D

Yükleniyor...