Eski sevgili ..........

sizce ayrılalı bir hafta olmuş olduğunuz erkek arkadaşınız ,ilk tanıştığınız gün ortak arkadaşınızla beraber poz verdiğiniz resimi hala silmediyse ve bilhassa ilk buluşmanızda sizin onu tek çektiğiniz resmi facebookta profil resmi yapıyorsa sizi hala unutmadının ispatidmıdır ?

Güncellemeler:
yalnız erkeklerden hiç ses yok tuhaf :)

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben beni çeken hatırlamam sadece nasıl çıktığıma odaklanırım o yüzden burdan fazla umut bağlama çünkü kendini çok beğenmiş olabilir o yüzdendir çekenle alakası yok gibi bence. Sonra ortak arkadaşınızla beraber yani sonuçta sadece ikiniz bir fotosu da değil. O yüzden bunu sana özel bir durum varmış gibi algılayamadım. Bu daha çok ayrılık sonrası sana öfke duymamasının bir göstergesi olabilir

0|0
    0|0
    • hmmmm yok ben o fotografı ilişkimiz varkende profil resmi yapmıştı o zman çok özel die belirtmişti o yüzden dedim ...

• haklısın :)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla benm sevglm ben naptıysam ayrılsakta resmimi silmemşti facesinden. Sonra bigün sildi şidmide mal mal davranıyor. Emin ol onlar bizim kadar ayrıntı düşünümüyor hemen herşeyden emin olup bir umut bağlama ve asla kılı bile kıpırdatma. Seven erkek her türlü belli eder yapamayacğı şey yoktur bunu unutma..

1|1
    0|0
    • ya böle düşünmemin sebebi ayrıldığımız gün o çektiğim resim v ardı profil resmi olarak hemen değiştirdi başka bir resim yaptı şimdi yine benim çektiğimi koydu ordan biraz şüphe duydum ..

• Rica ederimm iyi akşamlarr:D

• iyi akşamlar:)

• Nispet yapıyo olabilir

0|0
    0|0
  • tabiki de unutmadı

0|0
    0|0
    • valla millet umutlanma dio sen neden öyle dedin azınlıktasın şu an :)

• seviyorsan sakın kaybetme onu son şans

• mesajdan sora bana cevap yazmadı neden sence ? bide o mesajımdan sora dönermiki yine ?

• iki yıl oldu ayrılalı. resmi hala telefonumun ekranında. Ve onu hala çok seviyorum. var gerisini sen düşün..

0|0
    0|0
    • yani özlemiştir diosun..

• anladım canım sağolasın bu mübarek günde Allah seninde gönlüne göre versin inşallah..

• amiin inşallahh :)

Yükleniyor...